Sari la conținut

Invitatie


tuningboy
 Share

Postări Recomandate

Dragii nostrii,

 

Pe scurt : Miercuri 7 Noiembrie 2007 am intrebat-o pe Zouza daca vrea sa imi fie pasagera in viata asta plina de curbe, unele mai largi (si frumoase) altele mai stranse (si mai periculoase). Din fericire a spus DA!

 

Asadar vineri 16Mai (DA!!!... vinerea asta!!!) la ora 15:00 trebuie sa ne prezentam la Oficiul Starii Civile din Sectorul 6 (zona Razoare, str. Drumul Sarii). Eu voi merge cu RVF-ul iar Zouza cu VFR-ul.

 

Ne-ar face o deosebita placere daca veti reusi sa ne insotiti pe acest drum presarat de emotii si bucurii pentru noi, bineinteles motorizati (bike (cu sau fara pasager) + echipament moto full).

 

Loc de Intalnire : Str. Sibiu Nr. 10, Parcarea Blocului OS 1 (zona Favorit, Drumul Taberei).

Daca veniti dinspre Razoare / Eroilor, la Favorit va incadrati pe banda 3 si faceti stanga pe str. Sibiu, treceti de statia RATB (69, 71, 126) mergeti aprox 200m si opriti pe dreapta.

Exista si o harta. Patratelul rosu: locul de intalnire din Str Sibiu Nr 10, patratelul albastru: Oficiul Starii Civile Sector 6, Str Drumu Sarii

 

Ora de Intalnire : 13 :45 – 14 :00

 

Desfasurarea actiunilor :

14:00 – 14:30: o bomboana, o maslina, un pampon pe motocicleta,

14:35 – 14:40: « decolarea » catre Oficiul Starii Civile Sector 6.

14:55 – 15:00: “aterizarea” la Oficiul Starii Civile Sector 6.

15:15 – 15:30: Oficierea Ceremoniei

15:30 – 15:45: Sampanie, piscot, felicitari, poze, pupici

15:45 – 16:45: Scurta plimbare moto pe traseul (Dr. Sarii – Calea 13 Septembrie – Pta Unirii – Pta Alba Iulia si retur : Pta Alba Iulia – Pta Unirii – Podul Eroilor – Drumul Taberei 34)

 

Vom ajunge la mine acasa (de fapt unde stau ai mei) si aici vom incropi un mic party. Ne asteapta o mancarica light (prajiturele, picotele), o berica (cu si fara alcool), sampanie (cu si fara alcool), un pahar de vin si ceva muzica.

 

Stim ca majoritatea lucreaza , sunt la serviciu in jurul orelor 14, dar ne-ar face placere sa va avem alaturi. Ziua si ora asta ne-au fost impuse de cei de la Starea Civila, noi am vrut sambata dar nu mai erau „locuri” ( 25 de casatorii in 4 ore de program). Cat despre parada moto, as vrea sa mergem incet, in coloana, doi cate doi, pe o banda. Zouza e incepatoare si merge f incet (max 40-50kmh). Vedeti sa aveti benzina si lichid de racire in radiatoare !

 

Pentru detalii ne puteti suna la 0724 150 370 (Adi – TuningBoy) sau 0726 008 887 (Zouza - Manuela).

 

 

 

Acum am pus si harta :(

post-5881-1210663516_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-ar placea sa vin, dar sa vad cum ma fofilez de la worci. :(

Daca nu reusesc sa evadez, va urez de pe-acum numai fericire si sa aveti o nunta minunata, copchii! :moto: :moto: :) :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casa de piatra si la multi ani!! vom fi cu gindul aproape de voi!!

 

 

Dragii nostrii,

 

Pe scurt : Miercuri 7 Noiembrie 2007 am intrebat-o pe Zouza daca vrea sa imi fie pasagera in viata asta plina de curbe, unele mai largi (si frumoase) altele mai stranse (si mai periculoase). Din fericire a spus DA!

 

Asadar vineri 16Mai (DA!!!... vinerea asta!!!) la ora 15:00 trebuie sa ne prezentam la Oficiul Starii Civile din Sectorul 6 (zona Razoare, str. Drumul Sarii). Eu voi merge cu RVF-ul iar Zouza cu VFR-ul.

