Sari la conținut

Băiatul Lui Guță A Fost Rănit într-un Accident La PetroÂşani


H3llriderr
 Share

Postări Recomandate

oameni buni nu ganditi rau depre altii pt ca puterea gandului e napraznica si loveste si pe cine nu trebuie.ganditi mai mult pozitiv iar acest topic trebuie inchis,parerea mea este ca nu-i nimic de invatat pt voi,sunteti la alt nivel.

 

Din niciun motiv nu gandim rau despre altii,dar la 15 ani pe Suzuki la mine cam miroase a selectie naturala.Ce pacat ca Maresalul nu si-a putut duce misiunea pana la capat.

 

In rest....numai bine,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Un stupid care crede ca un copil ce avea 11 ani in iunie 2005, are in iunie 2008 varsta de 15 ani, preia o stire aiurea de la radio sant si inca 35 ca el se transforma in mici antonesti.

 

:crack: Ce forumisti de (cuvant urat)! :crack:

 

Muriti, ma!

 

 

 

P.S.: Ca sa nu se trezeasca vreun idiot: Nu, nu sunt manelist!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

versuri traduse de un sarb

 

"Japanese machine, 500cc

when its ridden by balcanian,

real macho man...

 

Kawasaki

 

Kawasaki

 

when it goes fast on the road,

every girl wants to ride it..."

 

It doesnt have any sense even on our language, so dont even try to understand it :lol:

 

versuri originale:

 

"japanska masina od 500 kubika,

kad je vozi balkanac pravi

macho muskarac...

 

Kawasaki,

Kawasaki

 

kad juri po putu,svaka cura želi,

da ga voza bar minutu" :crack: :crack: :agree:

 

Te referi la asta nu ? http://www.youtube.com/watch?v=yr0xrGHzd9E...feature=related

 

Ce daca n-avea carnet......la valoarea sa, valoarea sa ......mor totzi dujmanii din calea lui :lol:

Trebuia sa se intample si cu astia mai devreme sau mai tarziu, era chestiune de timp doar, deci sperante in selectia naturala si a acestora inca exista.....daca nu s-a potoli pe viitor ....D-zo i-ajute.....sa nu sufere deloc....

 

din ala de 220v?

 

 

:lol: Nu ca zice ca la valoarea sa ii putzin.....macar 380 si daca si atata-i putzin sa mearga pe niste liniutze de la CFR ce pot fi in linie dreapta chiar zeci de km :crack: da si cateva zeci de mii de V.

PS si cred ca-s de cupru.....pa 12 lei kilu merita sa-ncerce............ :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un stupid care crede ca un copil ce avea 11 ani in iunie 2005, are in iunie 2008 varsta de 15 ani, preia o stire aiurea de la radio sant si inca 35 ca el se transforma in mici antonesti.

 

:crack: Ce forumisti de (cuvant urat)! :crack:

 

Muriti, ma!

 

 

 

P.S.: Ca sa nu se trezeasca vreun idiot: Nu, nu sunt manelist!

 

 

La faza cu "Muriti ba!" esti de rahat rau....eu personal iti urinez direct in moalele capului.Manelist nu esti tu...dar prost esti mai mult ca sigur!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un stupid care crede ca un copil ce avea 11 ani in iunie 2005, are in iunie 2008 varsta de 15 ani, preia o stire aiurea de la radio sant si inca 35 ca el se transforma in mici antonesti.

 

:crack: Ce forumisti de (cuvant urat)! :crack:

 

Muriti, ma!

 

 

 

P.S.: Ca sa nu se trezeasca vreun idiot: Nu, nu sunt manelist!

"Sunt". Grea limba romana. No offence.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un stupid care crede ca un copil ce avea 11 ani in iunie 2005, are in iunie 2008 varsta de 15 ani, preia o stire aiurea de la radio sant si inca 35 ca el se transforma in mici antonesti.

 

:crack: Ce forumisti de (cuvant urat)! :agree:

 

Muriti, ma!

 

 

 

P.S.: Ca sa nu se trezeasca vreun idiot: Nu, nu sunt manelist!

 

"Sunt". Grea limba romana. No offence.

