Sari la conținut

Accident liceu autobuzu


tiger4maniacs
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 208
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Baiatul asta ne demonstreaza cat e de prost si cand incearca sa se dea destept, prietene caligrafia este arta de a scrie frumos. Iar ortografie se zice atunci cand scrii corect. Si totusi ai pus topicul asta decat ca sa te lauzi??? sa ne arati ce bazat esti ca tu nu ai nevoie de politie ptr ca tu lucrezi si iti repari motocicleta singur??? Sau ai vrut sa ne arati ce zmeu esti si ca tu dai motocicleta la toti prietenii sa o faca zob si pe tine nu te intereseaza.... Baiete, esti mult prea prost!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Liceul?e renovat recent

la fel si autobuzul...cica

 

gagici misto or fi pe acolo? :what:

da, sunt, ca s-a mutat un bun amic motorist in zona, si in timp ce mai reparam la motorul lui sa-l pregatim pt anul ce urmeaza, savuram cu privirea liceenele care arata mult mai bine ca pe vremea mea...liceu tru..merita :rock:

 

PS: cred ca niki 1 s-a reintors pe strazi, nu stiu de ce, da am eu impresia asta...(cine cunoaste, stie...)

 

@tiger: pe mine la ora asta nu ma deranjeaza gramatica(pardon, caligrafia) ta, ba din contra, continua, da si tu detalii daca tot ai deschis topicul...sunt sigur ca si baietii sunt nerabdatori sa afle :haha:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ignorand faptul ca nu stiu cum ai ajuns la liceu cu gramatica asta, de ce nu a sunat prietenul tau la politie?

cand ai de ceva timp pc. tinzi sa folosesti limbaj de mess stiind ca interlocutorul tau intzelege contextul mesajului,drept dovata si in cazul acesta mesaju a fost inteles dar a trezit anumite frustrari ale unor persoane care care nu au reusit sa continuie scola dupa liceu....

nu inteleg ce legatura au toate posturile despre caligrafie pe un forum de motociclism.

el a incercat sa traga un nou semnal de alarma in privinta animalelor din traficul bucurestean in speranta ca poate cineva a a vazut si il poate ajuta in vreun fel.

cat despre criticile la adresa pozei lui mi se par farte nefondate...cati dintre voi nu ati facut ''cascadorii'' pe motor.....oare suntem toti sfinti si toti mergem legal????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la fel si autobuzul...cica

 

 

da, sunt, ca s-a mutat un bun amic motorist in zona, si in timp ce mai reparam la motorul lui sa-l pregatim pt anul ce urmeaza, savuram cu privirea liceenele care arata mult mai bine ca pe vremea mea...liceu tru..merita :rock:

 

PS: cred ca niki 1 s-a reintors pe strazi, nu stiu de ce, da am eu impresia asta...(cine cunoaste, stie...)

 

@tiger: pe mine la ora asta nu ma deranjeaza gramatica(pardon, caligrafia) ta, ba din contra, continua, da si tu detalii daca tot ai deschis topicul...sunt sigur ca si baietii sunt nerabdatori sa afle :what:

 

mai Orl-ule daca tot vorbesti zi-mi mai tata unde e topicul ala ca l-am cautat intr-o seara de mi-a venit cu spume ...daca mai tii minte unde e pliz link ..

 

on topic sanatate motocicletei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai Orl-ule daca tot vorbesti zi-mi mai tata unde e topicul ala ca l-am cautat intr-o seara de mi-a venit cu spume ...daca mai tii minte unde e pliz link ..

 

on topic sanatate motocicletei!

ai PM, sa pastram topicul asta "curat" :what:

poate se ridica la asteptarile topicului ala :rock:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tiger lasa tata toti profesorii de limba romana de pe aici. sanatate pretenului, asfalt uscat si sa ii *** in gura pe taximetristi care oricum sunt cam toti niste bestii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tiger lasa tata toti profesorii de limba romana de pe aici. sanatate pretenului, asfalt uscat si sa ii *** in gura pe taximetristi care oricum sunt cam toti niste bestii.

