Sari la conținut

R.i.p. Cutzi :(


Vizitator motosh2
 Share

Postări Recomandate

copii batrani si frustrati ... putea sa aiba si veyron la 18 ani , este treaba ei . Masinile noi , chiar si SUV-urile sunt foarte usor de condus/manevrat si evident mult mai sigure decat batrana dacie pe care v-ati facut voi ucenicia . Terminati cu incadrarea soferilor de SUV intr-un tipar anume...sunt tineri , intre doua varste , batrani , barbati sau femei , cu 6 clase terminate sau 2 facultati si master , albi sau negrii ...

 

dar deh , asa e romanu ... daca el nu poate mai mult ( sau nu-si da silinta) , atunci sa moara capra vecinului

 

PS : nu iau apararea nimanui , am o parere foarte stricta despre condus masina ... merg pasager in masinile catorva persoane, le pot numara pe degetele de la o mana si imi schimb radical stilul de condus (in mai bine , mai safe) cand am pe cineva in masina ...este o responsabilitate imensa pe care foarte putini o inteleg

 

1.nu ii incadreaza nimeni pe "soferii' de suv-uri nicaieri, se incadreaza ei singurei(sa ma scuze cei care fac exceptie).

2.evident ca nu sunt foarte usor de condus/manevrat din moment ce au mierlit-o pe mana "sigura" a tinerei viteziste, RIP.

3.nu e vina suv-urilor ci a soferilor ca aia manevreaza treburile.

4.q7 nu merge ca atvu' asta e clar...s-a vazut; nici invers.

5.daca nu avea viteza nu se intampla asta.

6.probabil la fel de prost mergea si cu atvu'(presupun) si la fel de impetuos.

7.din pacate nu a apucat sa traga concluziile legate de diferenta intre o masina de 3 tone sau cat o avea si un amarat de ATV, cu care mergea intr-un "mare fel"...

 

p.s nu are legatura cu banii ei si cum ii facea ci cu modul in care condus masina respectiva la momentul respectiv...asta e...

Editat de ScareCrow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 300
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

conservarii sunt de vina ca mor motociclisti?? voi incepatorii bashiti sunteti de vina baaaahh ca aveti nu mai harfe in cap...si nu sunteti buni decat sa faceti gat pe forum...ATAT!!! in rest abia va tarati prin oras si va cacati pe voi cand vedeti o masina langa voi...

 

Iti intelegem durerea dar mai bine in momentele astea nu mai posta. Daca in locul autocarului era un grup de motociclisti cred ca alt continut avea topicul acesta. Dumnezeu s-o ierte! A gresit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai nene, are comenzi speciale suv-ul, e avion cu mansa?

 

Sa iti explic, acelasi carenet il avem in buzunar toti, fete si baieti, batrani si tineri, ceea ce facem cu el este doar responsabilitatea noastra.

 

Fata e singura responsabila de moartea ei, de moartea prietenilor ei si ca pe altul l-a bagat in spital in stare grava.

 

Hmm, nu stia sa conduca un suv, ca parca are cinci pedale si doua volane si nu stii de care sa te tii mai intai. Se conduce la fel ca un Tico, aceleasi principii functioneaza, restul e cat esti de responsabil si cat te duce capul atunci cand conduci.

Da, nu e avion dar e bine sa mergi sa te acomodezi un pic cu masina respectiva, sa nu te gandesti la lumini etc pe unde sunt cand ai nevoie. Pozitia de condus poate fi alta, vizibilitatea etc. Nu as pleca la drum cu o masina pe care nu o cunosc si nu am condus inainte, pentru acomodare. nu toti sunt soferi profesionisti sa schimbe masinile ca pe camasi sa treaca de pe una pe alta de pe o zi pe alta. Asta inseamna sa o iei usor usor, nu te urci si forja din prima. Curios sunt daca a mai condus masina respectiva, inainte sau nu. De multe ori si noi intram in curbe poate putin cam tare totul e sa nu te pierzi si sa inclini motorul fara frica, sa pastrezi traiectoria, sa stii cum sa franezi. Nu stiu in care curba s-a intamplat,cat de stransa este, dar la viteza cu care a fost impactul poate doar un pilot profesionist sa o mai fi stapanit.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ grownup.punk, prietene daca vorbesti asa inseamna ca nu esti decat un imbecil si tare as vrea sa te intalnesc sa iti dau doi pumni in capul ala prost. eu nu am pus topicul asta ca sa vedem cine a fost vinovat de producerea accidentului.. ci doar sa imi exprim parerea de rau pt copiii aia care s-au dus pe lumea cealalta... dar tu un motociclist parat...un gunoi de om ...nu puteai sa scrii altceva... esti motociclist mah?? hai sa ne dam sa vedem ce iti poate (cuvant urat)... dar la cum gandesti clar nu esti nici macar biciclist...esti doar un MARTOR pe site-ul asta, un om din ala de nu are treaba cu nimic dar se baga in seama....o (cuvant urat) de barbat cu alte cuvinte...