No offense, dar e greu sa citesti si cu rabdare... Omul a folosit expresia "radio sant", dar cum forumul nu are optiune de diacritice si el poate nu vrea sa foloseasca variantele mIRC-uistice "sh", "tz", etc... a lasat-o asa. Incearca sa citesti ce a zis el cu varianta ta, "sunt". Sa vezi daca mai are vreo logica! :crack:

 

@IraSciBil, ai fost cam dur. Sau asta si voiai, sa-ti sara lumea in cap? :lol:

 

 

 

@ogarul, nu te chinui sa le deschizi ochii. Ei te iau drept manelar, dar ei nu-ti stiu povestea si motivul pentru care te agiti atata.

 

@restul, mai ales astia care-l faceti manelist pe ogar... ia cititi-i primul post si apoi incercati sa-l luati de sus. :lol: Hiene ca voi n-am vazut, bai nene!

 

 

 

Toate astea au fost off topic. ON, n-am ce sa zic. Ai don't fachin' chier. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu tot respectul, ma adresez celor ca i-au facut pe baietii astia "bestii inumane ca au dorit moartea unui copil de 14 ani"... am cateva mentiuni, asa, din punctul meu de vedere, aplicabil nu doar puilor de manelisti, ci tuturor celor care fac asemenea lucruri.

daca nu era pui de manelist, nimeni nu i-ar fi dorit moartea. nici macar tu:

 

pentru ca viata mea valoreaza mai mult decat viata lor. Si la fel de obiectiv va spun ca prefer sa-i stiu cativa metri sub pamant

 

nici o problema, dar macar sa lasam fatarnicia intelectuala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne suparam cand se generalizeaza despre motociclisti: sunt nebuni, sinucigasi, iresponsabili, etc. In schimb, vad ca la randul nostru nu avem nici o problema in a pune toti tiganii in aceeasi oala. Daca un tigan, sau manelist ar citi ce ati scris voi, ce motiv ar avea sa fie politicos cu noi in trafic? De ce sa faca loc sa treaca unuia care ii vrea moartea? De ce ar opri sa dea o mana de ajutor unui motociclist accidentat, atata timp cat motociclistii cred despre el ca e "cioara idioata"?

In fine, astfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Sunt". Grea limba romana. No offence.

 

No offense, dar e greu sa citesti si cu rabdare... Omul a folosit expresia "radio sant", dar cum forumul nu are optiune de diacritice si el poate nu vrea sa foloseasca variantele mIRC-uistice "sh", "tz", etc... a lasat-o asa. Incearca sa citesti ce a zis el cu varianta ta, "sunt". Sa vezi daca mai are vreo logica! :crack:

 

@IraSciBil, ai fost cam dur. Sau asta si voiai, sa-ti sara lumea in cap? :agree:

 

 

 

@ogarul, nu te chinui sa le deschizi ochii. Ei te iau drept manelar, dar ei nu-ti stiu povestea si motivul pentru care te agiti atata.

 

@restul, mai ales astia care-l faceti manelist pe ogar... ia cititi-i primul post si apoi incercati sa-l luati de sus. :lol: Hiene ca voi n-am vazut, bai nene!

 

 

 

Toate astea au fost off topic. ON, n-am ce sa zic. Ai don't fachin' chier. :crack:

Fata, ai dreptate. Io am gresit. Asa se intampla cand citesti repede. Dar uite ca tot nu mor cand vrea el! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La faza cu "Muriti ba!" esti de rahat rau....eu personal iti urinez direct in moalele capului.Manelist nu esti tu...dar prost esti mai mult ca sigur!

 

de parca nu il cunosti , cine ii cunoaste posturile nu se oboseasca sa ii raspunda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de parca nu il cunosti , cine ii cunoaste posturile nu se oboseasca sa ii raspunda

 

 

Pune mana pe limba gramatica si nu mai posta toate prostiile ce ti se par interesante!Inca ceva: nu te mai oboseste sa imi raspundesti.

 

Cat despre ceilalti care au inteles ca le doresc moartea ... :crack:

 

@IraSciBil, ai fost cam dur. Sau asta si voiai, sa-ti sara lumea in cap? :crack:

 

 

Nicidecum, le'am raspuns cu aceeasi moneda, cand un idiot doreste moartea altei fiinte nu prea am de ce sa il menajez.

Si eu urasc tiganii, dar nu ii bag pe toti la un loc, il urasc p'ala de pute pe strada sau ma fura in tramvai, p'ala ce merge cu gipu' ca si cand strada ar fi a lui sau isi bate femeia pe strada, nu il urasc p'ala care apare intr'o stire si habar n'am cine e si ce face.