 

 

 

ma intreb daca taximetristul ala nu cumva e fostul lui profesor de romana. i s-a facu lehamite si a trecut la taximetrie - ca oricum se castiga mai bine - si ti se mai iveste ocazia sa te si razbuni pe cate unul care te-a dat pe ignore cand era la cursuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai PM, sa pastram topicul asta "curat" :10:

poate se ridica la asteptarile topicului ala :rock:

 

ms:) si nu invat la "Autobuzu" poate acolo au invatat cativa de pe aici si sa mai raspund la restul de posturi nu este la ikea e la metro facuta poza si ce fac fac undeva unde stiu ca nu pun in pericol pe nimeni;) si fac pentru mine supereroilor vom vedea cu timpu care traieste si care nu..suna urat dar voi ati pus problema asa

 

sunt cativa baieti buni pe aici si altii care sunt foarte complexati in viata de zi cu zi si se razbuna aici:) sunt om deci nu sunt perfect si no sa folosesc niciodata cratima deoarece sincer mie lene . fiti voi cum sunteti eu sunt cum sunt nu mai sariti asa ca oricum nu faceti decat sa deviati de la subiect ..am postat sa stiti la ce va asteptati in trafic ca poate naveti norocul la baiat sa scapati doar cu julituri :what: si ala e un las a fugit nu mai conteaza dar voi sunteti mai rau ca el ..topicul a fost doar un advertisment in legatura cu ce se intampla pe strazi :haha: vedetiva de viata voastra pentru ca nimeni nu este perfect

Editat de tiger4maniacs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms:) si nu invat la "Autobuzu" poate acolo au invatat cativa de pe aici si sa mai raspund la restul de posturi nu este la ikea e la metro facuta poza si ce fac fac undeva unde stiu ca nu pun in pericol pe nimeni;) si fac pentru mine supereroilor vom vedea cu timpu care traieste si care nu..suna urat dar voi ati pus problema asa

 

sunt cativa baieti buni pe aici si altii care sunt foarte complexati in viata de zi cu zi si se razbuna aici:) sunt om deci nu sunt perfect si no sa folosesc niciodata cratima deoarece sincer mie lene . fiti voi cum sunteti eu sunt cum sunt nu mai sariti asa ca oricum nu faceti decat sa deviati de la subiect ..am postat sa stiti la ce va asteptati in trafic ca poate naveti norocul la baiat sa scapati doar cu julituri :rock: si ala e un las a fugit nu mai conteaza dar voi sunteti mai rau ca el ..topicul a fost doar un advertisment in legatura cu ce se intampla pe strazi :what: vedetiva de viata voastra pentru ca nimeni nu este perfect

 

SieuamcalculatordefoartemulttimpPrimulcalculatorlamavutprinnouastreiundoioptsasepevremeacandaltiisejucauincapehcsiterminatorastainseamnasascriuasasasechinuielumeasainteleagaceamscrisastaestedoarobashinaintelectualadacamisepermitecuvantulintelectual...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SieuamcalculatordefoartemulttimpPrimulcalculatorlamavutprinnouastreiundoioptsasepevremeacandaltiisejucauincapehcsiterminatorastainseamnasascriuasasasechinuielumeasainteleagaceamscrisastaestedoarobashinaintelectualadacamisepermitecuvantulintelectual...

 

EXACT !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand ai de ceva timp pc. tinzi sa folosesti limbaj de mess stiind ca interlocutorul tau intzelege contextul mesajului,drept dovata si in cazul acesta mesaju a fost inteles dar a trezit anumite frustrari ale unor persoane care care nu au reusit sa continuie scola dupa liceu....

nu inteleg ce legatura au toate posturile despre caligrafie pe un forum de motociclism.

el a incercat sa traga un nou semnal de alarma in privinta animalelor din traficul bucurestean in speranta ca poate cineva a a vazut si il poate ajuta in vreun fel.

cat despre criticile la adresa pozei lui mi se par farte nefondate...cati dintre voi nu ati facut ''cascadorii'' pe motor.....oare suntem toti sfinti si toti mergem legal????

