Sari la conținut

Yamaha VIRAGO ZONE


Purghy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu trebe, gasesti si aici daca vrei, la 3600 neg (mai ieftin decat ceri tu pe viroaga).

 

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...1997-94099.html

http://www.moto-net.ro/jan

Sincer eu mai bine a-si aduce eu din germania un drag star, oricum am un prieten care si-a luat un kawa vn de 1500 si a cam luat teapa pentru ca i s-a stricat o grama la el si a mai dat si 7000 de euro pe ea si ala care i-a vandut-o nici nu mai raspunde la telefon si nici nu e de gasit si cica i-a dat si garantie inca 6 luni!

Oricum recunosc ca gasesti de toate la toate preturile, oricum pretul e negociabil si sunt dispus sa las ceva din din pret intelegi?

Bafta si Sarbatori Fericite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Salut!

 

Gasiti detalii si mai multe poze in linkul de mai jos.

 

Parasesc ( pt. o vreme ) bike-urile, trec la enduristi ( TA ).

 

Viroaga e ca noua, multe accesorii, 8300 km, pret fix, redus de la 3700 E

 

/index.php?showtopic=202662

 

Bafta si asfalt uscat!

post-32344-1209447916_thumb.jpg

post-32344-1209447934_thumb.jpg

post-32344-1209447957_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Salut!

 

Gasiti detalii si mai multe poze in linkul de mai jos.

 

Parasesc ( pt. o vreme ) bike-urile, trec la enduristi ( TA ).

 

Viroaga e ca noua, multe accesorii, 8300 km, pret fix, redus de la 3700 E

 

/index.php?showtopic=202662

 

Bafta si asfalt uscat!

Ahoi......iara deranjez :moto:! Domnu' Freemoto are un virago mai meserias ca al meu asa ca tre sa scad pretul la 3500 negociabil!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uitati aici fratilor una faina (parerea mea) pe ebay.de a ajuns la 2500 Euro si mai are 1 zi si 21 ore.

Din 97, 23.000 km

post-26821-1209500517_thumb.jpgpost-26821-1209500543_thumb.jpgpost-26821-1209500555_thumb.jpgpost-26821-1209500565_thumb.jpg

post-26821-1209500574_thumb.jpgpost-26821-1209500586_thumb.jpgpost-26821-1209500594_thumb.jpgpost-26821-1209500601_thumb.jpg

 

Hai noapte buna ca m-au apucat dracii

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io o dau, dar nu ma grabesc, pana in primavara sper s-o dau.

 

Producatorul motocicletei: YAMAHA

Modelul motocicletei: Virago XV 535

Anul fabricatiei: 1998

Categorie: chopper/cruiser/custom

Kilometri: 39000 Km

Putere: 46 CP

Capacitatea: 535 cmc

Culoare: negru

Starea tehnica si juridica

Stare: buna; Acte: inmatriculata

Pret: 2700 EURO

Locatia: Bucuresti

 

Usor negciabil

Adusa din Anglia in decembrie 2007, ITP decembrie 2009, asigurare decembrie 2008.

Functioneaza excelent, n-are nicio buba.

Consumabile schimbate recent(ulei furca+semeringuri, ulei motor+filtru, ulei cardan, bujii, placute frana, cauciuc spate).

Tobe Laser, manere crom cu insertii cauciuc, sissybar+portbagaj original Yamaha, coburi

 

O dau ca vreau sa-mi iau Vulcan de 800 si mi-a ramas mica

 

clipuri

 

 

poze

 

http://bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uitati aici fratilor una faina (parerea mea) pe ebay.de a ajuns la 2500 Euro si mai are 1 zi si 21 ore.

Din 97, 23.000 km

post-26821-1209500517_thumb.jpgpost-26821-1209500543_thumb.jpgpost-26821-1209500555_thumb.jpgpost-26821-1209500565_thumb.jpg

post-26821-1209500574_thumb.jpgpost-26821-1209500586_thumb.jpgpost-26821-1209500594_thumb.jpgpost-26821-1209500601_thumb.jpg

 

Hai noapte buna ca m-au apucat dracii

 

Asfalt uscat

MESERIE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este cineva pe aici care poate descrie intr-un mod cat mai detaliat cum se scoate roata de pe spate de la un 535? Inca nu m-am lovit de problema, insa citind azi un topic legat de explozia unui cauciuc mi-am dat seama ca habar nu am sa ii scot roata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este cineva pe aici care poate descrie intr-un mod cat mai detaliat cum se scoate roata de pe spate de la un 535? Inca nu m-am lovit de problema, insa citind azi un topic legat de explozia unui cauciuc mi-am dat seama ca habar nu am sa ii scot roata...

