Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Salutare!

 

Eu sunt Alina, am 28 ani, stau in Titan-Bucuresti, si ma bucur sa va cunosc :). Imi plac motoarele, chiar f mult B) , nu am inca permis A, insa cine stie pe viitor.

 

Va pup si ne mai auzim! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare!

 

Eu sunt Alina, am 28 ani, stau in Titan-Bucuresti, si ma bucur sa va cunosc :). Imi plac motoarele, chiar f mult :D , nu am inca permis A, insa cine stie pe viitor.

 

Va pup si ne mai auzim! B)

 

buna Alina, bine ai venit.. cine stie.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Eu sunt Alina, am 28 ani, stau in Titan-Bucuresti, si ma bucur sa va cunosc :). Imi plac motoarele, chiar f mult :D , nu am inca permis A, insa cine stie pe viitor.

 

Va pup si ne mai auzim! B)

buna, Alina!

te sprijinim noi sa-ti iei permisul, stai linistita, nici o nadejde! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu fac cu Enache.

Uf...

E mai complicat. Am inceput scoala cu un tip care nu prea statea cu mine prin poligon, adica ma duceam eu acolo cu un prieten care abia si-a luat si el permisul si incerca saracu` sa ma invete si pe mine cate ceva, apoi am vb cu altu` care nu era dispus sa faca in fiecare weekend ca deh, omu` se mai ducea la pescuit, iar eu nu pot face decat in weekend datorita job-ului, iar acu mi-a recomandat fostul meu instructor cu care am dat de B pe unu` "nea Lica".

So...poate reusesc sa ies si eu in vara asta cu motoru`:-<

 

oricum la scoala nu inveti mare lucru, cel mai bine e sa te ajute niste amici mai experimentati in ale condusului pe doua roti.

 

si eu la ciorba!!! deja m-ati uitat? :)

 

nu te-am uitat. deloc. era vorba doar de venirea lor de curand. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello, me iz ella din buhusi, jud bacau, am 19 ani, acum fac si eu scoala pt A, pe 16 am examen... inca nu am motor, da in maxim 3 saptamani semnez actele pt o dnepr. cine vine sa ma vada cum dau la pedala??:) imi plac motoarele mai vechi, la care sa te chinui. aseara radeam cu gasca mea in bacau la adunare k la ale noastre dai cu cheia si ciocanu si o faci:D:D

 

gata, am luat-o destul pe coclauri, asa is oamenii obositi! spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello, me iz ella din buhusi, jud bacau, am 19 ani, acum fac si eu scoala pt A, pe 16 am examen... inca nu am motor, da in maxim 3 saptamani semnez actele pt o dnepr. cine vine sa ma vada cum dau la pedala??B) imi plac motoarele mai vechi, la care sa te chinui. aseara radeam cu gasca mea in bacau la adunare k la ale noastre dai cu cheia si ciocanu si o faci:D:D

 

gata, am luat-o destul pe coclauri, asa is oamenii obositi! spor!

waaaaaaaaa....bv mai fata, asa mai da....uitati bai, fete comuniste acilea :) baga poze si cu tine si cu nipra, pe topicul de dincolo....si bafta la examen si dat la pedala/reglat carburatoare/manjit pe maini :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hei.. salut.Io's Bia.Nu demult mi'am obtinut si io carnetu pentru A1.. si conduc o Aprilia RS de 125.Imi plac motoarele tare mult...obsesie :">.Am 16 ani ... :-?.. si is din HD. :-??

 

Altceva..nu stiu ce sa mai zic.

aaa da..

Asfalt uscat! :)

 

 

 

 

Nu uita sa apesi pedala!"]Every engine is a soul.[/post]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hei.. salut.Io's Bia.Nu demult mi'am obtinut si io carnetu pentru A1.. si conduc o Aprilia RS de 125.Imi plac motoarele tare mult...obsesie :">.Am 16 ani ... :-?.. si is din HD. :-??

 

Altceva..nu stiu ce sa mai zic.

aaa da..

Asfalt uscat! :)

 

Bine ai venit! :)

Pune o poza cu aprilica ca mi`e tare draga!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit! :)

Pune o poza cu aprilica ca mi`e tare draga!

 

Asta e "Pisti" ..habar n'am de ce i'am pus numele asta :-??

Mi'e tare draga.

O am doar de vreo saptamana.

NSR'u asta pe care l'am pus.. am gasit'o la unu in Germania :-?

Si ma gandeam.. sa'mi da'ti o parere asa.. :-?

care e mai oke ..

merci anticipat. :)

post-38931-1213015109_thumb.jpg

post-38931-1213015365_thumb.jpg

Editat de B.Ride
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care din ele e pisi?

 

una e rs, alta 'i nsr.......... :)

 

 

am scris oleaca mai sus

 

 

 

care din ele e pisi?

 

una e rs, alta 'i nsr.......... B)

 

e chiar pisti :D

si e ala mov cu rosu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nice... eu ma chinui cu un mar.. da care e pisti? sau pisi..? n-am inteles... oricum cand vine vorba de motoare tu tre sa alegi ala care crezi tu ca-i mai bun, nu noi vecinii. io-s cu pedala... hăhăhă , altii rad, da e mijto. asa k alege ce vrei, cheia e la tine

 

:):D

 

is prea bine dispusa la ora asta.

