Sari la conținut

R.i.p. Cutzi :(


Vizitator motosh2
 Share

Postări Recomandate

Vizitator motosh2

azi dimineatza in jurul orei 4 am , s-a stins Cutzi, o super fata... ATV-ista inraita si o prietena buna a multor motociclisti

conducea un Audi Q7 cand ...intr-o curba s-a izbit de un autocar :D... impactul i-a fost fatal... au murit si inca doi ocupanti ai masinii...prietenul ei am inteles ca ar fi scapat... urat oricum :D

 

Odihneste-te in pace Cutzi... :D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 300
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

azi dimineatza in jurul orei 4 am , s-a stins Cutzi, o super fata... ATV-ista inraita si o prietena buna a multor motociclisti

conducea un Audi Q7 cand ...intr-o curba s-a izbit de un autocar :D... impactul i-a fost fatal... au murit si inca doi ocupanti ai masinii...prietenul ei am inteles ca ar fi scapat... urat oricum :D

 

Odihneste-te in pace Cutzi... :D :D :D

 

Nu vreau sa fiu rau si in al doilea rand Dumnezeu s-o ierte, de morti din partea mea numai respect, dar sa ajungi sa faci un Q7 in halu ala ... am vazut multe accidente in ultimul an dar SINCER acel SUV era facut tzandari....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

destul de probabil sa se fi dat..

 

a lovit autocarul in partea stanga... e suficient ca autocarul sa fi fost pe axul drumului..

un q7 blana si un autocarici pe poteca aia nu prea o scot la capat

 

oricum la ce decelerare a fost acolo ma mir ca a scapat cineva cu viata... Dumnezeu sa ii ierte!

Editat de valbida1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare bine ca n-a omorat alti nevinovati de prin autocar.

La 24 ani arzand-o cu un Q7 pe serpentinele de pe DN1 (nici macar nu ma hazardez sa spun ce viteza avea, ca se vede clar avand in vedere imaginile cu rezultatele impactului) + iesire din curba pe contrasens (asta denota lipsa de experienta sau neatentie) = poc si RIP-uri. Imi pare rau de tineretea ei, dar si-a facut-o singura. A luat din pacate si pe altii cu ea. Trist.

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea? ai q7=IQ7

 

la cati v-au zile negre pe sosele in special aceasta marca de manelisti? indiferent ca e 4,5, 6 sau 7

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ba dati-o mama ei de treaba. Ati ajuns sa puneti aici toate beizadele care-si frang gatul pe mana lor doar pentru ca au fost vazute pe un atv sau in apropierea unui motociclist?

 

Eram convins ca ai calcat un caine cand am citit titlul. Si chiar imi parea rau. Mi-e mai trecut parerea cand am aflat ca nu au mai murit si altii nevinovati in jurul lui Pitzi. Daca pe contrasens era un motorist sa vezi ce o lua toata lumea in betze pe Pitzi.

 

Si da am citit ca au mai murit doi. S-au urcat de buna voie si nu stiu de ce am o impresie ca au incurajat-o pe cutzi sa-i dea blana peserpentine sa vedem cat duce masina lui tati. Plus ca era 4 dimineatza, daca nu ajungeau mai repede se inchidea bamboo-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa citez pe cineva de pe forum "daca ai de gand sa te sinucizi , nu ai decat ... dar singura mea dorinta e sa nu ma iei si pe mine cu tine"

 

Cata inconstienta frate sa ai pasageri in masina si sa te apuci sa faci popice prin trafic sa le pui viata in pericol si sa ii omori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator motosh2
Talpa fara sa stie cu ce are de aface,iti dai seama ce ia dat de a acapat animalu ala de sub control cu toate sistemele de siguranta pe el,bun si pana la urma unde este accidentul moto???

sa-i fie tarana usoara

 

prietene... nu este nici un accident moto...este o motociclista... prietena noastra... asa ca taci in plm din gura !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca suna total aiurea, dar eu ma bucur cand vad ca se face praf un SUV - parca imi da sentimenul ca totusi exista dreptate pe lume ... asa ca eu :D

 

 

ps. conducatorii de suvuri au aceasi atitudine in oras ca si tiristi pe drumurile europene

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca suna total aiurea, dar eu ma bucur cand vad ca se face praf un SUV - parca imi da sentimenul ca totusi exista dreptate pe lume ... asa ca eu :D

 

 

ps. conducatorii de suvuri au aceasi atitudine in oras ca si tiristi pe drumurile europene

 

Atitudine de (cuvant urat). mi-ar fi rusine de mine daca as fi in locul tau. Rusine de ceea ce am spus. E chiar grav daca si gandesti ce ai spus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator fanuta_46

http://www.protv.ro/stiri/eveniment/grav-a...i-7-raniti.html

 

Eram convins ca ai calcat un caine cand am citit titlul. Si chiar imi parea rau.

si eu am crezut la fel.

 

prietene... nu este nici un accident moto...este o motociclista... prietena noastra... asa ca taci in plm din gura !!

ai zis fata era atv-ista, nu motociclista

Editat de fanuta_46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am crezut la fel.

 

 

Si tu si melcu, sunteti doi prosti!Luati-va de mana si sariti de pe Vidraru.

Cat despre "motorista"...sa-i fie tarana usoara, dar nu vad rostul topicului aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atitudine de (cuvant urat). mi-ar fi rusine de mine daca as fi in locul tau. Rusine de ceea ce am spus. E chiar grav daca si gandesti ce ai spus.

 

 

stiu, si mie imi este cateodata rusine de atitudinea asta, dar e o reactie naturala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si tu si melcu, sunteti doi prosti!Luati-va de mana si sariti de pe Vidraru.

Cat despre "motorista"...sa-i fie tarana usoara, dar nu vad rostul topicului aici.

:D iar ai vorbit fara stapan. Mai Bogdane... pune-i mai lesa ca sunt oameni p-aici. Hai Dixi fugi inapoi si sa vb numai dupa stapan, da? Good boy...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indiferent ce era fata atv-ista, motociclista, conservara in cazuri dinastea tre sa ne gandim ca s-a mai dus un suflet asa de repede.Dar na mai grav ca a luat si pe altii cu ea si nu era constienta de ce are masina aia sub capota dar oricum vorbele acum sunt fara rost......

R.I.P. :D :D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...