Sari la conținut

Accident 24 Aprilie.padurea Bogatii....brasov


soso-bum
 Share

Postări Recomandate

hahahha

ce-mi place de voi

p'acolo nu se merge tare (sosea), p'acolo se merge tare (pista), daca chiar vrei fa un efort si meri pe pista sau intr-un campionat. ciudat e ca aici vorbesc si posesori de vitezane. probabil cei care si-au luat motoreta ss ca arata bine

sau sa mearga f tare cu ea (180) si f safe. nu e asa domnilor. daca ar exista posibilitati s-ar duce toti pe pista. si o mare parte din ei, desi s-ar duce pe pista tot s-ar da tare pe sosea. pt ca alea sunt motorete de sosea. nu de pista. sun sofer de meserie, am condus destul de mult in rromania asta, dar inainte sa incep sa ma dau cu moto, daca vedeam motorete ca se dau tare pe ambele sensuri de mers si treia sa fac stanga, cascam bine ochii. f bine. soferul a vazut motoristul din spatele lui si s-a tras mai repede pe st, sa-i faca loc presupun. dar idiotului i-au trecut pana acolo de-o grama' de ori motorete-n sus si-n jos....treia sa beleasca ochii sa vada daca mai vine si din fata ceva...

 

baietii se dau tare si misto...frumos, probabil 80% din posesorii de vitezane de pe forum ar vrea sa faca macar 75% din ce stiu sa faca baietii astia....inclusiv eu. pana una alta incerc, ma dau cat pot de tare, unde pot. ca asta cautam. tare si aplecat. bafta

Editat de betzigash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 605
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da urat mai vorbesti, vezi ca omul are o varsta nu e o gaoaza cordita ca tine... nu stiu ce pazeste adminul asta ,ca daca eram admin eu nu mai erai nici macar motociclist pe forum ca si asa pe motor nu te dai!

 

prietene ? tu vorbesti de jignit ?

 

 

 

o da-ti in ciunga care incotro... omu a comis-o, ura si la gara ce atata taraboi, bine ca nu a fost mai rau.

 

va injurati ca babele alea .. motociclistilor

Editat de valbida1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba te inflamezi ... soso a greÂşit Âşi el, dar domnul cu duba nu a acordat prioritate la schimbarea de direcție. Punct. Indiferent de circumstanțe. ÂŞi asta este ceva indiscutabil. Indiferent de nervii sau antipatiile tale. Dacă soso a avut viteză nepermisă, poate ajunge, eventual, la culpă comună. Dar asta nu-l absolvă pe domnul cu duba.

 

Pînă una-alta, soso nu a pătruns pe sensul domnului cu duba. Ba dimpotrivă !

 

Daca nici acum, dupa ce v-a explica bibi cu ajutorul diacriticelor (ă, Âş, ț - pt cei mai grei de cap) nu ati inteles, lasati, nu va mai agitati! :P

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba te inflamezi ... soso a greÂşit Âşi el, dar domnul cu duba nu a acordat prioritate la schimbarea de direcție. Punct. Indiferent de circumstanțe. ÂŞi asta este ceva indiscutabil. Indiferent de nervii sau antipatiile tale. Dacă soso a avut viteză nepermisă, poate ajunge, eventual, la culpă comună. Dar asta nu-l absolvă pe domnul cu duba.

 

Pînă una-alta, soso nu a pătruns pe sensul domnului cu duba. Ba dimpotrivă !

fratilor nu mai vreau polemici pe topicul meu

sa va relatez pe scurt cam cum sta treaba

sunt bine multumescin recuperare fizica......pot sa merg....o idee mai skiop...dar e ok

coloana sa lipit....stramba cum e dar nu ma doare deocamdata

motorul l-am vandut in buk

bani de la asigurare am luat12000ron dauna totala cu facturi pe casca si ekipament cu tot

motor nu mai vreau anul asta sigur....nu ma simt ,,legat,, inca

cu dubistul m-am impacat....am luat banii....si ia dat nup....adica 300ron amenda si 3 luni carnetul

si sa stiti ca e frumos sa mergi tare bine si cu viteza daca..........................................

