Sari la conținut

Rossi's Fan Club 46


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Zici ca Rossi ar fi venit si a insistat sa faca poza cu el.

Eu sper ca nu man nurse :lol:

 

Pe spatele tricoului scrie "I am with Juanito"

Editat de P T R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uraaaaat :laugh:

 

sincer nu stiam ca fumeaza, de aici cred ca si rezultatele slabute din ultima vreme :laugh: . citisem acum ceva vreme intr-un interviu ca se simtea neconfortabil cand facea reclama la camel sau gauloises, ca nu e un exemplu bun ,etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta nu e ipostaza de fumator 'neam'! E caterinca totala. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta nu e ipostaza de fumator 'neam'! E caterinca totala.

Ar fi bine sa scrii si la CANCAN, poate asa va avea si mai multe supozitii Florin Ion despre motogp : :peace: Da-le o idee :crack:

Ce MCN si alte astea... sa fie cu foc de tabara! :10:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Managing Director Jarvis is delighted to have him stay on board.

 

“I am very happy that we have concluded the agreement with Valentino for 2015 and 2016. Since his return to Yamaha in 2013 it's been a very positive experience for everybody involved. After two difficult years 'away from home' Valentino returned last year, not only to us but also to his beloved YZR-M1. Fans of racing across the world were happy to see him rediscover his competitive performance and witness him take pleasure in riding and having fun again on two wheels.

 

“The “fun factor” is crucial to Valentino to get results – in fact when he first joined us in 2004 one of the most important motivations for his move to Yamaha was his desire to create an environment where he could enjoy racing. His enjoyment is obvious to all who meet him at the MotoGP events or who see him race on TV and is reflected in his excellent race results this year where he is currently in second position in the World Championship.”

 

Though this deal has been expected for several weeks, speculation of Rossi's plans beyond 2016 remain open to debate, with rumours suggesting he could continue in MotoGP, follow through on the much teased suggestion of racing in World Superbikes or retire altogether.

 

Whichever path his chooses, Jarvis is confident Rossi will remain with Yamaha beyond 2016 in some capacity.

 

“We look forward to the next two and a half years together and it is our intention that Valentino will remain with Yamaha until the end of his sporting career and beyond.”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Asta in caz ca a obstructiona pe pista pt a pune bete in roate ti se pare ok :) Rossi a facut un start si un prim tur absolut senzational pentru el - in sensul ca, daca am fi vazut acelasi start la Jorjel sau Pedrosa am fi spus, aa ok - iar au plecat astia ca din tun, mare brânza..Din pacate senzationalul se termina dupa primul tur, urmareste foaia cu timpii pe fiecare tur si o sa intelegi de ce spun asta ...a si terminat dealtfel cursa la peste 6.5 s de MM so..

JLO a facut cursa mult mai buna, cu timpi similari lui MM, si ar fi avut sansa sa lupte pt victorie daca nu era incurcat de unu' - altu' ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...