 

 

Eu am calcutator "de ceva timp" (adica de la HC incoace) si nu tind sa folosesc limbaj de messenger. Chiar daca stiu ca interlocutorul ma intelege, e lipsa de respect sa-i vorbesti in halul asta, cu prescurtari si fara semne de punctuatie, ca sa nu mai vorbesc de structurarea mesajului in propozitii si fraze.

 

Legatura intre modul in care te exprimi si forumul asta e simpla: scrii ca pe messenger, eu personal te consider prost si nu te iau in serios (si nu sunt singurul). Sincer sa fiu daca te consider prost inseamna ca am o zi buna. Pot sa te consider si prost si cocalar, caz in care te iau la misto rau de tot.

 

SieuamcalculatordefoartemulttimpPrimulcalculatorlamavutprinnouastreiundoioptsasepevremeacandaltiisejucauincapehcsiterminatorastainseamnasascriuasasasechinuielumeasainteleagaceamscrisastaestedoarobashinaintelectualadacamisepermitecuvantulintelectual...

 

 

Genial!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tigrule, daca as fi admin te-as bana de pe nenorocirea asta de forum. citez de la tine "sunt om deci nu sunt perfect si no sa folosesc niciodata cratima deoarece sincer mie lene". scuza-ma, nu esti om, esti un babuin nenorocit, care se exprima doar prin semne, stie sa faca ceva zghiridumbe cu motoreta si isi primeste gogoasa cu gem de la pitipoanca babuin de margine. mi-e rusine ca traiesc cu asemenea babuini in aceeasi tara si, ce e mai rau, ne umpleti si pe noi de scarna. mai bine stai acolo pe craca ta, cu pitipoancele tale si cu prietenii tai, babuini, cercopiteci, cimpanzei si gorile si lasa-ne pe noi in pace, stii, noi am evoluat, avem un limbaj mai bun decat cel prin semne, avem o scriere, incercam sa comunicam verbal si in scris, nu prin urlete, batai cu pumnul in piept ori etalare de organe genitale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tigrule, daca as fi admin te-as bana de pe nenorocirea asta de forum. citez de la tine "sunt om deci nu sunt perfect si no sa folosesc niciodata cratima deoarece sincer mie lene". scuza-ma, nu esti om, esti un babuin nenorocit, care se exprima doar prin semne, stie sa faca ceva zghiridumbe cu motoreta si isi primeste gogoasa cu gem de la pitipoanca babuin de margine. mi-e rusine ca traiesc cu asemenea babuini in aceeasi tara si, ce e mai rau, ne umpleti si pe noi de scarna. mai bine stai acolo pe craca ta, cu pitipoancele tale si cu prietenii tai, babuini, cercopiteci, cimpanzei si gorile si lasa-ne pe noi in pace, stii, noi am evoluat, avem un limbaj mai bun decat cel prin semne, avem o scriere, incercam sa comunicam verbal si in scris, nu prin urlete, batai cu pumnul in piept ori etalare de organe genitale.

 

ROFLOCOPTER

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tigrule, daca as fi admin te-as bana de pe nenorocirea asta de forum.

hai bre, io am zis ca merita sa continuie povestea :what:

 

@tigru: go go go :rock:

 

acu ma dau cu autobuzu, pazea....bruuuum bruuuum bruuum crrrrrr :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SieuamcalculatordefoartemulttimpPrimulcalculatorlamavutprinnouastreiundoioptsasepevremeacandaltiisejucauincapehcsiterminatorastainseamnasascriuasasasechinuielumeasainteleagaceamscrisastaestedoarobashinaintelectualadacamisepermitecuvantulintelectual...

 

:rock: :haha: :what:

 

aemapul.. . funny! :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai bre, io am zis ca merita sa continuie povestea :haha:

 

@tigru: go go go :what:

 

acu ma dau cu autobuzu, pazea....bruuuum bruuuum bruuum crrrrrr :10:

 

Beletu' la control!

