Sari la conținut

Detinatori de Ducati


deleted
 Share

Postări Recomandate

sa traiti!

 

intr-o luna vreau sa plec in italia sa-mi iau ducati, probabil un ss de prin 94-97. Nu stiu sigur inca.

Am o mare rugaminte la voi, posesori de ducati:

m-ati ajuta enorm daca s-ar intalni vreunul dintre voi cu mine, sa vad si io un ducati "live", sa vorbim mai multe si sa ma lamuriti in legatura cu niste treburi. Nu am vazut niciodata unu pe strada de aproape, pentru ca sunt rare, si as vrea sa vad cum arata, cum stau pe el si asa mai departe. Nu am pretentia sa mi-l dati sa ma plimb, da as vrea sa vad si io unu ca sa stiu la ce sa ma astept.

Nu cunosc posesori de ducati ca sa apelez la ei, si as vrea sa vad si io unu, in afara de poze, inainte sa plec in italia

Daca e dispus cineva sa ne intalnim, astept PM

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut

 

unde as pute gasi placute de frana pentru etriere Brembo P4 30/34 (de pe un Ducati Monster S4R 2001) in Romania

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

mda, eu vroiam Brembo originale....asa puteam sa iau de la EBC...dar as vrea sa aflu cat sunt placutele Brembo

conteaza chiar asa mult?

gasesti la ducati sibiu, ducati brasov, ducati bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

conteaza chiar asa mult?

gasesti la ducati sibiu, ducati brasov, ducati bucuresti.

 

in loc de brembo la placute poti cumpara chestii mult mai bune si mai putin agresive asupra discurilor. incearca SBS, Carbone Lorraine SBK5, Braking cm55.

pretul ar trebui sa fie sub 70€ pentru discurile pe fata.

cu 60€ ai acasa un set de placute cm55 care pariu fac ca nu te vor dezamagi. probate in toate conditiile, pista inclusa.

este un reprezentant aici pe forum, din bucuresti parca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ptr iubitorii de Ducati am vazut asa ceva la Leonardo si nu am rezistat tentatiei de a-mi lua si eu o pereche.Eleganti si comozi,dar nu sunt din piele.

si in italia am vazut in mai multe magazine :crack: ...ca deh,numai Ferrari? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Te-ar interesa o toba intermediara de S2R (cu tot cu galerii) care arata aproximativ la fel?

post-5742-1201096979_thumb.jpg

salut

merci de oferta

e complicat de folosit ca toba finala

dar o sa ma interesez si te contactez

te-ai gandit si la un pret?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-ai gandit si la un pret?

Da, unul imbatabil... 200 RON cu tot cu galeriile dintre motor si toba.

 

Am toata evacuarea stock (mi-am pus motor Termignoni de la cap la coada) si voiam sa o pastrez pentru cazul in care imi ia talonul pentru zgomot... da m-am saturat de stat cu ea in garaj.

 

Pre-silencer-ul costa la Ducati 2700 RON (27 de milioane), la galerii nici nu m-am uitat, asa ca grabeste-te pana ma razgandesc :friends:

 

 

 

P.S. Daca vrei sa faci un test, am garaj si sculele necesare (Draper :friends:), macar sa vezi daca se potriveste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

luati de salivati:

post-3031-1202230402_thumb.jpg post-3031-1202230413_thumb.jpg post-3031-1202230421_thumb.jpg

post-3031-1202230429_thumb.jpg post-3031-1202230435_thumb.jpg

ca io salivez destul de fiecare data cand o vad. pentru doritori, este de vanzare...cca 10.000 euro. full carbon ducati corse, centrala si alte balarii schimbate pentru un plus de performante...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...