Sari la conținut

accident pe dn1 (iar) :(


unnamed
 Share

Postări Recomandate

am vazut la stirile pto tv: dou motociclete se intreceau pe dn1, viteza mare, unul din ei a intrat sub un camion cand facea o depasire periculoasa, cel care a cazut, nu avea casca si a intrat in coma :crack:

 

 

poate nu a fost chiar asa, siti ca astia de la pro tv exagereaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu acum la stiri.... niste idiotzi, ca altfel n-am cum sa-i numesc. Probabil mergeau la intalnire... cum dracu sa mergi fara casca?!? Pana si Ghost Rider merge naibii cu casca.... si ala chiar e tata lor, vorba aia....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mari jigodii astea de la  tv ......nu vedeti ca toti dac campanie impotriva motociclistilor......nu vreau sa fiu obscen dar toata lumea mai greseste  dar sa nu mai manance cacao  :crack:  :crack:

212781[/snapback]

 

Cand nu ai echipament (nici macar casca) si o si arzi aiurea de ajungi sa iesi pe contra-sens din curba, nu vad ce nevoie mai ai sa iti prezinte "shtirishtii" vitejiile altfel decat au fost. De ce sa nu fim corecti si sa recunoastem cum unii si-o cer ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A cautat-o cu lumanarea :crack:  :crack:

 

Al dracului echipament  :crack: , de ce nu vor unii sa inteleaga ca este spre binele lor sa il poarte :crack:

212798[/snapback]

Tot ma intreb si eu asta,dra inca nu am gasit raspunsul si nu crde ca o sa-l gasesc in graba :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Echipamentul ca echipamentul (ca m-am saturat de subiectul asta!) da' inconstienta??? Acum stau si ma gandesc: bine ca si-au luat motor si nu camion ca mureau si oameni nevinovati la asemenea acte de... "stupizenie".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca se poarta ca sa protejeze niste creieri.

Mai conteaza daca ai avut sau nu casca, odata intrat sub un camion ?

213841[/snapback]

 

:crack: chiar asa.. ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un sofer de la mine de la servici a fost in zona cand s-a produs accidentul . Mi-a zis ca la un moment dat a fost depasit de doi motociclisti care crosetau printre masini iar dupa putin timp pe unul din ei la vazut intrat intr-un tir. A intrat in depasire si se pare ca nu a mai avut timp sa reintre la loc pe banda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lipsa echipamentului nu vine decat sa intareasca opinia mea, conform careia erau niste dobitoci. Cum puii mei sa te manance asa de grav in koor incat sa faci driblinguri printre tiruri si la viteza mare ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte!

 

 

lipsa echipamentului nu vine decat sa intareasca opinia mea, conform careia erau niste dobitoci. Cum puii mei sa te manance asa de grav in koor incat sa faci driblinguri printre tiruri si la viteza mare ???

214000[/snapback]

 

Da ce tu nu te uiti la filme :crack: ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu acum la stiri.... niste idiotzi, ca altfel n-am cum sa-i numesc. Probabil mergeau la intalnire... cum dracu sa mergi fara casca?!? Pana si Ghost Rider merge naibii cu casca.... si ala chiar e tata lor, vorba aia....

212778[/snapback]

 

Am avut o revelatie :crack:

Baietii aia stiau ei de ce nu poarta casca..... pentru ca nu aveau ce proteja cu ea!!!!

Si in plus stiti zicala domnia si prostia se plateste, care este!!!

Mare on Darwin asta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Mai conteaza daca ai avut sau nu casca, odata intrat sub un camion ?

213841[/snapback]

 

Da.

 

Cu echipament hard si mult noroc scapi cu viata. Fara echipament esti norocos sa mori pe loc, ca sa nu-ti vezi plamanii cum se dau de-a dura.

 

In orice caz, inteleg ca e in coma, nu ca a murit, deci urati-i sa se faca bine, nu RIP-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da.

 

Cu echipament hard si mult noroc scapi cu viata. Fara echipament esti norocos sa mori pe loc, ca sa nu-ti vezi plamanii cum se dau de-a dura.

 

In orice caz, inteleg ca e in coma, nu ca a murit, deci urati-i sa se faca bine, nu RIP-uri.

227212[/snapback]

 

 

Echipament hard costa cat o masina nou nouta!! ne lasi cu dastea? nu toti au parinti bogati sau alte chestii.. ar trebui sa fiti multumiti cu o casca cat de cat.. si un bocanc.. in picior..

 

 

1 a murit Dumnezeu sa-l odihneasca!Celalalt e in coma... deci R.I.P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Echipament hard costa cat o masina nou nouta!! ne lasi cu dastea? nu toti au parinti bogati sau alte chestii.. ar trebui sa fiti multumiti cu o casca cat de cat.. si un bocanc.. in picior..

227449[/snapback]

iauzi? si o viata cat costa? cat 2 masini noi?

 

avea nkz o vorba: "selectie naturala". specia asta noua de gelati fara casca, care agatza cu motorul, si care debea sunt instare sa scoata motorul din parcare, dar in schimb il tureaza pe rosu din 3 in 3 secunde ... trebuie sa inteleaga ca nu-i ca'n filme. din pacate se pare ca inteleg lucrul asta "the hard way"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Echipamentul ca echipamentul (ca m-am saturat de subiectul asta!) da' inconstienta??? Acum stau si ma gandesc: bine ca si-au luat motor si nu camion ca mureau si oameni nevinovati la asemenea acte de... "stupizenie".

213197[/snapback]

bine zis(Purghy).oricum SA-L IERTE DUMNEZEU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Echipament hard costa cat o masina nou nouta!! ne lasi cu dastea? nu toti au parinti bogati sau alte chestii.. ar trebui sa fiti multumiti cu o casca cat de cat.. si un bocanc.. in picior..

1 a murit Dumnezeu sa-l odihneasca!Celalalt e in coma...  deci R.I.P

227449[/snapback]

Pei daca nu ai bani de echipament k lumea nu mergi viteza,dar daca ai bani de motor de viteza de 600+ eu zic ca ai bani si de echipament :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...