Nu cred ca am fost deloc dur, multi motociclisti au postat facand pe interesantii, dar pentru mine sunt mai josnici ca orice tigan din lume care isi vede de treaba lui si nu doreste moartea unui copil.

 

La faza cu "Muriti ba!" esti de rahat rau....eu personal iti urinez direct in moalele capului.Manelist nu esti tu...dar prost esti mai mult ca sigur!

 

Tu cine mortii ma'tii esti ba dobitocule?

 

"Sunt". Grea limba romana. No offence.

 

 

Este foarte grea, iti dau dreptate, chiar si pentru tine ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vine o vreme cand trebuie platit >impozitul>

unii il dam lunar............

altii O DATA

 

MOTOCILCLIST

persoana de minim 18 ani care a facut un curs si a dat un examen pe care l.a trecut

 

pt ala imi pare rau

pt >a lu< guta , puta, maimuta cu 4 clase NU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Tu cine mortzii ma'tii esti ba dobitocule"

 

 

Draga prietene o sa aflii cat de curand cine sunt, ma jur ca iti rup si picioarele si gatul,ma urc pe tine si ma pis, ti-o spun cu martori aici.Gata,deja ai umplut paharul.Nici sa scrii nu esti in stare gunoi infect.

Editat de Pandur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne suparam cand se generalizeaza despre motociclisti: sunt nebuni, sinucigasi, iresponsabili, etc. In schimb, vad ca la randul nostru nu avem nici o problema in a pune toti tiganii in aceeasi oala. Daca un tigan, sau manelist ar citi ce ati scris voi, ce motiv ar avea sa fie politicos cu noi in trafic? De ce sa faca loc sa treaca unuia care ii vrea moartea? De ce ar opri sa dea o mana de ajutor unui motociclist accidentat, atata timp cat motociclistii cred despre el ca e "cioara idioata"?

In fine, astfalt uscat

Pentru a dovedi ca ne inselam.Insa daca opreste vre-un tigan la un accident,sigur a oprit sa buzunareasca victima(tata a patit asa) Oricum,pustiul in cauza,care la varsta lui(inca necunoscuta 11-12 15 ani cat o avea)pun pariu ca nu stie nici sa citeasca.Iar daca era un roman,toata lumea ii sarea in cap,pentru ca multi nu vor sa para rasisti.Daca nu sunteti rasisti,va intreb, daca un tigan ar suna la usa casei voastre,si va-r ruga sa foloseasca telefonul,wc-ul,sau orice altceva,cati dintre voi la-r pofti inauntru,si sa-r simti in siguranta? Altceva...De cate ori ati fost ajutati in trafic de vre-un tigan?dar injurati-sicanati? Hai sa fim realisti,poate 1 tigan la o mie sa fie cat de cat cinstit.Locuiesc in cartier de tigani,am cunostinte tigani(nu ii pot numi prieteni)Am imprumutat bani de la ei, si ia-m imprumutat si eu pe ei la randul meu,insa ma-r arde din toate directiile si nu doar pe mine,pe oricine,de cate ori ar avea ocazia.Plus ca cioricotelul asta mic de pe motor,o sa scape fara dosar penal,iar militienii o sa aibe burtica mai mare de pe urma lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

necunoscuta fiind varsta tanarului decedat sau in viata, tind sa cred ca s-au reintors niki1,niki2, si ailalti niki....

 

astept totusi, ca si atunci, cu accidentu din pantelimon, sa intre cineva din neam sa declare ceva oficial :crack:

 

parerea mea e ca niki1 are 11 ani, niki2 are 12, si asa mai departe...

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...eu sant plin de optimism!Utilajele astea pe doua roate nu iarta...oligofreni , descreierati , adolescenti intarziati cu dereglari hormonale, ciobani , manelisti , inconstienti, tipi cu probleme de imagine...pe toti ii pune sa guste pamantul...cateodata chiar de la adancime asa , de la vreo 2 metri..

Cu putina rabdare , in tagma asta vor ramane doar cei treji...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu poti sa zici ca iti pare rau ca n-a murit...plodu' n-are nici o vina...asa l-au crescut :crack:

oricum, cu siguranta se rezolva totul fara probleme odata ce isi pune tata-so pilele in miscare

 

oricum, bine ca n-au omorat pe cineva, cretinii dracuu

 

Imi pare rau ca n-a murit :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...