Sari la conținut

Yamaha VIRAGO ZONE


Purghy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sambata se anunta vreme frumoasa :wink: :kick: :blbl:

hai sa profitam de aceasta ocazie, nu zic ultima ca poate or mai fi, si sa iesim la plimbare.

poate o Shura Lupului in Bran :lol: ;) :banana: , sau o Cheia :banana: (sa moara alexxx), sau poate un Busteni cu urcare la Babele(cu telecabiana musai) :crack: :crack:

amatorii sa se anunte, mai ales grupul de la ora 8 :bow:

 

:lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata se anunta vreme frumoasa :kick: :blbl: :lol:

hai sa profitam de aceasta ocazie, nu zic ultima ca poate or mai fi, si sa iesim la plimbare.

poate o Shura Lupului in Bran :lol: ;) :banana: , sau o Cheia :crack: (sa moara alexxx), sau poate un Busteni cu urcare la Babele(cu telecabiana musai) :crack: :wink:

amatorii sa se anunte, mai ales grupul de la ora 8 :bow:

 

:lol: :lol: :bow:

 

 

Ce-ai ma cu mine ???

Merem numa sa nu ploua ... si sa nu gasim zapada pe drum ! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

na ca va zis-o

@stilgar : uite cine a observat :banana: bafta omule, hai sa ne vedem vineri in etrusco.

 

e pt posesorii de virago... ;) iar grupul de la 8 e alcatuit din asa ceva. :lol:

Editat de allec
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@carmen_tm @johnyebravo bine ati venit :lol:

Mai ziceti-ne despre voi si despre viroagele voastre, cat si pe unde ati umblat si cum va intelegeti cu ele ;)

motorul il am din iulie si pot sa zic ca sunt foarte multumita de el desi mai mult prin oras am circulat, iar de la anul vreau sa merg la toate intrunirile sa vad cum se comporta la distante mai lungi.Ce mi se pare naspa e ca rezervoru e prea mic dar ce sa faci asta e.(mai vb )ceau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca ma bag aiurea in seama dar acesta este topicul posesorilor de virago, sau topicul Grupului de la ora 8?

 

Vreau doar sa stiu...

 

 

este grupul posesorilor de virago care momentan detin majoritatea actiunilor din Grupu' de la 8....

dar ne'am vorbit, dupa ce nu o sa mai avem Virago, tot in topicul asta o sa povestim, ne lasati?:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-as inscrie si eu in Grupu' de la ora 8 daca ma primiti....am si virago, deci cred ca am voie sa scriu aici :banana:

as merge chiar si in plimbarea de sambata, dar din pacate nu am echipamentul necesar ;) ....asa ca astept primavara resemnat.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehehehe

de-ar fi asa usor.....

nu domnule nu se intra asa usor in grup....

ti-ai gasit bibliografia? ai manualul? adica ai catalogul louis?

tre da dai o lucrare scrisa. cat ai cheltuit la louis in ultimele 2 saptamani? iti trebuie bonuri de minim 150 Euro

roaga-o pe Amra sau pe Alexx sa-ti dea statutul grupului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul il am din iulie si pot sa zic ca sunt foarte multumita de el desi mai mult prin oras am circulat, iar de la anul vreau sa merg la toate intrunirile sa vad cum se comporta la distante mai lungi.Ce mi se pare naspa e ca rezervoru e prea mic dar ce sa faci asta e.(mai vb )ceau

Sal,poti sa fi linistit nu o sa ai probleme nici pe drum lung nici in oras si nu te lasa pe marginea drumului daca ii dai tot ce trebe.Cu motorul meu(xv535) mam dus si in strainatate la intruniri.Rezervorul e mic dar si tu ai nevoie de o pauza :lol: oricum te opresti si poti sa alimentezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off-topic: mi se pare normal si necesar sa alcatuim un topic pentru cei care sunt sau vor fi in Grupul de la 8. Chiar nu au nici un rost discutiile astea aici, totusi eu sunt initiatoarea acestui topic. Bine ca nu sunt moderator! :lol: Deci voi alcatui un topic pe forum care sa fie al nostru si o sa pun link-ul aici.

 

Am facut un topic aici, deocamdata, pana cand se va creea o sectiune pt. cluburi, grupuri etc.

Topicul Grupului de la 8

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Purghy Posted Yesterday, 06:06 PM

Off-topic: mi se pare normal si necesar sa alcatuim un topic pentru cei care sunt sau vor fi in Grupul de la 8. Chiar nu au nici un rost discutiile astea aici, totusi eu sunt initiatoarea acestui topic. Bine ca nu sunt moderator! tongue.gif Deci voi alcatui un topic pe forum care sa fie al nostru si o sa pun link-ul aici.

Mersi Purghy :lol: :banana: ;) :banana:

 

PT iacomia: Vreau sa-mi schimb eu ghidonul de la "Silver" ce fel de ghidon ai?

poate facem un schimb?(Eu am Standard)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-as inscrie si eu in Grupu' de la ora 8 daca ma primiti....am si virago, deci cred ca am voie sa scriu aici :banana:

as merge chiar si in plimbarea de sambata, dar din pacate nu am echipamentul necesar :banana: ....asa ca astept primavara resemnat.. :lol:

 

 

Amu ai echipamentul necesar!

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Purghy :lol: :crack: ;) :banana:

 

PT iacomia: Vreau sa-mi schimb eu ghidonul de la "Silver" ce fel de ghidon ai?

poate facem un schimb?(Eu am Standard)

Iar pe al tau il vreau eu.

 

Daca ne da liber de 1 Dec, o sa vin la Cluj.

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar pe al tau il vreau eu.

 

Daca ne da liber de 1 Dec, o sa vin la Cluj.

;)

 

Da un telefon cand ajungi la Cluj!!! Si vedem noi cum facem! Tu de ce vrei ghidon Standard??? Al tau cum e? vbaga o poza!!! :banana:

 

Vrea sa latesc rezervorul. Am mai vazut un 535 cu rezervorul latit, si arata mult mai bine.. mai sunteti care au facut aceasta modificare?

 

M-am hotarat sa-l tai, pt ca mi se pare nasol de tot rezervorul ala mini, care nicium nu intra in estetica motocicletei, nu continua linia motocicletei. si sa nu vorbesc de capacitatea rezervorului :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...