va salut pe toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene nu am zis nimic la adresa ta si credema ca pentru mine e pura placere altfel nu cred ca ma mai suiam pe moto dupa ce am incasato sti tu ca e o dif as vrea sa te vad si pe tine daca doamne fereste nu ca iti doresc o incasezi vrodata mai zdravan te mai urci inapoi atunci poti sa zici frate esti pasionat .. pentru ca pui moto in fata . pana atunci o sa te rog sa iti ti remarcile pentru tine si sa nu ma faci pe mine fitzo biker ca nu ma cunosti .. nu ma dau in fata teraselor ,

Pai ai spus la modul general in mod repetat si nu e "fair-play" sa faci asta. De aia mi-a sarit un pic tandara. Cat despre patit, am stat in ghips 2 luni in 2004 dupa un accident si ete ca-s zilnic pe mobra, deci stiu sentimentele si durerea/oftica. Insa nu ar fi fost normal sa jignesc in stanga si-n dreapta.

Invitatia ramane valabila, chit ca de placere doar :P Bafta si am terminat cu OffTopic-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru mine sunt clare doua idei

 

 

1. daca vrei adrenalina te dai cu cat vrei pe unde vrei, insa ai sanse mari ca la sfarsitul zilei sau a saptamani sa deschizi un topic pe net unde vei injura un batranel sau un oricare alt conducator auto

 

2. cine are experienta auto/moto stie ca nu poti merge cu viteza aia fara sa te astepti sa ti se intample ceva iar daca vrei sa mai dai si maine o tura iti "vei adapta viteza la conditiile de trafic" (o fraza banala dar care spune multe)

 

PS. nu stiu ce experianta are cel accidentat insa din ce am vazut eu cel cu duba s-a incadrat pe mijlocul drumului si sa oprit - atunci probabil cel accidentat sa speriat si ..... BUF

PPS de unde logica asta ca daca nu ti-a facut statu circuit de viteza ai dreptul sa te dai pe drumul public cu viteze de peste 200/h ?!?!?!

PPPS si am mai observat la cei din generatia "pokemun" ca ei inteleg mersul pe drumul public asa cum l-au citit in cartea de legislatie - ei bine nu e asa, pe drum mai gasesti si betivi si caini vagabonzi si masini care intorc aiurea si gropi si carute si animale iar lista continua (eu cred ca li se trage de la NFS :P ) de acea TU trebuie sa te adaptezi dupa drum (drumul nu se va adapta niciodata dupa tine)

 

va doresc si voua ce imi doresc si mie - sa ne bucurati de cat mai multi km pana cand ne va veni si noua vreme

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....mi-am cautato e parerea ta...si tu o cauti macar o data la fiecare iesire....pana

cand o patesti si tu mai nasol.....ca nu esti nemuritor

 

 

Dude, sunt si eu ca si tine, stau in pat cu picioarele varza de 3 saptamani si cu 3 tije care-mi ies afara din piciorul stang. Numai ca spre deosebire de tine, eu sunt nevinovat, in mine a intrat o vaca ce nu a respectat cedeza trecerea. D-aia ziceam ... forteaza-ti norocul cand ai intr-adevar nevoie de el, nu aiurea. Hai recuperare grabnica si te invit apoi pe coclauri sa bem o bere ca de trafic plin de idioti m-am saturat ... Sezonul asta si cel viitor poate sunt pierdute pentru mine :P

Editat de danny120669
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahahah welcome to the group :makeout:) si io in bat mai am o 1 luna jumate de stat anu asta nu cred ca mai prind moto inebunesc :P dar asta e nu cazi de mana ta si vine si te ajuta un prost.. sanatate multa tuturor si feritiva de prosti recomandarea mea aveti grija in bucuresti frate ca nu se mai poate .. sincer mai bine tragem cu toti niste iesire frumoase de weekend decat sa ne plimbam prin buc.. asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Besi in banca si citeste tot threadul capcaunule. Om cu radar in frunte ce esti. Citeste tot si o sa-ti raspunzi la mai multe intrebari !

 

 

 

 

Cititi frate threadul, ca s-au mai discutat astea si se trasesera concluziile. Si tu ai radar incorporat din nastere? aia cu care a trecut el era viteza?

Fara "besi"... Si iti spun eu ca avea viteza. Acum mori de ciuda ca nu e ca tine! :makeout: Daca nu avea 300 la ora, nu inseamna ca n-avea viteza. Te iau cu mine pe Cheia si te dau la viteza la care se dadeau si ei si poate asa vei intelege si tu ca pentru curbele alea, aia chiar era viteza. VORBESTE FRUMOS!

