Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai e o varianta ca sa nu te uiti ca curca`n lemne la 120 de pagini... Google "top best 2010 drama movies/ top 50 horror shit movies 1998..." bla bla, faci manevre d-astea ca sunt mii de topuri pe toate categoriile si iti da de regula si a mica prezentare. Eu unul asa caut, ca am mai patit sa-mi pierd timpul cand am cerut de la video rent "da-mi bah Vasâle cel mai brutal film satanist care-l ai" si mi-o dat ala filmul "Tourists" daca l-a vazut careva, o laba de urs totala si individu ala mai ca plangea de teroarea ce-o avut`o.

 

Mananc filmele ca pe paine, dar nu fac lista. Recomand totusi Pixar pt buna dispozitie, comediile au devenit gay in afara de alea romantice...acolo mai vezi ca barbatu`i porc si femeia viseaza flori etc Ahh, cautati filme in regia lui Clint Eastwood daca vreti sa tineti minte filmul. am plecat, pa-pa \m/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

filmul the losers nu il recomand decat copiilor cu etnobotanice.am avut invitati de ziua mea onomastica si am zis ca incerc un film nou , am cautat si am gasit The losers in HD.Era sa adormim .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recomand The Ghost Writter. de Roman Polanski

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The Ghost Writer l-am vazut si eu ieri, la Cluj. Interesant film, dar parca as fi inlocuit timpul petrecut in cinematograf uitandu-ma la Get Him to the Greek.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia de la cinematografele italiane sunt niste adormiti :crack: Inception apare aici pe 24 septembrie,si in Romania este deja in cinematografe de pe 30 iulie :lol: Si cu toate filmele se intampla asa :lol: Niste lenesi :)

DE ACORD ! Cand iese un film bun trebuie sa astept 1 luna sau chiar mai bine pana iese si la cinematografele italiene. Sa nu mai zic de Avatar, de exemplu, aici a rulat din 14 ianuarie, sora-mea (din Romania) radea de noi pentru ca il vazuse cu aproape o luna inainte. Cine e de vina ? Habar nu au italienii de limba engleza, sa nu mai vorbesc de alte limbi straine ... si atunci trebuie sa aiba toate filmele/desenele animate/documentare etc vorbite in limba italiana, si nu subtitrate (deh, nu le plac subtitrarile ...).

Si ca sa fiu on topic, recomand A Clockwork Orange (vechi dar bun) http://www.imdb.com/title/tt0066921/ si nu recomand The Wolfman http://www.imdb.com/title/tt0780653/ care e de cacao.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ieri The Last Airbender, 3D.

 

 

Interesant film, dar la cum s-a terminat, cu siguranta o sa apara si partea a doua.

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Centurion e ok :D :)

 

 

 

Nu pot spune acelasi lucru despre Killers care este slabut in opinia mea :D

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ND69q158IZI

 

Sau gandit si astia de la cinematografele italiane sa aduca Pandorum :laugh: Pacat ca l-am vazut acum 8 luni de zile acasa :drink:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=yMEhkTxs3_E

Editat de WickedAssHell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am terminat de vazut filmul Prince of Persia - The sands of time . A aparut de curand varianta DVDRip si nu regret o clipa ca am asteptat-o. Foarte tare filmul... sunt si persoane carora nu le plac acest gen de filme, dar pe mine chiar m-a impresionat si pot sa spun ca daca l-as fi vazut la cinema, ar fi fost si mai misto. Recomand !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Astazi am vazut filmul TROY (Troia) (2004) si cu siguranta este in TOP 10 filme care mi-au placut cel mai mult. Tine 3 ore si ceva , si e super! Desi l-am vazut tocmai azi pt prima oara, el fiind din 2004, pot sa spun ca e cel mai bun film pe care l-am vazut anul asta, daca nu chiar in ultimii 2-3 ani. Vi-l recomand! Probabil s-a mai spus despre el in astea 118 pagini, dar nu am stat sa citesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ieri The Last Airbender, 3D.

 

 

Interesant film, dar la cum s-a terminat, cu siguranta o sa apara si partea a doua.

sunt 3 parti. aer, apa si foc. e si un serial de animatie pe tema asta. abia astept sa-l vad si eu 3d duminica.

Mesaj completat

http://www.imdb.com/title/tt1375666/

 

pare cel mai tare film al anului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Astazi am vazut filmul TROY (Troia) (2004) si cu siguranta este in TOP 10 filme care mi-au placut cel mai mult. Tine 3 ore si ceva , si e super! Desi l-am vazut tocmai azi pt prima oara, el fiind din 2004, pot sa spun ca e cel mai bun film pe care l-am vazut anul asta, daca nu chiar in ultimii 2-3 ani. Vi-l recomand! Probabil s-a mai spus despre el in astea 118 pagini, dar nu am stat sa citesc!

Si care-s celelalte din top 10?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...