Dobrescu sigur o stia pe Cutzi asa ca nu cred ca o sa se supere pe mine ca ma iau de un prost ca tine...

 

 

 

 

@fanuta_46 : Ce importantza are mah??? ATV sau motor ..nu suntem in aceeasi echipa?? sau atv-ul daca are 4 roti face parte din categoria conserve...

 

bah handicapatilor... invatzati sa schimabati vitezele intai si apoi veniti sa comentati lumea ... si mai comentati si pe cine nu cunoasteti... aia mica , Dumnezeu sa o ierte...se dadea si pe motor si pe ATV cum multi dintre voi nici nu visati ca o sa va dati vreodata ... sa ma scuze cine nu se simte... motociclistii adevarati stiu la ce si la cine ma refer...si nu au de ce sa se simta ofensati de ce am scris aici...

 

conservarii sunt de vina ca mor motociclisti?? voi incepatorii bashiti sunteti de vina baaaahh ca aveti nu mai harfe in cap...si nu sunteti buni decat sa faceti gat pe forum...ATAT!!! in rest abia va tarati prin oras si va cacati pe voi cand vedeti o masina langa voi...

 

 

 

 

Bine zici frate...sa iti dea Dumnezeu sanatate ! uitati bah carnatilor aici om cu caracter...luati exemplu...!

 

daca asta e maxim ce poti sa scoti....sunt de acord cu dl care ti-a spus inainte sa nu mai postezi...poate esti traumatizat.

daca nu trauma e de vina ptr exprimare......deja nu mai poate fi facut nimic ptr tine, inteligentule,motociclistule adevarat

 

semnez: Un handicapat (cuvant urat) pe el...care cauta in cartea tehnica vitezele(in opinia acestui distins domn)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.nu ii incadreaza nimeni pe "soferii' de suv-uri nicaieri, se incadreaza ei singurei(sa ma scuze cei care fac exceptie).

2.evident ca nu sunt foarte usor de condus/manevrat din moment ce au mierlit-o pe mana "sigura" a tinerei viteziste, RIP.

3.nu e vina suv-urilor ci a soferilor ca aia manevreaza treburile.

4.q7 nu merge ca atvu' asta e clar...s-a vazut; nici invers.

5.daca nu avea viteza nu se intampla asta.

6.probabil la fel de prost mergea si cu atvu'(presupun) si la fel de impetuos.

7.din pacate nu a apucat sa traga concluziile legate de diferenta intre o masina de 3 tone sau cat o avea si un amarat de ATV, cu care mergea intr-un "mare fel"...

 

p.s nu are legatura cu banii ei si cum ii facea ci cu modul in care condus masina respectiva la momentul respectiv...asta e...

 

6. o speculatie ne-la-locul-ei, vezi nr.4.

 

diferenta intre atv si q7 este ca intre o barca si un vapor. n-a stiut sa mearga cu el, si fiind o fire curajoasa... nici eu n-as fi refuzat.

eu zic s-o lasam asa cum a cazut

 

Da, nu e avion dar e bine sa mergi sa te acomodezi un pic cu masina respectiva, sa nu te gandesti la lumini etc pe unde sunt cand ai nevoie. Pozitia de condus poate fi alta, vizibilitatea etc. Nu as pleca la drum cu o masina pe care nu o cunosc si nu am condus inainte, pentru acomodare. nu toti sunt soferi profesionisti sa schimbe masinile ca pe camasi sa treaca de pe una pe alta de pe o zi pe alta. Asta inseamna sa o iei usor usor, nu te urci si forja din prima. Curios sunt daca a mai condus masina respectiva, inainte sau nu. De multe ori si noi intram in curbe poate putin cam tare totul e sa nu te pierzi si sa inclini motorul fara frica, sa pastrezi traiectoria, sa stii cum sa franezi. Nu stiu in care curba s-a intamplat,cat de stransa este, dar la viteza cu care a fost impactul poate doar un pilot profesionist sa o mai fi stapanit.