 

si tu stii circulatie fratel..........stai jos 4

 

 

din nou olandezul stie tot......motociclist de ghips....si critic de meserie :P

 

 

domnu smeker....este neasigurare la schimbarea directiei de mers....mai invata si tu circulatie

sau scuze in olanda ai pista pt scooteru tau

 

 

si pe drumul ala e voie cu 100....este e60...in afara localitatii

 

 

iti doresc sa-ti intre si tie unu atata pe partea ta....adica 3 sferturi.......bafta....si sa ai numai 80 la ora....nu ai sa mai vorbesti decat de la -2m

 

 

domnul A.... am permis A.B+E,C+E,D+E.....de la 18 ani...adica de 16 ani...si am sute de mi de km la bord...pe care tu nu o sa-i apuci niciodata

Domnu' Soso, nu fiti rautacios. Sunt si eu doar un incepator ce-si da cu parerea. Va rog sa ma scuzati! Multa sanatate!

Editat de categoria"A"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu intelegi. la asa viteze, nu te mai poti astepta sa primesti prioritate. omul se uita, te vede, el calculeaza care ar putea fi viteza ta si isi da seama ca are timp sa treaca. el nu se asteapta ca tu sa transformi e60-ul in circuit si normal ca se intampla boom. dovada e faptul ca a franat in ultimul moment, deci abia atunci si-a dat seama ca soso-boom-boom-chicka-wicka nu mai poate frana sau evita. daca nu oprea, tu erai undeva sub pamant, se pisau cainii pe tine. asa trebuie sa pui problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah da ce va agitati toti, ca avea viteza, ca fitze, ca fomei, ca pushca mea. Viteza a fost legala sau putin peste, pe portiunea aia de drum, dar sa nu-mi spuneti ca voi ati mers tot timpul in limita de viteza ca nu va cred. Conform legii, muystul ala cu duba e de vina pentru ca nu a acordat prioritate si a provocat un accident (chiar fara sa existe contact). Ce daca baietii se filmau? N-au voie? Motociclistul a mers perfect legal si PUNCT. Nu a taiat linia continua, nu a avut 200 pe limita de 100. Sa nu credeti ca sunt vreun cunoscut al motociclistului. Sunt incepator si am un SV de care ma folosesc sa merg la servici si la tara, nicidecum sa ma aplec pe curbe sau mai stiu eu ce cascadorii, dar de cand intru pe forumul asta, la fiecare accident se gasesc marii motociclisti ai tarii sa comenteze: "vroia sa impresioneze fomeile", "si-o cautat-o" , "avea viteza prea mare". Nu m-am mai putut abtine dar nici nu vreau sa fiu inteles gresit. Nu incurajez datu' pe drumul public GP style, dar nici nu o sa il invinuiesc pe motociclist pentru ca dubistul e chior, mai ales ca Soso nu avea viteza foarte mare.

 

Cei care se simt sa nu se oboseasca sa-mi dea replica pentru ca nu ma intereseaza ce au de spus.

 

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Linie continua-linie discontinua, viteza-neviteza, alea-alea. Eu pe astia de le pare rau ce-a patit Nea Soferu' cel "nevinovat" mai mult decit de ce-a patit Soso - atit vreau sa va intreb: Voi daca erati acolo in duba aia tot asa ati fi intrat si tot acolo v-ati fi oprit? Sau poate nici nu ati fi pus frina!?? Ca dupa ce va dati voua insiva raspunsul in fata oglinzii de la chiuveta o sa realizati ca aveti 2 posibilitati, in functie de respectivul raspuns:

1- Sa va rupeti carnetu' de conducere si sa vi-l bagati in cur si

2- daca tot sinteti linga robinet sa va dati cu niste apa rece pe fata si sa va mai veniti in fire.

Sa nu credeti ca Soso nu stie ce-a facut bine si ce-a facut mai putin bine. Ziceti saru-mina ca aveti posibilitatea sa invatati (sau sa nu uitati) un lucru si fara sa stati un an pe bara si tineti minte ca asta se poate intimpla si la 70 la ora, si la 50 la ora...

