Sari la conținut

Huidu Accidentat


Purghy
 Share

Postări Recomandate

Serban Huidu, realizator al emisiunii "Cronica Carcotasilor" la Prima TV, a fost ranit usor, joi dupa-amiaza, dupa ce motocicleta cu care se deplasa a fost lovita de un autoturism, informeaza surse din Politie. Serban Huidu (29 de ani), conducea o motocicleta Ducati pe bulevardul Marasesti cand a fost lovit de un autoturism Opel, condus de Catalin G. (36 de ani). Politistii au constatat ca soferul masinii a virat la stanga fara sa-i acorde prioritate lui Serban Huidu care venea din sens opus. În urma impactului, atat autoturismul cat si motocicleta au fost avariate, iar Serban Huidu a suferit leziuni usoare. El a primit îngrijiri medicale la spital, fara însa a ramane internat. „A fost o buseala. Ca de obicei, prin traficul din Bucuresti e destul de complicat sa mergi cu motocicleta. Din pacate, nu s-a terminat cu bine cursa asta”, a declarat Serban Huidu, pentru Mediafax. El a explicat, de asemenea, ca nu avea viteza în momentul accidentului: „Tocmai, ca nu aveam viteza, eram printre masini si una dintre ele a intrat în mine. Dupa lege, soferul masinii este vinovat, dar a fost mai complicat decat atat, au fost multe unghiuri moarte”. Întrebat daca va mai merge cu motocicleta prin Bucuresti, Huidu a raspuns afirmativ, mentionand, însa, ca va face acest lucru doar la fel de bine echipat ca si pana acum. „Echipamentul este foarte important”, a precizat el.

 

Bine ca s-a terminat cu bine!

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia astept "Cronicuta" de miercuri sa vad daca aduce vorba despre asta.

Eu unul cred ca da.

Si eu presupun ca da,mai ales daca sunt ceva leziuni.Bine ca nu a patit ceva mai rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unghiuri moarte? cand faci stanga? da cam cum ar fi sa-i bagi soferului o cheie de roti in poponeata si sa-i dai un sut sa i se duca pana in gat ? atata, cat sa il tina drept privirea in fatza, sa vada in mm de handicapat ce e in fata. eventual un pix in ochiu stang, pentru a fixa ochiu de asa natura incat sa stea tot timpul pe oglinda aia din stanga lui. misto nu? asa arata mai bine.

 

Sorinake

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e 'morcovit' sa nu se ia lumea de el cum o fac unii din cei care trimit mesaje la Kiss FM; in urma cu vreo 2 zile, unu' ii spunea lui Huidu sa-si ia o motocicleta cu 6 roti, poate asa n-o sa mai cada :P

Deh, lume si lume....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e 'morcovit' sa nu se ia lumea de el cum o fac unii din cei care trimit mesaje la Kiss FM; in urma cu vreo 2 zile, unu' ii spunea lui Huidu sa-si ia o motocicleta cu 6 roti, poate asa n-o sa mai cada :P

Deh, lume si lume....

 

Mailu se poate face privat, optiunea de primire a unui mail pt cazul primirii unor PM uri se poate dezactiva, la fel si casuta pt PM uri, deci, nu cred ca e cazul, daca voia sa zica ceva , cred ca zicea pana acum.

 

Bine ca e el intreg, dupa fazele astea cred ca o sa poarte echipamentul si in masina! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
:moron: ....daca si el a furat-o e clar ca nu suntem bine vazuti nici acolo sus dar nici aici jos!!!..ma duc sa ma imbat! :baldy: :lol: :moto: :ok: :eek:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...