 

 

:D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6. o speculatie ne-la-locul-ei, vezi nr.4.

 

diferenta intre atv si q7 este ca intre o barca si un vapor. n-a stiut sa mearga cu el, si fiind o fire curajoasa... nici eu n-as fi refuzat.

eu zic s-o lasam asa cum a cazut

 

 

 

 

:D :D

 

sunt pline cimitirele de "eroi"(oameni curajosi)

si prea multe filme cu need4speed si james bond

 

PS: nu se aplica EROILOR ptr care mult respect

Editat de ManInBlack
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P

 

Pentru cei care au cunoscut-o, Cutzy nu era deloc pitzi, ba chiar as spune contrariul, era un pic baietoasa .

Era o fire expansiva si foarte inimoasa.

Personal o cunosc de la airsoft ( o varianta mai militarizata a paintball-ului ) joc care cere multe,

printre altele : corectitudine, luciditate, viteza de reactie, camaraderie...

Inca nu imi vine sa cred ca nu mai e Cutzy.

 

Este clar din felul in care s-a stins ca a gresit. Ce stiu sigur e ca nu-i statea in fire sa faca

excese, insa... nenorocirea s-a produs. N-aduce anul ce-aduce clipa.

Stiu sigur ca nu avea Q7 si stiu sigur ca nu era cu fumuri in cap.

Nu inteleg de ce judecati asa de repede, mai ales ca era din comunitatea voastra, caci mai mult mergea cu ATV-ul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol ce s-a intamplat.

Poate este o lectie pentru toti INVINCIBILI romaniei.

Poate este o lectie pentru toti prietenii INVINCIBILILOR ce casca gura la ei si la sculele lor doar ca sa para si ei mai cool.

Masina mare si telefonul scump nu iti dau dreptul sa ei in batjocora viata modesta a altora.

Atitudinea asta face victime din ce in ce mai multe.

Vezi cazul din Timisoara cu Ferrari, vezi cazul cu cele doua Lamborghini din Bucuresti, vezi cazul Cristian Nemescu si exemplele pot continua.

 

In cazul asta nu ma intereseaza decat ca au plecat pe lumea cealalta doi nevinovati.

ORICE NASH ISI ARE UN NASH.

 

:D

 

 

 

nu cred insa ca a fost cazul la ea. era un copil. s-a urcat la volanul unuik tanc la care pur si simplu legatura cu drumul, cu exteriorul nu exista. la volanul unui q7 esti ca la playstation. a aparut o curba si masina n-a mai ascultat. s-a speriat, a intrat in panica. si...a sta-i tot. finalul. asta a fost tot. n-a fost mai vinovata decat un motociclist verde care alearga cu 200 pe un fireblade.

 

vinovata? in fata legii, da.

 

 

mai mai că-mi dau lacrimile ...

 

... Âşi nu pot să nu mă gîndesc că în locul autocarului putea fi maÂşina în care se află soția mea cu cei doi copii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am stiut ca e masina prietenului...

 

q7 cu 4.2 disel si o modificare facuta de fabrica are exact 1080 nm

destul de mult si un disel de 3.0 face treaba pe serpentine condusa de cine stie..

 

uitati un aspect masina are cutie semiautomata in idea in care nu era foarte obisnuita cu 2 pedale se explica si o lipsa de reactie sau poate in moment de panica apasarea franei cu stangu.

 

acum daca era prima oara cand mergea cu cutie automata, prima oara cand mergea cu q7, prima oara cand mergea cu un suv, sunt mai multe care trebuiesc luate in calcul.