 

 

asfalt tare! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu imi aduc aminte daca am facut act de prezenta pe-aici, asa ca (dupa o suta de ani) ma trezesc si eu (sau ma mai trezesc o data, cine stie B) )

Asadar: Io's Alexa, cu 27 de primaveri in spate, care dupa 7 ani de mers pasager si-a luat soarta-n maini. :)

Carnetul il am din toamna trecuta si motorul tot de atunci.

Calaresc o "buburuza", respectiv un Ducati Monster 600 Dark, cu care am vreo trei mii de kilometri toti.

 

A...aaa.... ar mai fi ceva de spus? :)

 

Atasez si o poza, singura pe care o am (in calculatorul de serviciu :D).

Ea e Buburuza. (si cu mine, batuta de vant).

 

Noh, asfalt uscat!

post-1575-1213018194_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nice... eu ma chinui cu un mar.. da care e pisti? sau pisi..? n-am inteles... oricum cand vine vorba de motoare tu tre sa alegi ala care crezi tu ca-i mai bun, nu noi vecinii. io-s cu pedala... hăhăhă , altii rad, da e mijto. asa k alege ce vrei, cheia e la tine

 

:lol::D

 

is prea bine dispusa la ora asta.

 

 

asfalt tare! :ok:

 

B))))

Pisti e ala mov cu rosu :>... NSR'u e simplu :D)..NSR .. imi place.. chit ca RS'u il am de 1 sapt :)).. a fost un cadou de la varu meu infocat si el de motoare :laugh:)... NSR'u asta :-?... mi se pare rezonabil.. il da cu 1000 de Euro.. si ii din 97.Tipu care il are..il da ca a zis ca are copii..bla bla :-@.. :D..

 

Ma multumesc cu Aprilica asta aka Pisti :laugh:)...da NSR'u asta ..mi'a cam luat ochii :">

 

Da..Asfalt tare si uscat si tie :D

 

 

Eu nu imi aduc aminte daca am facut act de prezenta pe-aici, asa ca (dupa o suta de ani) ma trezesc si eu (sau ma mai trezesc o data, cine stie :P )

Asadar: Io's Alexa, cu 27 de primaveri in spate, care dupa 7 ani de mers pasager si-a luat soarta-n maini. :laugh:

Carnetul il am din toamna trecuta si motorul tot de atunci.

Calaresc o "buburuza", respectiv un Ducati Monster 600 Dark, cu care am vreo trei mii de kilometri toti.

 

A...aaa.... ar mai fi ceva de spus? :)

 

Atasez si o poza, singura pe care o am (in calculatorul de serviciu :P).

Ea e Buburuza. (si cu mine, batuta de vant).

 

Noh, asfalt uscat!

 

foarte frumoasa "buburuza" ta

Asfalt uscat!

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu imi aduc aminte daca am facut act de prezenta pe-aici, asa ca (dupa o suta de ani) ma trezesc si eu (sau ma mai trezesc o data, cine stie :lol: )

Asadar: Io's Alexa, cu 27 de primaveri in spate, care dupa 7 ani de mers pasager si-a luat soarta-n maini. :P

Carnetul il am din toamna trecuta si motorul tot de atunci.

Calaresc o "buburuza", respectiv un Ducati Monster 600 Dark, cu care am vreo trei mii de kilometri toti.

 

A...aaa.... ar mai fi ceva de spus? :D

 

Atasez si o poza, singura pe care o am (in calculatorul de serviciu :D).

Ea e Buburuza. (si cu mine, batuta de vant).

 

Noh, asfalt uscat!

 

 

Super e arata bestial , s-o stapanesti sanatoasa . Cand te vedem pe strazile constantei :lol:

 

 

Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super e arata bestial , s-o stapanesti sanatoasa . Cand te vedem pe strazile constantei :P

 

 

Asfalt uscat !

multumesc.

pai pe strazile Constantei ma poti vedea de vineri si pana marti-miercuri, cand ma intorc in Bucuresti. Da's cam mititica, tre' sa te uiti cu atentie dupa mine :D.

Saru' mana de urari.

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends: Salutare!!Sunt Stelu din TM am 20ani si sper ca in curand sa ma alatur voua!!!Astept "Un sfat........" pe 'Incepatori"........Cam asa arata motorul pe care mi l-as dori........ :wink:Si aia-s eu.

dupa 3 clik-uri printre pagini gasesc si eu un motiv intemeiat sa renunt la motoare de viteza....:bounce:

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai k pun io 2 poze:D cu mn

 

ala e motoru unui prieten. o dnepr are merge trasnet. acu arata mai bine motoru:D

 

bravo tie, fata!

foarte tari pozele si motorul! :friends:

Editat de dya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai k pun io 2 poze:D cu mn

 

ala e motoru unui prieten. o dnepr are merge trasnet. acu arata mai bine motoru:D

 

si zici ca arata mai bine acu, a?

 

buei maik, ce mama ma-sii ma, chiar asa? :friends: :crack: :bounce: :banana: :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu imi aduc aminte daca am facut act de prezenta pe-aici, asa ca (dupa o suta de ani) ma trezesc si eu (sau ma mai trezesc o data, cine stie :bounce: )

Pisi, ai venit sa cauti anturaj? :crack:

Pupic :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...