Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

hey'. ma numesc elena. unii ma numesc froggy (crazy frog) pt ca aprilia mea face ring ding ding :baldy: .

o sa mi schimb eu toba..... sau motorul. :cheers: vrruum vrruum :crack:

 

ps: pup pt bebe meu :cheers: ca are rabdare sa mergem incet cu motoarele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hey'. ma numesc elena. unii ma numesc froggy (crazy frog) pt ca aprilia mea face ring ding ding :baldy: .

o sa mi schimb eu toba..... sau motorul. :cheers: vrruum vrruum :moto:

 

ps: pup pt bebe meu :cheers: ca are rabdare sa mergem incet cu motoarele

Elenaaaaa! :crack: Bine ai venit si pe forum! :crack: Cand ne mai vedem si noi? :nono: Ia-l si pe bebe tau ca nici pe el nu l-am mai vazut de ceva vreme! :crack: u both! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma numesc Monica.sunt din Braila.am abia 16 anisori...si iubesc motoarele...la 13 ani tatal meu mi-a cumparat un moped "Tomos" de 50 centimetrii cubi cu toate ca nu aveam voie sa ma deplasez cu el prin oras la acea varsta.. de atunci..vreau mai mult si mai mult dar..varsta nu-mi permite :angryfire: ...acum la 16 ani...mi-am luat un motor mai puternic de 125... :angryfire: stiu ca nu e mult...dar..las k ma fac eu mare ..Am fost la intrunirea de motoare de la Galatzi..si acolo m-am plimbat cu motoare mai puternice...cel mai mult mi-a placut ..Kawasaki ninja...

cam atat...va salut p totzi de pe forum! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heeelp!!! Cine sunt si de unde, se vede in stanga. Problema e ca nu am motor, si nici bani nu prea am. Acum fac scoala, dar daca nu am un moto (micutz, bun si ieftin) cu care sa merg cat mai mult (dupa examen), o fac degeaba. Pe Shadow-ul lui Conu nu pot merge decat cu el in spate, eu doar tin coarnele... :angryfire: :angryfire: E prea mare (am 1,60m),si are comenzile modificate (adica mutate mai in fata), nici nu ajung bine cu picioarele la ele. In concluzie, daca stie cineva un motor mic , bun si f. ieftin (sau moca :angryfire: ), please let me know!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, sunt mihaela(22 ani) si ieri 12 am intrat si eu in randul motociclistilor(teoretic....practic tre sa-mi iau motor si inca nu stiu de care...am o slabiciune ptr naked-uri, dar ca incepatoare nu m-as arunca la ceva pra nervos...eventual niste sugestii....:angryfire: ). bafta colegelor la examen si la cat mai multe fete motocicliste :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine este domnisoara care se plimba cu o Aprilia RS125 model nou cu nr de inmatriculare b 54 MGU pe Bd Iului Maniu?? Imi umple sufletul de bucurie cand o vad...macar sa stie si ea ca face oamenii fericiti numai prin prezenta ei :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine este domnisoara care se plimba cu o Aprilia RS125 model nou cu nr de inmatriculare b 54 MGU pe Bd Iului Maniu?? Imi umple sufletul de bucurie cand o vad...macar sa stie si ea ca face oamenii fericiti numai prin prezenta ei :crack: :crack:

yelyne. Si da, are prieten. So stop pining.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

E incredibil, am ajuns sa sterg zilnic ce e pe langa...

E atat de greu sa lasati macar tema asta doar de prezentare?!

Smokey pana si tu? :D

Mi-ati sters mesajul :crack: :crack: :funny: :crack:

Jos comunismul! Jos cenzura! Huooo....

Va reclam!!

 

 

Dupa ce am stat si-am cautat in putzul gandirii ... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine este domnisoara care se plimba cu o Aprilia RS125 model nou cu nr de inmatriculare b 54 MGU pe Bd Iului Maniu?? Imi umple sufletul de bucurie cand o vad...macar sa stie si ea ca face oamenii fericiti numai prin prezenta ei :crack: :crack:

 

 

:crack:

 

post-12348-1158836109_thumb.jpg

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Sunt Anca, permis nu am inca... examenul l-am luat miercuri :crack: , dar dureaza pana nu stiu cand sa-mi dea si carnetul...

 

Cu iesitul pe strada va mai dura un pic, inca nu sunt prea sigura pe mine si mai dau ture prin poligon :crack:

 

Rog pe calea asta admin-ul sa ma faca si pe mine "membra". Thx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...