Sari la conținut

Accident Mortal Craiova


L-I-V
 Share

Postări Recomandate

Toata admiratia pt tine si Dumnezeu....si iata ca Dumnezeu e sus si vede,ma bucur ptr tine a esti bine si sa te recuperezi cat mai repede si hai din nou pe 2 roti ca asa iti este scrs sa fii pe 2 roti toate bune,asfaltUscat

 

 

 

 

Intr-adevar ii multumesc lui Dumnezeu ca a fost cu mine si ca a facut sa nimeresc geamul si nu stalpul usii sau alta parte a dubei.

 

Drum uscat si sanatate maxima! :rock:

 

E bine ca motociclistul a scapat (incredibil scenariu, mare bafta, trebuie aprinse cateva lumanari!!!), pacat de sofer. Trebuie respectata viata, pe 2 sau 4 roti...

 

 

 

Asa e. Viata trebuie respecta si atentia trebuie marita. Asa cum am mai spus si eu - imi pare rau ca soferul a murit ! Asa a fost sa fie! Nu a fost atent . Asta e ...

 

Sa incercam sa privim inainte si sa lasam comentariile rautacioase ca nu-si au rostul.Important e sa fim toti mai atenti in trafic pentru ca toti mai gresim din-cand-in-cand si sa incercam sa-i facem si pe ceilalti mai atenti.

post-44008-1227006391_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce pot sa mai zic?

 

Sunt onorat sa primesc un mesaj de la IONEL PASCOTA, un adevarat campion.

 

Cred ca orice motociclist s-a imaginat macar o data pe pista intr-o cursa de motociclism.Eu unul, de mai multe ori....

 

Felicitari pentru toate rezultatele si iti urez ca si de acum inainte sa ai parte numai de rezultate bune.

 

Mi-ar face mare placere ca intr-o zi sa te cunosc personal.

 

Multumesc pentru cuvintele frumoase!

 

Sanatate multa si fie ca viata sa-ti ofere numai bucurii si impliniri!

 

Drum uscat si bafta multa! :haha: :rock:

Nu sunt Pascota....sunt amica cu el, de-aia am linkul lui in semnatura. Oricum, te asigur ca va primi mesajul tau :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Lavinius ! ma bucur sa aud ca esti acasa, am vb. si cu Alex Etalon si mi`au zis ca esti bine, acasa. Te salut si sa te faci bine !

 

P.S.: Lasa`l pe Pascota ... e mult mai interesant salutul de la Pantera care e una frumoasa fata :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu credeam ca povestea ta se va termina cu bine avand in vedere cum s-a inceput topicul,dar ma bucur ca in sfarsit mai vin si vesti bune dupa atatea rele.Multa sanatate si recuperare cat mai rapida.

 

 

 

asa e... am scapat ca prin minune.. ii multumesc lui Dumnezeu pentru ca a fost cu mine!

 

multumesc pt urari! sanatate multa!

 

Pustiulica de la Slatina te saluta!

 

 

te salut si eu Pustiulica! ai grija de tine!

 

sanatate maxima!

 

Lavinius, sanatate maxima si recuperare rapida... iti urez din Alexandria....

...pe motorul meu, am cdi-ul tau de la F4 .....iti amintesti ???

Sa ne vedem cu bine sezonul viitor !!!

 

:what:

 

 

 

imi aduc aminte ! sper ca la vara sa mai bem un suc la terasa. ce mai face prietenul tau cu capra aia. sanatate maxima si sa auzim de bine!

 

drum uscat!

 

Salutare Lavinius ! ma bucur sa aud ca esti acasa, am vb. si cu Alex Etalon si mi`au zis ca esti bine, acasa. Te salut si sa te faci bine !

 

P.S.: Lasa`l pe Pascota ... e mult mai interesant salutul de la Pantera care e una frumoasa fata :rock:

 

 

 

Te salut Coxmin! multumesc mult pentru mesaj si pentru gestul frumos pe care l-ai facut cand eram in spital. nici nu ne cunosteam personal si tu ai venit la mine. super gest! sa ai parte de sanatate, de tot binele din lume si cel mai important - fara incidente !

 

ma bucur ca eshti bine... si ca ai revenit cu informatii despre tine...recuperare cat mai rapida si totala...

 

 

Mi se pare un lucru normal ca atunci cand oamenii vorbesc despre tine sa ii saluti si sa le spui exact ce s-antamplat.Ii salut pe toti care imi lasa mesaje si le multumesc, inclusiv tie!

 

Sanatate maxima, ca e cea mai importanta. E u s t i u .....

post-44008-1227112116_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa si felicitari pt modul in care vorbesti despre cel care era sa iti ia viata...eu nu as fi atat de ingaduitor si sincer nu mi-ar parea deloc rau (chiar era tigan asa cum se aude? sunt putin rasist..putin mai mult...)

