Sari la conținut

Comunistele Din Coltul Comunistelor


eugenbiscuitulhipiot
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 229
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu vrei o Mobra Ieftin? Enduroaica!

 

stiu ca-i enduroaica :) da...prefer altceva...sa vin cu mobra din braila in bucale pe vremea asta? :D oricum, pune poze cu ea aici, ca doar e comunista, si enduroaica :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are poze aici. Da pe la primele pagini. Daca-mi permiteti, tot forumul asta imi place mai mult:

Poza cu Mobra: (e cea din stanga, rosie, sa nu o confundati, nu a vrut sa faca poza si s-a dat mai intr-o parte. e timida) Enduroaica s-a bagat si ea in seama, nu stiu ce cauta in curte la mine. :cheers:

post-7046-1162784268_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iata cateva poze cu ninjalaul meu :)

post-6144-1162498500_thumb.jpgpost-6144-1162498612_thumb.jpg

post-6144-1162498814_thumb.jpgpost-6144-1162498957_thumb.jpg

 

si una cu proprietarul :nono: post-6144-1162498938_thumb.jpg

 

Ride safe :cheers:

Super fain pretene!! :P :smoke: :puke: :hurt: ;)

Asa te vreau..cand ne intalnim sa-mi dai o Tura k si eu ti-am dat cu simsonu'si scuteru" :haha: :D :(

Felicitari :) :D :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ma nu stiu cel albastru cel negru exista merge cel albastru spune un prieten ca ar fi made photoshop(nu stiu daca e scrie corect) :yikes:

 

pe mine ma intriga skol-ul ala :D betivaneee :burnout: ;) :D :blbl: hai sa pun si eu babaciunea mea aci :P

 

e de reconditionat la ea(ca vr sa ii dau jos vopseaua aia urata de deasupra celei originale, astfel pastrand-o cu desenele originale :wink: )dar cred ca merita efortul :kick:

post-12624-1164371292_thumb.jpg

post-12624-1164371306_thumb.jpg

post-12624-1164371321_thumb.jpg

post-12624-1164371333_thumb.jpg

post-12624-1164371351_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte faina Simsonica!

 

merci...sper sa racai vopseaua aia oribila sa las vopseaua originala sa se vada cat mai frumos ;) vreau o reconditionare cat mai aproape de original :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum dracu pun si eu o poza????????????????????????????????? :D

 

frate nu prea ma pricep asta e clar am postat pozele si au ajuns in alta parte :yikes:

 

simson :burnout:

 

inca una ca acuma m.am prins :blbl:

 

;)

 

:P

foarte fain simsonul albastru...dar chiar exista? nu cumva ii facut pe calculator?......imi plac simsonele modificate cat mai mult....sa pun si eu cu al meu,pe care il modific din nou :D postez vreo 2-3 si cu MZ-ul Easy Rider customizat tot de mine

post-13995-1164574683_thumb.jpg

post-13995-1164574849_thumb.jpg

post-13995-1164575133_thumb.jpg

post-13995-1164575396_thumb.jpg

post-13995-1164575695_thumb.jpg

post-13995-1164575895_thumb.jpg

post-13995-1164576018_thumb.jpg

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte fain simsonul albastru...dar chiar exista? nu cumva ii facut pe calculator?......imi plac simsonele modificate cat mai mult....sa pun si eu cu al meu,pe care il modific din nou :D postez vreo 2-3 si cu MZ-ul Easy Rider customizat tot de mine

 

doamne...marfa rau...mai sunt cateva detalii, special la esapamente, da alea sunt insignifiante deja :D ;) pana la urma, fieru se face, right?...imaginatie, calm, bere, tigari, pricepere.... :yikes: felicitari :burnout:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma intriga skol-ul ala :yikes: betivaneee :burnout: ;) :D :blbl: hai sa pun si eu babaciunea mea aci :P

 

e de reconditionat la ea(ca vr sa ii dau jos vopseaua aia urata de deasupra celei originale, astfel pastrand-o cu desenele originale :wink: )dar cred ca merita efortul :kick:

 

un simsoneta ca acela era la mine in oras, vreo 2 ani stiu ca so chinuit omu sa o faca sa mearga.... si nu stiu daca o reusit :sick:

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte fain simsonul albastru...dar chiar exista? nu cumva ii facut pe calculator?......imi plac simsonele modificate cat mai mult....sa pun si eu cu al meu,pe care il modific din nou ;) postez vreo 2-3 si cu MZ-ul Easy Rider customizat tot de mine

:D foarte faine proiecte da de ce nu is terminate? cel putin mie asa mi se par :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un simsoneta ca acela era la mine in oras, vreo 2 ani stiu ca so chinuit omu sa o faca sa mearga.... si nu stiu daca o reusit :yikes:

 

:burnout:

 

a mea mergea chiar f bine pana sa intru in ea :D /index.php?showtopic=70597 ...dar, sper sa mearga mai bine dupaia si sa arate muuult mai bine...simsoneta traieste ;) e bagata doar la iernat si mangaiat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne...marfa rau...mai sunt cateva detalii, special la esapamente, da alea sunt insignifiante deja :P :D pana la urma, fieru se face, right?...imaginatie, calm, bere, tigari, pricepere.... :wink: felicitari :burnout:

da las ca te vd eu pe tine cu imaginatie mai multe beri :D si treaba?? ciuci ;)

:yikes: pune mina la munca ,cit despre perie am avut da sa dus la piata la obor nu cred sa fie scumpa

:blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne...marfa rau...mai sunt cateva detalii, special la esapamente, da alea sunt insignifiante deja :blbl: ;) pana la urma, fieru se face, right?...imaginatie, calm, bere, tigari, pricepere.... :P felicitari :burnout:

La ce motor te referi cu detaliile??daca la simson ...am spus ca lucrez la el si il mai modific. :yikes:

mz-ul l-am dat

 

:D foarte faine proiecte da de ce nu is terminate? cel putin mie asa mi se par :D

intradevar simsonul nu-i gata ...mai lucrez la el..ii mai dau inclinatie,il mai lungesc putin,fac niste tobe,fac ceva sculpturi,si il revopsesc,AM IESIT ASA CU EL CA M-AU PRINS INTRUNIRILE IN LUCRU,iar MZ-ul asa a ramas si l-am dat.

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...