Sari la conținut

Accident Mortal Snagov - 30 Iun 2008


Cataaa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 287
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

el ma dadea si pe mine cate o tura .

 

 

Nu avea permis categoria A , doar B .

 

Si mergi pasager la el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu avea permis categoria A , doar B .

 

Tu vad ca esti forumist, probabil ai citit si tu mult la rubrica neagra intitulata "Accidente"... haideti sa nu ne mai miram ca a murit altul... pacat totusi pentru fata... dar din moment ce vezi, citesti, auzi despre asa multe accidente fara echipament, casca sau permis...tu inca continui sa te plimbi cu el?

Probabil acum vei argumenta si tu ca multi altii " eh nu avea permis dar stie mai mult decat jumatate dintre noi forumisti"

Sper sa traiasca baiatul, sa se trezeasca in fiecare dimineata cu imaginea acelei fete, sa o viseze in fiecare noapte, sa regrete clipa in care s-a urcat pe motor fara permis si fara casca...si cu o pasagera....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand conduci fara permis esti INFRACTOR. cand conduci fara casca esti BOU. Cand le faci pe ambele simultan si mai adaugi inconstienta ce a lua un pasager fara casca...va las pe voi.

 

Publicitate: incep sa cred ca AK_Raptor e mult, mult mai sanatos la cap decat il crezusem initial.

 

Concluzia - pacat de fata, iar de idiot ce sa zic...eu i-as da sincer cativa ani de parnaie. Mi-e si frica sa ma gandesc ca fiica-mea s-ar da pe un motor cu asa tampiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles ca el are doar nasul rupt... iar ea a murit la spital la cateva ore dupa 2 resuscitari .. Dumnezeu sa o odihneasca in pace .. :P :jump: :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti sigur?mers fara carnet de conducere,implicare in accident si ucidere din culpa(si multe altele),ce crezi?ca ii da cu suspendare?

 

Basescu a furat flota , si nu numai ca nu face puscarie, ci e si presedinte.

 

Nevasta lu' Paunescu a omorat 3 insi , o familie intreaga, nu a facut nici 1 ora de puscarie.

 

De ce puneti intrebari d'astea puerile? Daca tacsu are bani, normal ca nu face puscarie, ba cred ca o sa aiba si permis de cat A

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Basescu a furat flota , si nu numai ca nu face puscarie, ci e si presedinte.

 

Nevasta lu' Paunescu a omorat 3 insi , o familie intreaga, nu a facut nici 1 ora de puscarie.

 

De ce puneti intrebari d'astea puerile? Daca tacsu are bani, normal ca nu face puscarie, ba cred ca o sa aiba si permis de cat A

bine..reformulez...

 

CREZI CA II DA CU SUSPENDARE?eu cred ca scapa cu maxim o cearta din partea parintilor,si cu o amintire neplacuta...ah,si imaginea fetei pe veci in minte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa traiasca baiatul, sa se trezeasca in fiecare dimineata cu imaginea acelei fete, sa o viseze in fiecare noapte, sa regrete clipa in care s-a urcat pe motor fara permis si fara casca...si cu o pasagera....

spera tu in continuare. o sa-l doara la basca. astfel de oameni nu au constiinta si nici regrete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat de fata? de ce? a legat-o cu funia si a luat-o pasager?

 

Hai ma Melcule sa te dau!

Geaca sau macar o bluza si casca.

Hai ma ca mergem incet.

Lasa ma ca-mi iau casca si o geaca si ne dam.

 

Pacat mai mult pentru parinti. Ca ea mare viitor nu vad sa fi avut. Pacat si pentru parintii lui. Ori face puscarie (daca are B-ul are 18 ani si e pasibil) ori isi ia si el RIP-ul 1,2 ,3 luni mai tarziu pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi noapte am fost si eu in Snagov, la un prieten, pe la 12. M-au depasit 2 masini de politie si una de salvare. M-am gandit ca e vorba de un accident, dar nu credeam sa fie de moto. Drumul era prost, bezna, balti, caini, nisip, chiar si un betiv in mijlocul drumului... cine naiba sa o arda pe acolo, ma gandeam. Cand am ajuns insa in Snagov, la un colt de strada, erau mai multi tineri cu scutere si motoare. Numere de inmatriculare nu prea existau, echipamentul nu, casti nu. M-am gandit ca poate ei ar fi in stare sa o arda pe acolo, dar am sperat sa nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat de fata? de ce? a legat-o cu funia si a luat-o pasager?

 

Hai ma Melcule sa te dau!

Geaca sau macar o bluza si casca.

Hai ma ca mergem incet.

Lasa ma ca-mi iau casca si o geaca si ne dam.

