Sari la conținut

Rossi's Fan Club 46


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cum sa nu-l iubesti, frate, pe omuletu' asta ?!

A, si acum m-am lamurit si eu ce s-a intamplat la finalul cursei... Pana prostului :love:

 

foarte simpatic rossi ... mi-a placut faza veche cu biagi :love:

PS: Da, unii probabil au fost indusi in eroare de comentatorii astia idioti, care au crezut ca rossi a cazut cu motorul in turul de revenire in parc fermĂŠ.Daca urmeareau ce am vazut si noi la tv observau ca dupa ce Rossi a vorbit cu Simonceli,se putea vedea ca rossi ramase fara benzina.dar nah... comentatorii nostri mai au de invatat,si macar sa nu traga concluzi pripite din ceea ce ei presupun fara sa stie pentru ca se fac de ras in fata natiunii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din nefericire nu mai am poza decat pe acest site , insa nu cred ca vedeti in fiecare zi asa ceva :wacko: http://www.hi5.com/friend/photos/displayMy...nerId=168751687

 

Este sportivul meu preferat (logic) inca de prin 2002 si o spun cu mandrie de fiecare data cand am ocazia , printre atatia daldii messi si cristiano ronaldo , ronaldinio si alti fotbalisti !

 

Forza 46 ! ! !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu vaz poza. poate pt. ca n-am hi5 si ai profilu' privat. salvezi poza in calc (daca nu merge cu click dreapta, salvezi toata pagina de hi5 cu save page as "web page, complete" si apoi gasesti poza in folderul care se formeaza automat) si dup-aia o atasezi aici. hai!

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P ...na..si asta nu e nimic mai am masca cu vr haine plm...titechu gothic si dainese nu mi permit inca da o sa le iau si pe alea :peace:

si card de membru fanclub vr valabil pana in august anu asta :D

post-1350-1272367796_thumb.jpg

post-1350-1272367827_thumb.jpg

post-1350-1272367887_thumb.jpg

post-1350-1272368072_thumb.jpg

post-1350-1272368370_thumb.jpg

post-1350-1272368408_thumb.jpg

post-1350-1272368443_thumb.jpg

post-1350-1272368479_thumb.jpg

post-1350-1272368509_thumb.jpg

post-1350-1272368520_thumb.jpg

post-1350-1272368535_thumb.jpg

Editat de Dogg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e un fanatic prin oras (in buc) care are o firma de transporturi 46trans exact cu fonturile de la vr :peace:

Editat de Dogg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm ,bag si eu la ceva poze :)

 

motorul, tricoul, sepcutza...

Mesaj completat

:P ...na..si asta nu e nimic mai am masca cu vr haine plm...titechu gothic si dainese nu mi permit inca da o sa le iau si pe alea :D

si card de membru fanclub vr valabil pana in august anu asta :P

 

 

frumoasa colectia :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm ,bag si eu la ceva poze :)

 

motorul, tricoul, sepcutza...

Mesaj completat

 

 

 

frumoasa colectia :laugh:

felicitari gixxxer! ai creat topicul meu preferat, de cate ori am timp si ocazia i-mi face o reala placere sa-l recitesc de la pag. 1 ...pana la ultimul post. atat de multa informatie frumos pusa in pagina merita toata atentia .Mi-ar sa ne cunoastem personal (posibil la intrunirea SETH ON FIRE) ori daca mai vi pe Meses...dam o urcare "ca la carte" .sunt usor de recunoscut -o sa-ti "sara"in ochi 46 de pe moto meu.

P.S. prima foto atasata (cu motorul) este facuta la marsul moto in 3 judete?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e un fanatic prin oras (in buc) care are o firma de transporturi 46trans exact cu fonturile de la vr :laugh:

Stiu si eu aceste masini de care spui tu , si am mai vazut prin oras un tico cu un 46 imens pe plafon , tot asa o duba de la o firma de piese auto (parca) cu poza lui Rossi pe o roata si am mai vazut o data la un semafor o tanti la volanul unui a4 cu nr. CT 46 ROS :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dupa figura de azi, cred ca Vale poate sa-si ia adio de la campionatul asta - poate nu prinde nici podiumul finalului de sezon - culmea in calificari si culmea culmilor in cursa de acasa - parca nu-l recunosc :what:

http://uk.eurosport.yahoo.com/05062010/58/...ces-months.html

Cu sigurantza anul acesta nu mai participa decat printr-o minune,perioada de recuperare e de cel putin 5 luni.Pacat pt ca adata cu el s-a dus si o mare parte din show,dar sunt foarte curios ce vor face cei de la Yamaha si daca il vor mai tine si la anu,ca asa se vorbea si innainte de accident nu se stia cine o sa ramana IORGHE sau ROSSI.Eu un lucru stiu sigur ori unde ar fi si la orice echipa tot fanul lui o sa fiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shiiiit, urata cazatura, urata accidentarea, tre' sa fi durut rau de tot. Personal ma doare-n cot de titlu, mai mult m-ar interesa sa se recupereze cat mai repede si cat mai bine si sa-i vad rapid moaca iar pe grila de start.

Ce mi-ar placea o combinatie cu Ducati la anu'...

Hai Vale, capu' sus, picioru' in service si inapoi in sa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

It's to be expected that Dr. Buzzi has been very cautious in his prognosis. I want to heal the injury; that is the only thing I'm interested in. If I miss four races or six races, it doesn't make any difference. The right time to return could be Brno, but it won't necessarily be like this."
Eu sper sa aiba dreptate, sa-l putem vedea live in Cehia. :ok:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce a vrut sa zica Jorge: mesajul lui pentru Vale pe grila de start de duminica a fost "Vale everyone can feel pain but not everybody can be a legend". La prima vedere pare simplu. Dar...

Gandesti prea departe , mesajul este simplu si fara subintelesuri .

 

Daca se crede de pe acum legenda e chiar idiot . :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se crede de pe acum legenda e chiar idiot . :ok:

 

bai, voi sunteti cu capu', sa-mi bag picioarele! deci nu numai tu, billy, care ai inteles ca lorenzo a zis de el ca e legenda si nu de rossi. frate, adunati-va!

asa sunt si cei care cred ca se gandeste cineva de la yamaha sa scape de rossi si cei care spera sa se intoarca rossi la honda, si cei care vor ca cei de la honda sa le arate ei celor de la yamaha, bla bla bla! i've had it!

 

in alta ordine de la idei, am vazut la scorpio a-z motors niste insinge foaaaaarte dragute, mi-am luat si eu una cu doctoru', aveau vreo 4-5-6, nu stiu cate dar 4 sigur cu rossi, aveau si cu pedrosa, nu m-am uitat la toate dar sunt geniale! 6 lei una! are 4 cm lungime.

 

 

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...