Secretul e distantierul cu nr. 27.

Scoti axul, scoti distantierul, si roata vine jos.

post-2094-1209585135_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care dintre voi a avut pana pe roata din spate pe drum?Cum va descurcati? Ca daca totul merge bine luna viitoare trebuie sa fac 2000 de km si mie frica ce si cum!Multumesc Anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care dintre voi a avut pana pe roata din spate pe drum?Cum va descurcati? Ca daca totul merge bine luna viitoare trebuie sa fac 2000 de km si mie frica ce si cum!Multumesc Anticipat!

Eu am avut pana pe fata la 90 la ora si nu iti doresti sa stii cum e! Un sfat pretios: schimba camerele, daca ai asa ceva. Nu costa mult, 30-40 de lei si iti salveaza viata. Oricum, o camera se schimba la maxim 10.000km parcursi, lucru pe care mai nimeni nu il respecta pe la noi, insa afara se tine cont de asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva o mantea de ambreiaj pt o viraga 535 ? ... ca am incercat sa o indrept pe a mea si s-a rupt :rusinica:

Ai PM.

 

 

Care dintre voi a avut pana pe roata din spate pe drum?Cum va descurcati? Ca daca totul merge bine luna viitoare trebuie sa fac 2000 de km si mie frica ce si cum!Multumesc Anticipat!

Sal.Daca faceti un drum mai lung ca de ex.: 2000 de km,va recomand sa aveti la voi un bec fata "H4" si doua de spate "12V 21/5W",sigurante de "15A si 30A" si 2 bujii NGK "BPR7ES" de chimb ,la orice eventualitate.In strainatate este obligatoriu deja sa ai la tine un set de becuri.

Bafta

Barna

Editat de Barna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti.

O antrebare,camera de roata este si pe fata si pe spate? si unde pot gasii eventual si bujii ptr. virago 535?

Va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti.

O antrebare,camera de roata este si pe fata si pe spate? si unde pot gasii eventual si bujii ptr. virago 535?

Va multumesc.

Ai PM

Barna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciao barna!

da-mi si mie pretul la maneta de ambreiaj. ma intereseaza daca este disponibil sa-l iau personal peste 2-3 saptamani, cand trec din italia spre constanta.

mercic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor! am si eu o intrebare ...stie cineva cum se regleaza supapele ? (ale mele se aud ca tare )........sau macar un mecanic bun prin bucuresti? ....multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor! am si eu o intrebare ...stie cineva cum se regleaza supapele ? (ale mele se aud ca tare )........sau macar un mecanic bun prin bucuresti? ....multumesc anticipat!

Ai PM

Bafta

 

ciao barna!

da-mi si mie pretul la maneta de ambreiaj. ma intereseaza daca este disponibil sa-l iau personal peste 2-3 saptamani, cand trec din italia spre constanta.

mercic

Ai PM :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut pana pe fata la 90 la ora si nu iti doresti sa stii cum e! Un sfat pretios: schimba camerele, daca ai asa ceva. Nu costa mult, 30-40 de lei si iti salveaza viata. Oricum, o camera se schimba la maxim 10.000km parcursi, lucru pe care mai nimeni nu il respecta pe la noi, insa afara se tine cont de asta.

Multumesc mult de info, am sa tin cont!

 

Ai PM.

 

 

 

Sal.Daca faceti un drum mai lung ca de ex.: 2000 de km,va recomand sa aveti la voi un bec fata "H4" si doua de spate "12V 21/5W",sigurante de "15A si 30A" si 2 bujii NGK "BPR7ES" de chimb ,la orice eventualitate.In strainatate este obligatoriu deja sa ai la tine un set de becuri.

Bafta

Barna

Am si notat!Multumesc mult de info!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...