 

unui suv ii pierzi foarte greu controlu ma dadeam la munte acum 10 ani cu g-class care nu avea nici un sistem, si acum ma dau dar sunt mult mai multe sisteme plus ca s-a lucrat foarte mult la centru de greutate de atunci.

 

asta cu plafonu m-a pus pe ganduri tare... oricum cand o dai se termina, da in halu asta sa te ingroape cu capacu pus...

 

 

acum vad ca sunt foarte multi care isi vad familiile pe contrasens...

 

oameni buni daca nu era q7 asta, probabil era vre-un capsunar racing, shit hapens mai uitati-va si voi la stiri se conduce haotic orice drum poate fi ultimul in romania.

 

as vrea sa cred ca si atunci cand mergeti cu mobrele va ganditi la familia mea de exemplu care e pe contrasens.....

 

ipocritilor

Editat de valbida1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce judecati asa de repede, mai ales ca era din comunitatea voastra, caci mai mult mergea cu ATV-ul...

 

Permite-mi sa te corectez : ATV-urile nu au nici o legatura cu motocicletele ... sau daca vrei tu , au aceeasi legatura cum are topicul asta cu Motociclism.ro .

Editat de florianpeiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea este, chiar daca nu stiu nimic despre fata asta, ca era pasionata de motociclete. oricum, topicurile la accidente nu sunt numerotate, asa ca nu e vba ca pierdem sirul, nu? daca sunt unii care vor sa discute subiectul, chiar daca fata n-a murit pe moto, nu stiu de ce va inversunati atat. s-au mai adunat si 14 pagini :D

 

* din ce-am vazut eu pe hi5, nu era o fitzoasa. petrecea ca orice fata de varsta ei in cluburi, la mare. in poze n-am vazut-o nici cu berea-n bot (nu ca ar fi ceva rau), nici cu 6 handralai dupa ea (idem), ci doar ea, cu iubitul ei in vacante. ce va grabiti sa judecati asa? toti gresim, ca nu e obligatoriu sa fi prost ca sa faci o prostie. toti avem momente de ratacire ...

nu mai ziceti ca a meritat, ca daca erau copiii vostri inplicati in accident.... cu toata stiinta si ratiunea de pe lumea asta, exista ceasul rau!

Editat de disney
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ grownup.punk, prietene daca vorbesti asa inseamna ca nu esti decat un imbecil si tare as vrea sa te intalnesc sa iti dau doi pumni in capul ala prost. eu nu am pus topicul asta ca sa vedem cine a fost vinovat de producerea accidentului.. ci doar sa imi exprim parerea de rau pt copiii aia care s-au dus pe lumea cealalta... dar tu un motociclist parat...un gunoi de om ...nu puteai sa scrii altceva... esti motociclist mah?? hai sa ne dam sa vedem ce iti poate (cuvant urat)... dar la cum gandesti clar nu esti nici macar biciclist...esti doar un MARTOR pe site-ul asta, un om din ala de nu are treaba cu nimic dar se baga in seama....o (cuvant urat) de barbat cu alte cuvinte...

Dobrescu sigur o stia pe Cutzi asa ca nu cred ca o sa se supere pe mine ca ma iau de un prost ca tine...

 

 

 

 

@fanuta_46 : Ce importantza are mah??? ATV sau motor ..nu suntem in aceeasi echipa?? sau atv-ul daca are 4 roti face parte din categoria conserve...

 

bah handicapatilor... invatzati sa schimabati vitezele intai si apoi veniti sa comentati lumea ... si mai comentati si pe cine nu cunoasteti... aia mica , Dumnezeu sa o ierte...se dadea si pe motor si pe ATV cum multi dintre voi nici nu visati ca o sa va dati vreodata ... sa ma scuze cine nu se simte... motociclistii adevarati stiu la ce si la cine ma refer...si nu au de ce sa se simta ofensati de ce am scris aici...

 

conservarii sunt de vina ca mor motociclisti?? voi incepatorii bashiti sunteti de vina baaaahh ca aveti nu mai harfe in cap...si nu sunteti buni decat sa faceti gat pe forum...ATAT!!! in rest abia va tarati prin oras si va cacati pe voi cand vedeti o masina langa voi...

 

 

 

 

Bine zici frate...sa iti dea Dumnezeu sanatate ! uitati bah carnatilor aici om cu caracter...luati exemplu...!