Nenea, imi deschideti si mie usa la semafor?

Usa la mijloc!

Mai e loc in fund!

Haide dom'ne, ce te-mpingi asa!

Tine dom'ne si tu gheozdanul ala-n mana, nu vezi cat spatiu ocupi?

Maica, lasa-ma pa mine sa stau jos, ca-s mai batrana si am si operatie!

Ce-mi pui dom'ne mana pe fund?

:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beletu' la control!

Nenea, imi deschideti si mie usa la semafor?

Usa la mijloc!

Mai e loc in fund!

Haide dom'ne, ce te-mpingi asa!

Tine dom'ne si tu gheozdanul ala-n mana, nu vezi cat spatiu ocupi?

Maica, lasa-ma pa mine sa stau jos, ca-s mai batrana si am si operatie!

Ce-mi pui dom'ne mana pe fund?

:rock:

 

sa nu uitam totusi de:

2 cutii de leocoplast la 1 leu, 2 cutii de leocoplast la 1 leu!

libertatea, adevaru, suplimentul de week-end!

urcati mai sus, ca nu se inchid usile, uite cat loc este acolo!

 

iar acum, ca sa fiu on-topic, se scrie "ghIozdan" :what: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa nu uitam totusi de:

2 cutii de leocoplast la 1 leu, 2 cutii de leocoplast la 1 leu!

libertatea, adevaru, suplimentul de week-end!

urcati mai sus, ca nu se inchid usile, uite cat loc este acolo!

 

iar acum, ca sa fiu on-topic, se scrie "ghIozdan" :what: .

Stiu breh, nu ai inteles ca intrasem in rol ca sa vb ca "ei"? :haha: Se scrie ghIozdan, bIlet, pe fund... :10:

Legat de cutiili de leuocoplasturi :D, matale stai in zona rezon, de au spatiu sa se plimbe si sa vanda... La mine, daca nu ma urc de la capat, nu am loc nici sa urc...

Apropos, cat mai e beletu' ca vine earna si.... :rock:

Editat de grumpy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu breh, nu ai inteles ca intrasem in rol ca sa vb ca "ei"? :haha: Se scrie ghIozdan, bIlet, pe fund...

Legat de cutiili de leuocoplasturi :D, matale stai in zona rezon, de au spatiu sa se plimbe si sa vanda... La mine, daca nu ma urc de la capat, nu am loc nici sa urc...

Apropos, cat mai e beletu' ca vine earna si.... :what:

 

zona rezon? stii cum e 41 dimineata? de vis...... :rock: . lupta corp la corp ca sa prinzi o bucatica de scara pe care sa-ti exersezi skills-urile de contorsionare.

 

beletul nush cat e, dar abonamentul pe toate liniile este 50 lei :10:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

beletu' e 1.30 ron, dar e ma eftin sa iti faci abonament la cat mergi u ...

 

Iar supra-taxa este tot 50 de RONi....just in case! :rock:

 

LE:Daca compari pretul unui abonament RATB pe o linie(in speta, linia lui 41, in intervalul orar 7:30-9:30/statia Lujerului) cu pretul unui abonament la sala, ambele pentru o luna, mai rentabil e cel pentru 41, efectele asupra brandului fiind identice.

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zona rezon? stii cum e 41 dimineata? de vis...... :rock: . lupta corp la corp ca sa prinzi o bucatica de scara pe care sa-ti exersezi skills-urile de contorsionare.

 

beletul nush cat e, dar abonamentul pe toate liniile este 50 lei :haha:.

 

Pai si au loc/tupeu sa se urce in 41 sa vanda plasturi? Mie personal mi-ar fi frica sa ma urc intr-un mijloc de transport in comun sa vand ceva dimineata, cand e toti "muncitorii" senvis...

 

beletu' e 1.30 ron, dar e ma eftin sa iti faci abonament la cat mergi u ...

:what: 1.3 roni!!! frate, pai bagam o pipeta de benzen de banii aia! :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...