Sari la conținut

R.i.p. Pentru Inconstienti


Jane Roe
 Share

Postări Recomandate

mai omule ... nu doresc moartea.

ROG cititorii sa bage la cap.....

 

 

 

 

sa ajungi acasa sanatos.... si azi si maine....

Esti tare ce sa zic...felicitari bafta in contiunare si ai grija in trafic...sa nu iti lovesti masina...ca motor pwla ...da e bine ca te-ai gasit sa vorbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 86
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Lucian, crezi ca un astfel de topic ii va aduce inapoi , sau printre noi va fi mai multa durere din cauza lor ?

Iti raspund:

 

Au murit, D-zeu sa le ierte greseala

Au murit, vor fi dati uitarii

Ai facut un topic pt ca nu aveai ce face si cum bine a zis cineva ai vrut sa captezi atentia

Cu topicul asta nu ai aratat durerea ta pt cei trecuti in nefiinta, caci daca te durea acum stateai cu ochii in batiste ude de lacrimi.

Ai dat startul altor discutii intermnabile incepute de ceva timp "Selectia Naturala si Prostii Selectati cu Vina Lor"

Nu pari deloc mai interesant cu treaba asta

Poti creea topicuri, nimeni nu iti interzice asta, dar macar pune si tu mintea la contributie si scrie unde trebuie si cand trebuie caci presupun ca nu mai ai 5 ani

 

Drept urmare:

 

Poate maine va fi altul, sau eu, sau chiar TU urmatorul ca va merge langa ei

Presupunand ca exista viata de apoi, nu ti-ar place sa se discute in asa fel despre tine si cauza mortii tale.

Se spune ca oamenii mor pt a isi gasi linistea , lasa-i sa aiba parte de ea si nu mai rascoli morminte pe forumuri !

 

 

Cu stima,

Andrei sustinut de multi altii

 

ADMIN te rog inchide discutia asta fara rost

Editat de sasser
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va smiorcaiti ca niste babe de parca v-ar alerga moartea. Orice accident/ incident devine o intreaga telenovela pt unii pe motiv ca dezvoltand subiectul pana la SF, incepatorii vor avea de invatat cate ceva. Vrajeala.. Oricum nu va baga nimeni in seama, nici voi nu credeti ce scrieti-> de aceea, statistic vorbind, marii sfatosi si plangaciosi ( in acelasi timp), revoltati ca toate masinile, gropile, gainile, cainii apar fix pe traiectoria lor ,o patesc. Ironia sortii :bigstar: Multi o ardeti de aici ca sa vedeti ce inmormantari sa mai frecventati. Ca v-ati facut un obicei de a va duce la pomeni, chiar daca nu cunoasteti victima. Discutiile de pe aici, ca si unii utilizatori nu-mi inspira decat falsitate, prefacatorie, dorinta de a iesi in evidenta ca buni psihologi, anchetatori, prezicatori sau ce va mai credeti voi, astia, cu multiple personalitati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va smiorcaiti ca niste babe de parca v-ar alerga moartea. Orice accident/ incident devine o intreaga telenovela pt unii pe motiv ca dezvoltand subiectul pana la SF, incepatorii vor avea de invatat cate ceva. Vrajeala.. Oricum nu va baga nimeni in seama, nici voi nu credeti ce scrieti-> de aceea, statistic vorbind, marii sfatosi si plangaciosi ( in acelasi timp), revoltati ca toate masinile, gropile, gainile, cainii apar fix pe traiectoria lor ,o patesc. Ironia sortii :crack: Multi o ardeti de aici ca sa vedeti ce inmormantari sa mai frecventati. Ca v-ati facut un obicei de a va duce la pomeni, chiar daca nu cunoasteti victima. Discutiile de pe aici, ca si unii utilizatori nu-mi inspira decat falsitate, prefacatorie, dorinta de a iesi in evidenta ca buni psihologi, anchetatori, prezicatori sau ce va mai credeti voi, astia, cu multiple personalitati.