 

Acum 3 ani, in franta, era sa ma scoata de pe autostrada o belgianca cu un van, barbat-su si inca ceva motoristi erau toti pe motoare, la 10 m in fata. Nu mai inseamna nimic in zilele astea sa fii motociclist, prietena de motociclisti, atv-ista, etc... Sunt oameni OK, indiferent ce ar conduce si idioti (indiferent ce ar conduce - nu ma refer la fata asta, n-o cunosc).

 

Ce tot atatea ripuri, de ce nu deschideti un topic pt. georgienii civili morti luna trecuta, tot suflete erau, poate unii erau motociclisti si-mi inchipui ca erau mai putin vinovati decat fata asta.

 

Si dac-o cunostea Dobrescu, asta e ca un certificat de buna crestere sau cum. Daca omora vreo 5 intr-un logan, o scapa tot Dobrescu?

 

Oricum s-a dus p... de forum, plin de orice altceva decat de topicuri utile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai mai că-mi dau lacrimile ...

 

... Âşi nu pot să nu mă gîndesc că în locul autocarului putea fi maÂşina în care se află soția mea cu cei doi copii.

 

well, n-a fost. a fost un autocar. iar ea a murit din greseala ei. toti gresim. unii inconstient, altii constient. unii au ghinion. nu e nici o filozofie in asta.

dar dati-mi voie sa nu cred ca ea facea teribilisme pe sosea cu 3 machiti in masina fara centuri la 4 dimineata in drum spre bucuresti.

 

indiferent ce-ati spune, fata asta n-o sa mai aibe posibilitatea sa va accidenteze familiile. asa ca ati scapat. cu totii. familiile va sunt salvate, ati reusit si a murit raul pe pamant. lasati-o moarta de treaba. n-aveti pe cine mai invata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@adorlith, motosh ala a zburat o perioada, plus ca vorbeste de persoane care habar nu au cine si nu au auzit de el sau de ea.

P.S.Asa si eu pot spune ca il cunosc pe Basescu, nu inseamna ca trebuie sa ma si creada careva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare daca in loc de un Q7 era o masina de pana in 20.000EUR, topicul asta ar mai fi avut tot 15 pagini?

 

PS: verificati si link-ul de mai jos pentru ca este oarecum on-topic

 

http://www.dilemaveche.ro/index.php?nr=227...col&id=8500

 

Probabil ca da....ptr ca in afara de cei care nu "intelege" nimic....topicul este despre lipsa de experienta, bautura, oboseala, si condus o masina pe drumurile publice in acest hal, ceea ce e un pericol public.

Iar ptr lipsa centurii de siguranta deja e prostie..crasa.....ca la moto fara casca...chiar daca dai o tura de bloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare daca in loc de un Q7 era o masina de pana in 20.000EUR, topicul asta ar mai fi avut tot 15 pagini?

 

PS: verificati si link-ul de mai jos pentru ca este oarecum on-topic

 

http://www.dilemaveche.ro/index.php?nr=227...col&id=8500

 

Foarte reusit articolul. Il recomand si eu.

 

Si... ca sa-ti raspund la intrebare... tind sa-ti dau dreptate, aici vorbim tot despre "capra vecinului", care de data asta chiar a murit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respect frate. Ai prins din zbor ce face AK.

Acum avem alta proba de romanism.

SUBIECTIVISMUL SA TRAIASCA si ai lui acoliti

 

Aa probabil tu nu esti subiectiv cand e vorba de cineva cunoscut, prieten, familie. .Esti la fel de obiectiv ca atunci cand e vorba de necunoscuti. Asta s-o creada altii. . .Daca in loc sa te injure un strain, te injura bunica-tu, ii arzi un cap in gura si lui bunica-tu, nu?

 

 

Revenind la accident, zona unde s-a produs accidentul, are asfaltul valurit (Hai Romania) si podetzul acela e f. ingust. .abia trec doua masini normale una pe langa alta.. .podetz ingust, asfalt ondulat si curba (FARA VIZIBILITATE) imediat dupa. . Deci au fost si conditiile de asa natura. . .Oricat de bine am conduce 99% din drum, mai ramane probabil , O SINGURA CURBA, de care am uitat, din cauza oboselii, si pe care nu am anticipat-o corect, din cauza noptii.