 

Si pt. Aoleks, profesoru' de motociclism de 19 ani cu carnet de anu' trecut (si pt. altii ca el):

Ia tu galetusa si lopatica, mergi sub umbrela sa nu te arda soarele si ai grija la ciini (sa nu "se pise pe tine"), ca aici discuta oamenii mari.

Editat de Taz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Linie continua-linie discontinua, viteza-neviteza, alea-alea. Eu pe astia de le pare rau ce-a patit Nea Soferu' cel "nevinovat" mai mult decit de ce-a patit Soso - atit vreau sa va intreb: Voi daca erati acolo in duba aia tot asa ati fi intrat si tot acolo v-ati fi oprit? Sau poate nici nu ati fi pus frina!?? Ca dupa ce va dati voua insiva raspunsul in fata oglinzii de la chiuveta o sa realizati ca aveti 2 posibilitati, in functie de respectivul raspuns:

1- Sa va rupeti carnetu' de conducere si sa vi-l bagati in cur si

2- daca tot sinteti linga robinet sa va dati cu niste apa rece pe fata si sa va mai veniti in fire.

Sa nu credeti ca Soso nu stie ce-a facut bine si ce-a facut mai putin bine. Ziceti saru-mina ca aveti posibilitatea sa invatati (sau sa nu uitati) un lucru si fara sa stati un an pe bara si tineti minte ca asta se poate intimpla si la 70 la ora, si la 50 la ora...

 

Si pt. Aoleks, profesoru' de motociclism de 19 ani cu carnet de anu' trecut (si pt. altii ca el):

Ia tu galetusa si lopatica, mergi sub umbrela sa nu te arda soarele si ai grija la ciini (sa nu "se pise pe tine"), ca aici discuta oamenii mari.

 

asta cu stiutu a cea ce faci .... e apa de ploaie, am fost pus in aceasi situatie si eu iar pe moment (3-5 secunde max) actioneaza doar instinctu.

 

viteza legala e tot apa de ploaie, daca continuati sa mergeti pe drum cu o viteza care este considerata legala (sau putin peste) sa nu va mirati cand faceti ... BUF, tu ca om, pilot, sofer sau conducator auto trebuie sa posezi ceva materie cenusie pentru a discerne care e viteza potrivita pentru acel segment de drum, ca mai exageram si tragem de gaz, asta e, dar o facem pe barba noastra si nu trebuie sa ii invinovatim pe alti pentru prostia noastra

 

 

oricum fara "eroi" nu ar fi ajuns motociclismul asa de frumos :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu intelegi. la asa viteze, nu te mai poti astepta sa primesti prioritate. omul se uita, te vede, el calculeaza care ar putea fi viteza ta si isi da seama ca are timp sa treaca.

 

 

asta e foarte foarte tare :P :makeout: :makeout: :unsure: :crack:

 

Âşi care e viteza (în opinia ta) de la care se abrogă dreptul de a mai primi prioritate ? concret, te rog ...

Editat de bibi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e foarte foarte tare :P :makeout: :makeout: :unsure: :crack:

 

Âşi care e viteza (în opinia ta) de la care se abrogă dreptul de a mai primi prioritate ? concret, te rog ...

 

 

mai omule de ce nu intelegi ca prioritatea nu este ceva pe care sa te bazezi in romania (si nu numai)

 

 

dar fara experienta, cam greu sa intelegi ca la o viteza adaptata la drum, nu vei avea nici o problema din cauza lipsei prioritati (nici asa nu vei fi 100% in siguranta) - intreabai si tu pe cei cu experienta din grupul tau daca nu vrei sa crezi ce iti scrie lumea pe forum (cu o experienta de cel putin 100.000 km)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Soso,nu-i baga in seama p-astia, ca-s numai reiseri de tastura p-aici, fi bucuros ca traiesti, se vede clar in filmulet cum mwistul ala a intrat direct spre parcare doar incetinind, fara sa opreasca pentru asigurare, norocul tau a fost ca a oprit cand te-a vazut ca daca faceai impact cu el nu era asa bine..

 

In rest, recuperare vioaie.. restul se fac :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu credeti ca Soso nu stie ce-a facut bine si ce-a facut mai putin bine. Ziceti saru-mina ca aveti posibilitatea sa invatati (sau sa nu uitati) un lucru si fara sa stati un an pe bara si tineti minte ca asta se poate intimpla si la 70 la ora, si la 50 la ora...