 

:bigstar: si nu uita motivul: ce toba mi-am pus , frate cum o rasuna la urmatoarea inmormantare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Priviti si va minunati

 

 

Raider-ul are echipament complet: adidasi din kevlar cu sosete de aramida , pantaloni din tesatura tripla de carbon cu trei dungi fine reflectorizante, bluza armata cu fier beton de paispe, iar casca este ultimul model de la Shoei se numeste "cap de manelar cu ochelari de soare". Echipamentul este atat de performant incat nu il protejeaza numai pe el, ci si pe pasager si rudele lui pana la gradul al IV-lea inclusiv.

 

Later edit: Si nu mai dati cu rip ca astia nu mor niciodata.

Editat de invictus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce sa-i dai unuia care isi doreste moartea rip??

sa se duca draq zmeii. sa se mai faca o triere masiva.

le doresc celor care ma deranjeaza noaptea cu tobele lor goale "cica reising"multa m**e si sa le piuie in cap cand vor sta in spital.

"multa m**e" poate visezi tu sa iei,ca pe noi de doare fix in lucru de care duci tu lipsa cel mai mult.....

 

ciao.puneti dopuri in urechi.recomand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu daca fac pauza 20 de ani , tu tot n-o sa ajungi sa mergi la nivelul meu ...

pazea, ca s-a trezit reisaru din @reverse :crack: ma da modest mai esti :blbl: poate o fi omu mare reisar si tu habar n-ai :laugh:

 

"multa m**e" poate visezi tu sa iei,ca pe noi de doare fix in lucru de care duci tu lipsa cel mai mult.....

 

ciao.puneti dopuri in urechi.recomand.

bre, io unu sincer, spun cu mana pe inima, ca i-as taia cauciucele lu @psycho_vox datorita faptului ca ma trezeste mai mereu cu tobele, da pana mea, mi-e amic de mult...o sa ma multumesc prin a-i indopa un cartof in esapamenta :blbl:

 

@cry: mane, tu esti om cu capu pe umeri, trecut de o varsta si de multe zeci si sute de mii de kilometrii...ai dreptate...cum am zis...bafta lor, astia care vor sa se sinucida...pana la urma, ce o fi mai placut?sa fii emo sa iti pui streangu, sau sa fii reisar inconstient? :bigstar:

 

si acu pe bune....credeti ca inconstientii de pe aici vor sa moara?io zic ca nu vor, doar ca le place adrenalina... :blbl: si totusi, chit ca merg ei ca nebunii, au un dram de constienta, si macar se bazeaza pe reflexe, pe cunoasterea fierului de sub ei...ca niciodata nu poti fi sigur de trafic, asta-i partea a doua...

 

PS: si sa fiu ontopic, inconstienti au fost cei doi prieteni din pitesti...si le-a fost fatal

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Priviti si va minunati

 

 

Raider-ul are echipament complet: adidasi din kevlar cu sosete de aramida , pantaloni din tesatura tripla de carbon cu trei dungi fine reflectorizante, bluza armata cu fier beton de paispe, iar casca este ultimul model de la Shoei se numeste "cap de manelar cu ochelari de soare". Echipamentul este atat de performant incat nu il protejeaza numai pe el, ci si pe pasager si rudele lui pana la gradul al IV-lea inclusiv.

 

Later edit: Si nu mai dati cu rip ca astia nu mor niciodata.

daca te-ai fi uitat la youtube in lista, dupa ce ai dat linkul de mai sus, ai fi gasit un filmulet intitulat : "in memoria lui sveto" ... asta apropos de dat RIP-uri pt baietii cu adidasi kevlar si gel de protectie ... dupa cum arata mortul cred ac a dat bine de tot cu m_uia de asfalt ... eu stiu un lucru: daca te joci cu focul pana la urma te arzi ... ca esti inconstient sau nu, mi si rupe fix in 14 ... din partea mea poti sa te dai si in limba, in p..a goala si cu casca de ciclist ... me dont give a shit ... din punctul meu de vedere topicul e inutil ...