 

In locul ala si cu 40 la ora risti sa te acrosezi cu celalalt de pe contrasens. . .da sa mai fie si un autobuz care ocupa toata banda. Ati vazut de multe ori vreun autocar care sta perfect pe banda lui pe serpentine? Nu ciupeste nici unul macar 20 cm de contrasens nu?!? Si Q7 este foarte lat, si daca ti-a jucat volanul intre maini pe asfalt ondulat, si aveai si ceva viteza. .e f. usor in locul ala sa te acrosezi. .

 

Asa ca lasati rastignirea Ancutzei. . .Lasati-o sa se odihneasca. Pacat de toate victimele.

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si Q7 este foarte lat, si daca ti-a jucat volanul intre maini pe asfalt ondulat, si aveai si ceva viteza. .e f. usor in locul ala sa te acrosezi. .

 

LA viteza aia si la ce chestii are q7-le pe el gen ESP si alte alea poti sa tragi de volan cat vrei tu,mai mult de 5 cm nu se misca masina ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA viteza aia si la ce chestii are q7-le pe el gen ESP si alte alea poti sa tragi de volan cat vrei tu,mai mult de 5 cm nu se misca masina ...

 

Nu serios??! Ai mers cu vreun mastodont din asta? Si daca avea suspensiile puse pe SPORT? Adica Hard? Eu am mers cu un Touareg de 260 si ceva de cai si pe drumul care da in A2 dinspre mare am simtit ca ma trage afara din curba (era asfaltul denivelat spre exteriorul curbei). . si aveam suspensia la cel jos nivel. Q7 nu este masina cu posibilitati off-road ca Touareg-ul. Si a fost facut pentru autobahn-uri nu pentru drumuri de cacao din Romania. Stabilitatea e controlata electronic cand se inclina prea mult intr-un viraj de autostrada, nu cand ii sar toate 4 rotile pe damburi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg rostul acestui post. Realitatea este ca daca era un pusti de 24 ani cu carnet de 2 luni calare pe o Hayabusa, toti ar fi spus ca nu avea ce cauta pe o asemenea motocicleta, ca este vina parintilor, ca este vina Politiei etc.

De data asta e insa tot un exemplu de lipsa a experientei, a unei masini prea mari, a unui sofer prea grabit. ...mergea bine cu ATV-ul...La ce i-a folosit?? Bine ca pe contrasens nu se afla o gaska de motociclisti in drum spre vreo intrunire, sau un Tico sau un Matiz cu o mama la volan si 4 copii inauntru, acum ar fi fost toti morti! Si soferitza q7-lui ar fi dat declaratii pe la Politie ca de fapt ceilalti erau pe contrasens, taticul dadea bani unde trebuia si scapa, asa cum au scapat 80% din cei ce apar aici pe site la categoria "oameni cu bani ce au omorat un motociclist" si au scapat.

 

A murit de mana ei! Asa cum a murit motociclistul de pe Viilor, asa cum a murit cel de la Arad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg rostul acestui post. Realitatea este ca daca era un pusti de 24 ani cu carnet de 2 luni calare pe o Hayabusa, toti ar fi spus ca nu avea ce cauta pe o asemenea motocicleta, ca este vina parintilor, ca este vina Politiei etc.

De data asta e insa tot un exemplu de lipsa a experientei, a unei masini prea mari, a unui sofer prea grabit. ...mergea bine cu ATV-ul...La ce i-a folosit?? Bine ca pe contrasens nu se afla o gaska de motociclisti in drum spre vreo intrunire, sau un Tico sau un Matiz cu o mama la volan si 4 copii inauntru, acum ar fi fost toti morti! Si soferitza q7-lui ar fi dat declaratii pe la Politie ca de fapt ceilalti erau pe contrasens, taticul dadea bani unde trebuia si scapa, asa cum au scapat 80% din cei ce apar aici pe site la categoria "oameni cu bani ce au omorat un motociclist" si au scapat.

 

A murit de mana ei! Asa cum a murit motociclistul de pe Viilor, asa cum a murit cel de la Arad.

 

 

true

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...