Ba cred exact ca Soso nu stie unde-a gresit, sau nu recunoaste. Si asa se incurajeaza mai multi indivizi sa confunde strada cu circuitul. Accidentul s-a produs, organele abilitate isi vor da verdictul dpdv legal, noua aici pe forum nu ne ramane decat sa vedem cum se pot evita astfel de situatii. Si se pot evita conducand preventiv pe strada, adica exact opusul a ceea ce faceau motociclistii din filmulet.

Sigur, asa ceva se poate intampla (si chiar se intampla) si la 70 si la 50, insa sansele sunt mult mai mici. Nu exista condus complet in siguranta pe motocicleta, insa asta nu inseamna ca nu-ti poti imbunatati sau invers, inrautati serios sansele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba cred exact ca Soso nu stie unde-a gresit, sau nu recunoaste. Si asa se incurajeaza mai multi indivizi sa confunde strada cu circuitul. Accidentul s-a produs, organele abilitate isi vor da verdictul dpdv legal, noua aici pe forum nu ne ramane decat sa vedem cum se pot evita astfel de situatii. Si se pot evita conducand preventiv pe strada, adica exact opusul a ceea ce faceau motociclistii din filmulet.

Sigur, asa ceva se poate intampla (si chiar se intampla) si la 70 si la 50, insa sansele sunt mult mai mici. Nu exista condus complet in siguranta pe motocicleta, insa asta nu inseamna ca nu-ti poti imbunatati sau invers, inrautati serios sansele.

 

:P

nu stiu daca ati vazut, mai este un filmulet, mai mare

uitati-va ce viteza avea omu' asta... la minutul 1.00

nu stiu daca este tot el, dar ala cred ca era drum public, nu circuit!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:makeout:

nu stiu daca ati vazut, mai este un filmulet, mai mare

uitati-va ce viteza avea omu' asta... la minutul 1.00

nu stiu daca este tot el, dar ala cred ca era drum public, nu circuit!!!

 

 

e circuit curat ..... dar mai sunt si masini :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care inca nu au citit topicul... /index.php?...amp;hl=gigi+dn1

 

5.Viteza.

Incep prin a va readuce aminte ca SPEED KILLS.

Mai mult decat oriunde la noi in tara.Motociclismul sa dezvotat ceva mai rapid in ultimii 10 ani.Pt cei ce nu au habar ce inseamna o motocicleta si ce inseamna motociclism,motocicleta este doar un obiect frumos,periculos,si care costa f multi bani.'Idea' de viteza,toti o cunosc dar pusa in practica este cu totul alta treaba.Vine Gigi cu dacia si se opreste la intersectie.Gigi este sofer de 40 de ani ,sofer pe tir ,sofer cu experienta.Gigi nu prea face greseli la volan.Este om cu capul pe umeri,om cu responsabilitati,cu nevasta si 3 copii. Este un om care munceste din greu pt asi intretine familia si asi creste copiii asa cum trebuie.Gigi este um om care nu are nevoie de probleme.Gigi poate fi si tatal tau.

 

Gigi se asigura inainte de a intra in intersectie,pt ca asa spune legea.Se uita lung la dreapta, vede nimic.Se uita lung la stanga ,vede un punct de lumina.Punctul poate fi un bec aprins care palpaie prin fereastra unei case.De fapt ce nu stie Gigi este va punctul de lumina esti TU,idiotul care strabate DN1 cu 280km'ora.Gigi sta ,isi face calculele batraneste.Chiar daca punctul ar fi o masina,nu ar avea cum sa ajunga la el in urmatoarele secunde.Imposibil. Gigi om atent,iese in DN1 sa isi duca copiii la iarba verde.Idiotul,venind cu 280km/ora,strabate cei 700m distanta in 10 secunde si se infige in dacia lui Gigi ,trecand prin portiera si iesind pe cealalta parte a masinii cu 2 dintre cei 3 copii a lui nea GIGI. Copiii mor.Iditul de tine moare.Lumea lui Gigi este intoarsa pe dos.Gigi se spanzura.Parintii tai se spanzura pt ca esti,sau ai fost unicul copil.