 

Ne-ar face o deosebita placere daca veti reusi sa ne insotiti pe acest drum presarat de emotii si bucurii pentru noi, bineinteles motorizati (bike (cu sau fara pasager) + echipament moto full).

 

Loc de Intalnire : Str. Sibiu Nr. 10, Parcarea Blocului OS 1 (zona Favorit, Drumul Taberei).

Daca veniti dinspre Razoare / Eroilor, la Favorit va incadrati pe banda 3 si faceti stanga pe str. Sibiu, treceti de statia RATB (69, 71, 126) mergeti aprox 200m si opriti pe dreapta.

Exista si o harta. Patratelul rosu: locul de intalnire din Str Sibiu Nr 10, patratelul albastru: Oficiul Starii Civile Sector 6, Str Drumu Sarii

 

Ora de Intalnire : 13 :45 – 14 :00

 

Desfasurarea actiunilor :

14:00 – 14:30: o bomboana, o maslina, un pampon pe motocicleta,

14:35 – 14:40: « decolarea » catre Oficiul Starii Civile Sector 6.

14:55 – 15:00: “aterizarea” la Oficiul Starii Civile Sector 6.

15:15 – 15:30: Oficierea Ceremoniei

15:30 – 15:45: Sampanie, piscot, felicitari, poze, pupici

15:45 – 16:45: Scurta plimbare moto pe traseul (Dr. Sarii – Calea 13 Septembrie – Pta Unirii – Pta Alba Iulia si retur : Pta Alba Iulia – Pta Unirii – Podul Eroilor – Drumul Taberei 34)

 

Vom ajunge la mine acasa (de fapt unde stau ai mei) si aici vom incropi un mic party. Ne asteapta o mancarica light (prajiturele, picotele), o berica (cu si fara alcool), sampanie (cu si fara alcool), un pahar de vin si ceva muzica.

 

Stim ca majoritatea lucreaza , sunt la serviciu in jurul orelor 14, dar ne-ar face placere sa va avem alaturi. Ziua si ora asta ne-au fost impuse de cei de la Starea Civila, noi am vrut sambata dar nu mai erau „locuri” ( 25 de casatorii in 4 ore de program). Cat despre parada moto, as vrea sa mergem incet, in coloana, doi cate doi, pe o banda. Zouza e incepatoare si merge f incet (max 40-50kmh). Vedeti sa aveti benzina si lichid de racire in radiatoare !

 

Pentru detalii ne puteti suna la 0724 150 370 (Adi – TuningBoy) sau 0726 008 887 (Zouza - Manuela).

 

 

 

Acum am pus si harta :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fac tot posibilul, iar daca nu vor sa ma lase sa plec, de la munci, ii dau afara si tot vin! Dar probabil ca direct la starea civila!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand "CASA DE PIATRA !!!"

In al doilea rand, daca nu intervine ceva extraordinar, cu siguranta voi fi acolo ! Si cu ocazia asta ne si cunoastem :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CASA DE PIATRA SI TOT CE VA DORITI! SA AVETI PARTE NUMAI DE FERICIRE,SANATATE,BUNA INTELEGERE SI COPII MINUNATAI.VISELE PE CARE LE AVETI SA DEVINA REALITATE SI SA VA BUCURATI DE SUTE DE MII DE KILOMATRII IMPREUNA INDIFERENT DE VREME,DAR MAI MULT ASFALT USCAT SI TOATE CELE BUNE.VOM INCERCA SA AJUNGEM SI NOI(2 MILITARISTI,ADICA EU SI FATA MEA).

CASA DE PIATRA SI MULTA FERICIRE!!!

SA NE CHEMATI SI LA BOTEZ! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: :) :moto: :(

CASA DE PIATRA si Multa FERICIRE. Sa traiti 100 de ani fara reparatii!!!

Incercam sa venim si noi daca reusesc sa ma sustrag de la scarbici.

P.S.- Baga link si pe Drumul Taberei

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem aproape gata :)

 

PS: Am adaugat etriere Brembo si discuri wave la RVF . Franeaza "like no other" :(

post-5881-1210837062_thumb.jpg

post-5881-1210837162_thumb.jpg

post-5881-1210837279_thumb.jpg

post-5881-1210837288_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...