Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

crackup.gif Silviu, pe asta ai luat-o cu copy/paste, sau pana maine mai ai de deznodat cateva dejete?!? crackup.gifMie mi-a inodat ochii numai la cetit. De pronuntat inca nu ma incumet ca mai am nevoie de limba...

Salutari, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 lucruri despre concertul Lady Gaga

• Romică Ăociu a refuzat să dea detalii despre cum e Lady Gaga la pat: „Eu sunt un gentleman, iar ea e o lady”, s-a limitat să declare actorul

 

• Lady Gaga s-a declarat impresionantă de cât de toleranți sunt locuitorii Budapestei cu românii

 

• Patriarhia a cerut ca, pe lângă jandarmi, la concert să fie prezenți Âşi exorciÂşti acreditați de BOR

 

• Ponta Âşi-a trecut deja în CV prezența la concertul Lady Gaga

 

• Pentru că nu poate ajunge la concert, Traian Băsescu va primi din partea serviilor secrete stenogramele complete ale evenimentului

 

• Lady Gaga a primit, în schimbul unei importante sume de bani, acordul Patriarhului Daniel să folosescă crucea în concertul său

 

• Un militant pentru drepturile animalelor a aruncat cu muÂştar pe rochia purtată de artistă.

 

• Concertul va fi transmis în direct de Paprika TV

 

• Militantele ucrainience au protestat împotriva concertului cu sânii acoperiți

 

• Patriarhia a fost de acord cu concertul pentru că sigur va aduce ploaia, întrucât Lady Gaga e îmbrăcată ca o paparudă

 

• La ultima piesă, Lady Gaga intenționează să-Âşi Âşocheze fanii costumându-se într-un hemoroid

 

• Lady Gaga spune că dintodeauana Âşi-a dorit să cânte în țara care l-a dat lumii pe Elvis Presley jr.

 

• Hingherii au ridicat din greÂşeală o importantă parte a recuzitei pe care o avea pregătită Lady Gaga

 

 

 

 

 

Lady Gaga, eclipsată de Busu la sosirea în România

Ghinion teribil pentru Lady Gaga! La sosirea în România, cântăreața a fost eclipsată de singura persoană mai excentrică a planetei: Florin Busuioc. Prezentatorul emisiunii meteo de la ProTV a acaparat absolut toată atenția paparazzilor. "M-am simțit ultima anonimă", s-a limitat să declare Lady Gaga.

 

 

 

 

Curtea Constituțională va deveni instanța supremă în materie de amânări

Decizie istorică privind Curtea Constituțională a României! Printr-o Ordonanță de Urgență, premierul Victor Ponta a decis azi să lărgească atribuțiile CCR, urmând ca aceasta să devină instanța supremă în materie de amânări, având dreptul să pronunțe amânarea oricărei decizii, oricât de importantă sau de nesemnificativă.

 

Prim-ministrul a prezentat Âşi câteva exemple privind noile atribuții ale Curții Constituționale: "De exemplu, luând un caz de mare importanță, dacă o tânără îi spune prietenului ei că e timpul să aibă un copil. el poate apela la CCR pentru a amâna acest moment. De asemenea, într-un registru minor, dacă, de pildă, trebuie validat un referendum la nivel național al cărui rezultat afectează economia Âşi statutul internațional al țării noastre, tot CCR poate să întârzie o asemenea decizie câteva săptămâni sau chiar luni, după cum e nevoie.”

 

Ordonanța de Urgență ar trebui să intre în vigoare săptămâna aceasta, dar premierul Ponta spune că nu e deloc exclus ca CCR să o amâne până în 2013.

 

 

 

 

 

 

http://www.timesnewroman.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o asculti ca " dragostea din tei" e ok. Dar sa dai 350 lei ca s-o vezi pe gasculina asta fake Madona undeva in zare? Ma rog, timpuri :crack:

post-4028-0-06128300-1345144726_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Vreau sa divortez, domnule avocat.

- Si care e motivul, domana?

- Nu mi-a fost credincios.

- Adica?

- Adica... mi-am dat seama ca nu e tatal copilului meu !!!

 

Un tip trece pe rosu la semafor. Imediat e oprit de catre o politista de la circulatie.

Tipul da geamul jos si cu o 'mecla' spasita intreaba: - Cât? Politista: - 300 lei. Tipul: - Bine. Urca!!!

 

Un tip beat mort statea la bar, se apropie bartenderul si zice:

- Vai dar aveti paharul gol, mai doriti unul?

- Ce sa fac cu doua pahare goale?

 

Funar se zbate vreme îndelungata sa amenajeze în Cluj un lac de agrement si dupa lungi eforturi, vine în sfârsit ziua inaugurarii.

Când sa taie panglica, un reporter îl întreaba:

- Domnule primar, ce frumos si mare e lacul. E asa de mare ca nu i se vede malul celalalt. Ce e dincolo de el?

Funar raspunde , împlinit:

- Austria!

 

Un tip la volanul unui BMW face pană exact in fata unui spital de nebuni. Se apuca omul sa schimbe roata, dar după ce scoate roata cu probleme

si o pune pe cea de rezerva, da cu piciorul peste toate cele 4 suruburi, care ii cad intr-un canal. Un nebun agătat de gardul spitalului stătea si se uita

la omul care încerca cu disperare să scoată suruburile din canal si nu reusea. Dupa 15 minute nebunul îl întreabă:

- Hombre, poti ajunge cu masina pana la primul service cu rotile prinse in cate 3 suruburi fiecare ?

- Da, cum sa nu, ar fi suficiente.

- Pai, atunci de ce nu scoti cate unul de la fiecare dintre celelalte 3 roti si pune-le la roata asta...

- Bai, da' destept esti... cum dracu de te tin astia închis in spitalul de nebuni ?!

- Pai nene eu sunt nebun, nu tâmpit ... !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Engleza pentru incepatori: (English for beginners) Traduceti in engleza: … Trei vrajitoare privesc trei ceasuri Swatch. Care vrajitoare priveste care ceas Swatch?

 

Si acum, in engleza:

 

… Three witches watch three Swatch watches. Which witch watches which Swatch watch?

 

 

2. Engleza pentru avansati: (advanced English) Traduceti in engleza: … Trei vrajitoare transsexuale privesc trei butoane pe ceasuri Swatch. Care vrajitoare transsexuala priveste care buton de ceas Swatch?

 

Si acum in engleza:

 

… Three switched witches watch three Swatch watch switches.Which switched witch watches which Swatch watch switch?

 

 

3. Engleza pentru experti: (English for experts) Traduceti in engleza: … Trei curve vrajitoare elvetience care doresc sa fie curve vrajitoare transsexuale elvetience, vor sa priveasca trei butoane pe ceasuri elvetiene Swatch. Care curva vrajitoare elvetianca - care doreste sa fie curva vrajitoare transsexuala elvetianca - vrea sa priveasca care buton de ceas Swatch?

 

Traducerea in engleza:

 

… Three swiss witch-bitches, who wish to be switched swiss witch-bitches, wish to watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch who wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatchwatch switch?

 

 

:ok: Hai ca imi placeau provocarile astea cand eram pustan. Still got it :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...