Sari la conținut

Ture pe Amckart - Bucuresti


Kata San
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu am fost si joi si vineri si am reusit sa ma strecor 3-4 serii intre carturi .

Sambata am fost la un moment dat destul de multi si am ramas in seria a 2-a - si bine am facut ca eram doar 5 pe pista si am reusit sa alerg in voie si in ritmul meu , bineinteles nu la nivelul lui jagi sau hennesy dar destul de bine pentru 208rr -urile mele ( nesocotind sfatul lui balamuc ) .

Ideea e ca daca ai rabdare si esti insistent reusesti sa intri - nu e o situatie de invidiat dar pana la urma conteaza rezultatul - reusesti sa te dai .

@Jagi - multam de sfat cu ridicarea relantiului - a fost mult mai bine in acele de par .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat miercuri pe la pranz sa-i intreb daca pot sa vin pe la 5 la circuit... mi-au zis ca e ocupat cu karturi pana seara si nu aprind nocturna pt motorete si nici joi nu pot sa vin pt ca e inchiriat circuitul toata ziua... Am zis OK, atunci poate vineri... mi-au zis sa revin vineri cu un telefon.

Ii sun vineri si imi spun ca circuitul e inchiriat pt karturi la 30 !!!!! de persoane intre ora 3 si 5 si pt 50 !!!!!! :rock: de persoane dupa ora 5... Sambata ocupat pana la ora 14... deja am inceput sa cred ca romanul e un mic Schumacher care sta toata ziua pe circuit... sau nu mai vor ei motorete acolo...

I-am intrebat daca Luni se poate si mi-au zis sa revin luni cu un telefon... Deci cu alte cuvinte imi bag pl in karturile lor... Nu se poate sa intre si motorete cate 10 minute cand mai fac schumacherii pauza??

 

Voi cum faceti sa va dati acolo? Sunati inainte sau va duceti si asteptati acolo pana se plictisesc aia? :rock: Sau inchiriati si voi circuitul pentru mai multe ore?

 

Eu am fost vineri si am prins doua serii intre karturi (era team building la ceva corporatie si erau destul de multi).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la amckart sau esti offtopic? :)

Nu, la Everest :)

 

Ideea e ca daca ai rabdare si esti insistent reusesti sa intri - nu e o situatie de invidiat dar pana la urma conteaza rezultatul - reusesti sa te dai .

Asta cam suna a milogeala... ;)

 

 

Maine vine cineva? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se anunta vreme frumoasa in weekend - maine la 10-10:30 sunt acolo .

 

Asta cam suna a milogeala...

 

Nu cred , asta suna a-ti urmari scopul .

 

Nimeni nu te obliga sa stai - problema e ca nu ai alternativa viabila aproape .

 

Poti sa fii mandru si sa nu te " milogesti " ( de fapt probabil ca si atunci cand reusesti sa te descurci in viata cu vorba dulce tu interpretezi tot drept milogeala ) si sa alergi in continuare pe strazi unde pericolul e mult mai mare - trust me - mana stanga nici acum nu coopereaza complet - sau pot sa iti urmaresti tenace scopul ( fara sa te injosesti ) si sa obtii ceea ce vrei .

 

Ca peste tot in viata e vorba de nuante - nu totul e alb si negru ;)

Editat de Zuzg7
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miine sintem pe Selena la Bacau. Madam Tamara ne-a informat ca este totul in regula. Azi am luat hotarirea, de aceea scriu abia acum. Puteti ajunge linistiti pina in ora 13, dimineata e oricum racoare si pista rece. Acolo la Selena e chiar loc de antrenament, sint 4 curbe de viteza unde poti sa-i dai gaz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

e pe bani acolo sau care combinatia? :(

 

reguli? combinezon? bilet de mana de la mama?

Editat de metoxil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e pe bani acolo sau care combinatia? :laugh:

 

reguli? combinezon? bilet de mana de la mama?

 

E gratis. Daca esti talentat, i-ti dau si benzina, cauciucuri race, i-ti schimba lantul stock cu unul mai ushor. Deci, te simti talentat? Daca nu, trebuie sa achiti toate aceste servicii in avans. Si, IMPORTANT, daca faci pagube circuitului in urma unui accident, ti se imputa .

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E gratis. Daca esti talentat, i-ti dau si benzina, cauciucuri race, i-ti schimba lantul stock cu unul mai ushor. Deci, te simti talentat? Daca nu, trebuie sa achiti toate aceste servicii in avans. Si, IMPORTANT, daca faci pagube circuitului in urma unui accident, ti se imputa .

 

Da, au fost cazuri in care pilotilor care au spart pista cu adn-ul, li s-a retinut motoreta pana nu au venit cu roaba cu asfalt si lopata sa re-asfalteze. .:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana nu se schimba ceva la amk nu o sa mai merg.

 

si cum amk face foarte multi bani in formatul actual si lumea continua sa vina oricum pt ca alte optiuni nu sunt nu se va schimba.

 

rezulta, nu mai merg la amk.

Ce sa se schimbe? da ce are amk-u ? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate e singura optiune viabila in zona .

Astazi am avut ghinion - a fost rezervat de volvo - faceau test drive la un nou model.

Printre picaturi am apucat sa intram de doua ori .

 

Maine la 10 o sa fiu acolo .

 

Totusi , incet-incet serres-ul incepe sa mi se para o alternativa viabila ( sper ca in maxim 1 luna sa ma pot rupe de la job 2-3 zile sa ajung sa simt ce inseamna circuit ) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa se schimbe? da ce are amk-u ? :)

 

nu ai fost acolo sa inteleg? :laugh:

 

Cei care s-au chinuit pe 35 de grade sa ajunga acolo in trafic de varf ca sa stea sa se milogeasca pe la intrare sau sa se uite 2 ore la karturi stiu despre ce vorbesc. Nu mai spun in cate vineri am tirat-o glont de la servici ca sa ajung acolo la 5-6 ca sa stau sa ma uit la pista pana la ora 8.

 

Nu sunt insa ipocrit, karturile le aduc bani si daca ar fi circuitul meu as face EXACT la fel. Insa sunt de cealalta parte a gardului si pot sa ma plang :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E gratis. Daca esti talentat, i-ti dau si benzina, cauciucuri race, i-ti schimba lantul stock cu unul mai ushor. Deci, te simti talentat? Daca nu, trebuie sa achiti toate aceste servicii in avans. Si, IMPORTANT, daca faci pagube circuitului in urma unui accident, ti se imputa .

 

Adica? daca n-am lant si cauciucuri de curse nu ma lasa? :laugh:

 

....inteleg ca e gratis dar e liber doar cand e eclipsa de luna :laugh:

n-aveti vreunul un teren pe langa bucuresti sa punem mana de la mana sa tragem o pista? :) decat sa pui asfalt la aia de la carturi mai bine il pui la tine pe circuit :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...