 

Pacat mai mult pentru parinti. Ca ea mare viitor nu vad sa fi avut. Pacat si pentru parintii lui. Ori face puscarie (daca are B-ul are 18 ani si e pasibil) ori isi ia si el RIP-ul 1,2 ,3 luni mai tarziu pe forum.

esti un retardat inchis la minte ..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti un retardat inchis la minte ..

e mai retardat decat cei 2 care au curajul nebun de a se da si un km fara macar sa aiba oo casca amarata si mai ales din cate am citit pe aici noaptea si pe un drum distrus mai mult...gandeste inainte de a posta, ce a facut pustiul e de neiertat, mai ales ca a stins o viata cu inconstienta lui...poate fata nu stia ca e obligatorie acea casca, dar el sg stia...acum el a scapat si a distrus 2 parinti care probabil habar nu au aveau ce facea fata lor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu o condamn pe fata. in necunstiinta de cauza, te urci si pe motor fara casca. daca nu cunosti motorul ca un intreg, nu poti sa realizezi ce periculos poate fi. baiatul e un dobitoc imputit caruia ii doresc multa bataie, p00la in poponeata si cancer! un motociclist are carnet, are echipament si le face pasagerilor instructaj. asta e cocalar din ala imputit cu branza la p00la care vroia sa f00ta si el ceva si ce s-a gandit, hai s-o dau pe pizdeh' pe spate, ca diseara i-o trag in poponeata si-n pizdeh'! ei bine, i-a tras-o de tot...

 

mance-l lepra. pai asta merita batut zilnic dupa ce iese din spital!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu o condamn pe fata. in necunstiinta de cauza, te urci si pe motor fara casca. daca nu cunosti motorul ca un intreg, nu poti sa realizezi ce periculos poate fi. baiatul e un dobitoc imputit caruia ii doresc multa bataie, p00la in poponeata si cancer! un motociclist are carnet, are echipament si le face pasagerilor instructaj. asta e cocalar din ala imputit cu branza la p00la care vroia sa f00ta si el ceva si ce s-a gandit, hai s-o dau pe pizdeh' pe spate, ca diseara i-o trag in poponeata si-n pizdeh'! ei bine, i-a tras-o de tot...

 

mance-l lepra. pai asta merita batut zilnic dupa ce iese din spital!

 

Tareeeee!Asta da post!Frate, esti dintr-o bucata! :P

:jump: :jump: :jump: :jump:

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat mai mult pentru parinti. Ca ea mare viitor nu vad sa fi avut. Pacat si pentru parintii lui. Ori face puscarie (daca are B-ul are 18 ani si e pasibil) ori isi ia si el RIP-ul 1,2 ,3 luni mai tarziu pe forum.

 

De ce pacat ? Ce parinti sunt astia care daca au vazut-o prima data pe motor ca pasagera fara casca nu i-au tras o bataie parinteasca cu nuiaua la poponeata ? Idem si pentru parintii lui. Fetei mele la 16 ani o sa-i pun eu combineazonul de piele si casca si-i iau moto, nu sa stea atarnache la orice mamaligar gelat in slapi care habar n-are ce inseamna triunghiul rosu pus la coltul intersectiei ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sandra rus, singura fata la parinti.

soferul este de vina: 1. nu avea permis; 2. pasagera nu avea casca; 3. viteza era mai mult decit super excesiva

 

ps. sandra mi-a cintat la nunta... multumesc in numele tatalui ei de intelegerea unora de pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol,

Condoleante familiei fetei!

Cat despre camicaze, cred ca cea mai mare pedeapsa o sa-i fie imaginea ei si faptul ca a omorat-o. Eu unul recunosc ca am mai luat fete pe motor, cu casca bineinteles daca am avut,daca nu am avut casca am refuzat, dar la restul echipamentului nu prea am dat importanta pot sa zic si presupun ca mai sunt si altii care fac la fel, eu zic ca sunt foarte multi. Eu m-am lecuit de a mai lua fete , in afar de nevasta ,pe motor pentru ca desi ultima fata luata pe motor a avut neplacerea sa dea cu popoul de tera dar nu a patit nimic, eu de aproape un an am mustrari de constiinta, si ea s-a rugat de mine s-o iau pe motor.Multumesc Lui Dumnezeu ca nu a patit ea sau eu ceva.

 

 

 

Asfalt uscat! Grija mare la PROSTI si la tentatii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce pacat ? Ce parinti sunt astia care daca au vazut-o prima data pe motor ca pasagera fara casca nu i-au tras o bataie parinteasca cu nuiaua la poponeata ? Idem si pentru parintii lui. Fetei mele la 16 ani o sa-i pun eu combineazonul de piele si casca si-i iau moto, nu sa stea atarnache la orice mamaligar gelat in slapi care habar n-are ce inseamna triunghiul rosu pus la coltul intersectiei ...

tind sa cred ca nu stiau parintii ca obisnuia sa fie pasagera pe motor...nu uita ca cineva a scris fata nu era din snagov si nici nu cred ca se dadeau ei aproape de unde stateau parintii si mai ales nu uita ca erau pustani iar de regula adolescentii nu asculta de ce le spun parintii...sper ca fata ta sa fie mai cu cap, ca oricum va fi mai instruita decat cea care a murit...pacat ca era si singura la parinti, o durere mai mare nu pot avea acei oameni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La noi grandomania si figurile sunt la cote maxime...si uitati ce se intampla...vai de parintii bietei fete...

iar "meseriasul", daca a fost o scapare si are ceva in cap o sa fie distrus psihic muuuulta vreme,daca nu pe viata, daca nu.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...