 

 

salutare! nu era tigan soferul, el doar transporta niste tigani care vroiau sa cumpere niste covoare din craiova. toti erau din valcea.nu prea cunosteau craiova si acolo au gresit drumul si au intors fara sa se asigure......... boom!

 

sanatate maxima!

 

Multa sanatate

 

 

 

merci mult! sanatate multa si tie!

 

bafta!

 

"CARPE DIEM" ... maybe tomorrow never comes !

 

 

Pe principiul asta am trait toata viata. si cred ca pentru motociclisti e perfect valabil principiul asta. Tot timpul am facut ce am vrut, atunci cand am vrut, sau cel putin am incercat. In cazul meu era sa nu mai vina a doua zi, dar asta nu ma impiedica sa-mi traiesc viata in pe acelasi stil .asa ca sa traim clipa cu totii dar fara incidente. Doamne ajuta!

 

Te-ai nascut a doua oara...se pare ca D-zeu are ceva planuri cu tine!!! Multa noroc in continuare si sa auzim numai de bine!

 

 

 

Dumnezeu cred ca are un plan cu noi toti si toti avem cate o cruce de purtat. Pe toti ne incearca si apoi ne da cate ceva bun....

 

Eu ii multumesc ca totusi sunt intreg si ca intr-o zi o sa merg pe ambele picioare.

 

sanatate maxima!

post-44008-1227192759_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzisem o mie de variante legate de cum o duci si cum ai ieshit din necaz...si eram curios de realitate si m-a bucurat ca eshti bine...mai ales ca erai cam sifonat cand te-au luat in smurd...multa sanatate iti dorim!!!

 

 

Multumesc intregului club KAMIKAZE RIDERS si le doresc numai sanatate si bucurii!

 

Drum uscat si numai calatorii fara incidente!

post-44008-1227292305_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT ; LAVINIUS AI GRIJA CU PLAMANUL ACELA ACCIDENTAT ; CAUTA SA-L PUI LA TREABA MERGI LA UN BAZIN PT INOT; EU AM PATIT ACEEASI TRAUMA LA PLAMANUL STANG IN LUNA MAI SI NICI ACUM NU M-AM RECUPERAT; MULTA SANATATE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT ; LAVINIUS AI GRIJA CU PLAMANUL ACELA ACCIDENTAT ; CAUTA SA-L PUI LA TREABA MERGI LA UN BAZIN PT INOT; EU AM PATIT ACEEASI TRAUMA LA PLAMANUL STANG IN LUNA MAI SI NICI ACUM NU M-AM RECUPERAT; MULTA SANATATE!

 

 

mersi mult pentru sfaturi. asa e. dupa aproape 2 luni inca am dureri in zona aia si junghiuri.ma tine si la respiratie... si doctorii ziceau ca o sa am probleme o perioada mare de timp.... bafta si sanatate multa si tie! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur din suflet ca esti bine! INSANATOSIRE GRABNICA! Despre sofer '' D-zeu sa-l ierte!'' nu cred ca trebuie sa ne bucuram pentru tragedie. Dar totusi ca esti tu bine!daca nu te mai sui pe motor nu te condamna nimenisi sper sa treci cat mai repede peste! Felicit si jos palaria tuturor care ti-au dat o mana de ajutor. Sa mai ne ti la curent cu sanatatea ta! Va salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur din suflet ca esti bine! INSANATOSIRE GRABNICA! Despre sofer '' D-zeu sa-l ierte!'' nu cred ca trebuie sa ne bucuram pentru tragedie. Dar totusi ca esti tu bine!daca nu te mai sui pe motor nu te condamna nimenisi sper sa treci cat mai repede peste! Felicit si jos palaria tuturor care ti-au dat o mana de ajutor. Sa mai ne ti la curent cu sanatatea ta! Va salut!

 

 

 

salutare! sanatate multa si sa auzim numai de bine! :laugh:

 

Ma bucur enorm de mult ca ai scapat cu bine dupa toata chestia asta urata.Cosmin Ruta

 

 

 

Mersi mult bikere! Ai grija de tine! Bafta multa in tot ceea ce faci!

 

Drum uscat! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

nu ne bucuram de faptul ca a murit soferul.. dar a meritat-o

daca motociclistul era praf si acum se dona sange,bani si rugaciuni.il faceam pe sofer in fel si chip.Nu inteleg cum unii isi schimba asa parerile ..

cine greseste plateste.si aici s-a facut dreptate.

oricum caz ideal cel de aici.

sanatate motoristului

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...