Esti un idiot.Sau mai degraba ai fost un idiot.Prietenii te plang.Pe forum se scriu mii si mii de RIP'URI cum ca ce baiat bun ai fost.Toti te plang.Vina ,clar, a lui Gigi.Nimeni nu il plange pe Gigi si cei 2 copii. Daca as fi Gigi,nu m-as fi spanzurat ci te-as fi omorat cu mainile mele.Ai fost un idiot.

 

Viteza omoara.Cand mergi cu 200 la ora,timpul de reactie nu mai este acelasi.Motocicleta nu mai reactioneaza la fel.Sa nu mai vorbim de cei ce nu au habar despre motociclism.Esti sub impresia ca soseaua iti apartine? Esti sub impresia ca toti trebuie sa te evitam pe drum? Esti sub impresia ca daca intri in mine care sunt la volan ca eu o sa te plang pe tine mai mult decat o sa imi plang daunele la masina? Esti un idiot.

 

Vrei viteza? Dute pe circuit.Dute cu baietii care stiu ce inseamna viteza si descoperi ca tu de fapt nu mergi deloc tare.Dute cu cei ce stiu ce inseamna viteza si nu mai merg demult pe strada.Dute si mergi cu viteza unde nu vei omora pe nimeni ,mai ales pe tine.Nu ruina viata mea,a ta ,a parintilor tai,...a lui GIGI. Nu fi idiot. Speed kills.Sunt o gramada de morti care asteapta pe forumuri ca cineva sa isi aduca aminte de ei.Nu avem timp pt ca trebuie sa ii plangem pe cei ce vor muri maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar la inceputul filmuletului, Soso depaseste linia continua, iese pe contrasens si trece printre doua masini. Asta ca sa nu mai urlati in gura mare ca a depasit duba linia continua cand mai avea 15cm pana la cea discontinua. Ala s-a grabit sa faca stanga pentru ca din spate ii venea o alta motocicleta si avrut sa-i faca loc sa-l depasesca prin dreapta. Baiatul din spate a vazut duba si a mers incet... Soso a vazut duba? Cand? Tot atunci l-a vazut si duba pe el!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara "besi"... Si iti spun eu ca avea viteza. Acum mori de ciuda ca nu e ca tine! :makeout: Daca nu avea 300 la ora, nu inseamna ca n-avea viteza. Te iau cu mine pe Cheia si te dau la viteza la care se dadeau si ei si poate asa vei intelege si tu ca pentru curbele alea, aia chiar era viteza. VORBESTE FRUMOS!

 

Nu vorbesc frumos cu capcaunii !

 

Lasa Soso,nu-i baga in seama p-astia, ca-s numai reiseri de tastura p-aici, fi bucuros ca traiesti, se vede clar in filmulet cum mwistul ala a intrat direct spre parcare doar incetinind, fara sa opreasca pentru asigurare, norocul tau a fost ca a oprit cand te-a vazut ca daca faceai impact cu el nu era asa bine..

 

In rest, recuperare vioaie.. restul se fac :P

 

 

Si nu numai asta se vede pe pozele de inalta rezolutie ca ala nu s-a asigurat deloc si in ultimul moment l-a vaz pe soso si asta nu ca avea soso super viteza, ci pentru ca l-a durut pe el undeva sa se asigure, numai ca nou venitii contestatari nu s-au obosit sa citeasca si sa fie atenti.

Editat de tudor@manowar.ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor nu mai vreau polemici pe topicul meu

sa va relatez pe scurt cam cum sta treaba

sunt bine multumescin recuperare fizica......pot sa merg....o idee mai skiop...dar e ok

coloana sa lipit....stramba cum e dar nu ma doare deocamdata

motorul l-am vandut in buk

bani de la asigurare am luat12000ron dauna totala cu facturi pe casca si ekipament cu tot

motor nu mai vreau anul asta sigur....nu ma simt ,,legat,, inca

cu dubistul m-am impacat....am luat banii....si ia dat nup....adica 300ron amenda si 3 luni carnetul

si sa stiti ca e frumos sa mergi tare bine si cu viteza daca..........................................

va salut pe toti

 

Nu mai pune la inima ce zice lumea, s-a paradiscutat subiectul.Important este ca s-a terminat cu bine si din punct de vedere al daunelor materiale, mosul s-a cumintit...etc.

Eu in locul tau asa fi mandru sa am topic de +50 pagini la accidente si sa fiu in viata cu banii pentru urmatorul motor. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...