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te-ai fi uitat la youtube in lista, dupa ce ai dat linkul de mai sus, ai fi gasit un filmulet intitulat : "in memoria lui sveto" ... asta apropos de dat RIP-uri pt baietii cu adidasi kevlar si gel de protectie ... dupa cum arata mortul cred ac a dat bine de tot cu m_uia de asfalt ... eu stiu un lucru: daca te joci cu focul pana la urma te arzi ... ca esti inconstient sau nu, mi si rupe fix in 14 ... din partea mea poti sa te dai si in limba, in p..a goala si cu casca de ciclist ... me dont give a shit ... din punctul meu de vedere topicul e inutil ...

numai bine

 

Sveto nu e mort, sveto e nemuritor, chiar ieri l-am vazut in voluntari, in slapi pe un supersport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Priviti si va minunati

 

 

Raider-ul are echipament complet: adidasi din kevlar cu sosete de aramida , pantaloni din tesatura tripla de carbon cu trei dungi fine reflectorizante, bluza armata cu fier beton de paispe, iar casca este ultimul model de la Shoei se numeste "cap de manelar cu ochelari de soare". Echipamentul este atat de performant incat nu il protejeaza numai pe el, ci si pe pasager si rudele lui pana la gradul al IV-lea inclusiv.

 

Later edit: Si nu mai dati cu rip ca astia nu mor niciodata.

 

Da saracu cum s-a dus el ,o zic si o repet pacat ca mor mai repede decat apar...o gramada de in memoriam pe youtube si ca sa vezi toti cocalari :bigstar:

 

 

 

Sveto nu e mort, sveto e nemuritor, chiar ieri l-am vazut in voluntari, in slapi pe un supersport.

 

 

Da calarea pe Highway to hell :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca forum-ul asta a inventat o boala noua: dependenta de RIP-uri. Unii o dau in fobie constipanta daca nu dau cu RIP-uri din orice, chiar daca n-au un motiv real. Pe toate topic-urile de accidente se arunca cu RIP-uri chiar daca nu se stie exact ce a patit accidentatul. Bleah. Psihologi, aveti legatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Priviti si va minunati

 

 

Raider-ul are echipament complet: adidasi din kevlar cu sosete de aramida , pantaloni din tesatura tripla de carbon cu trei dungi fine reflectorizante, bluza armata cu fier beton de paispe, iar casca este ultimul model de la Shoei se numeste "cap de manelar cu ochelari de soare". Echipamentul este atat de performant incat nu il protejeaza numai pe el, ci si pe pasager si rudele lui pana la gradul al IV-lea inclusiv.

 

Later edit: Si nu mai dati cu rip ca astia nu mor niciodata.

Uite-i filmuletul manelarului cu R.I.P

se pare ca ochelarii de soare nu l-au protejat prea mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sveto nu e mort, sveto e nemuritor, chiar ieri l-am vazut in voluntari, in slapi pe un supersport.

nu, nu e nemuritor, da'-s mai multi:))) sunt pretutindeni! the truth is outhere.

Editat de maa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu e nemuritor, da'-s mai multi:))) sunt pretutindeni! the truth is outhere.

In Militari ... da da da .. cre' ca-l stiu. Uite-l aici

:-)

 

Coloana sonora e de exceptie

Editat de LifeOwner
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca au venit si restu` de incepatori si s-au caccat cum trebuie in topic , job is done !

 

 

Noi ca noi, ca ne cacam in el de topic da tie iti place in el :crack: la nebunie te-ai umplut tot :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca au venit si restu` de incepatori si s-au caccat cum trebuie in topic , job is done !

Te oftici ? :-)

Si asa a fost deschis aiurea ... ma astept sa-l sterga cineva din minut in minut :-) . no Offence.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...