Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Bine ati venit fetelor! Asfalt uscat tuturor si cati mai multi km!

 

T.

ps: Drog, da chiar ca erai suparata in poza aia! te-am vazut la tv la stiri intr-o seara (concert Cargo...); tu erai?

pss: care mai sunteti chopper-iste? as vrea sa cunosc cat mai multe dintre voi care iubesc chopperele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare, si de abia astept sa va cunosc vara asta pe cat mai multe dintre voi.

 

p.s. Eu eram mai , m-a vazut o tara intreaga numai eu nu m-am vazut :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vuuuuuuuuummmm!

Sunt Cornelia (24), din Bucuresti.

Desi am permisul de 2 ani, dragostea pentru motociclete de peste 5, pana acu' nu am condus decat vreo 100 km, un Minsk fiindu-mi partener. Daca pana acum m-am multumit cu locul din spate, pe care l-as accepta cu placere in continuare, de la toamna sper sa fac un cuplu frumos cu o Honda.

Toate bune si poate ma luati si pe mine la o plimbare, asa de mila....si o sa ma revansez! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Sunt Edo din Sf.gheorghe ,am 19 ani si ador la nebunie motocicletele de cand ma stiu.din pacate :( inca nu am motocicleta ,numai permis cat A(si B) pe care am obtinut imediat dupa ce am implinit 18 ani.am avut ocazia sa conduc motociclete numai de cateva ori(etz,kawasaki 500) dar sper ca in curand o sa conduc propria mea "bijuterie"!pana atunci admir motocicletele celorlalti si sunt fericita daca pot fi pasagera!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Eu sunt Iuliana am 20 ani si sunt din Bucuresti...Din pacate inca nu pot sa vb despre motorul meu pt ca inca nu-l am dar sper ca pana in vara se va rezolva acasta problema pt ca ma gandesc foarte serios la posibilitatile de a face rost de bani...Wish me luck!

post-9-1113340060_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna, sunt Gabi si tocmai m-am intors de la a 2-a ora de condus motocicleta.Am 21 ani shi sunt din Bucuresti si inca nu am motor dar promit sa-mi cumpar imediat ce-mi iau permisul.Am examenul pe 10 Mai shi sper sa-l iau din prima avand cunostintele proaspete ( numai ce mi-am luat B-ul de curand ) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa ma prezint si eu: ma numesc Cristina si sunt din Bucuresti. Am 22 de ani si permis de 1 an. In vara dupa licenta imi voi achizitiona si eu in sfarsit o motocicleta( nu stiu ce va fi, depinde de buget).Va doresc asfalt uscat tuturor si bafta celor care acum sustin examenul de permis. Sa ne vedem sanatoase pe strazi!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa ma prezint si eu: ma numesc Cristina si sunt din Bucuresti. Am 22 de ani si permis de 1 an. In vara dupa licenta imi voi achizitiona si eu in sfarsit o motocicleta( nu stiu ce va fi, depinde de buget).Va doresc asfalt uscat tuturor si bafta celor care acum sustin examenul de permis. Sa ne vedem sanatoase pe strazi!!! :D

Da' o poza cu tine nu pui si tu?! :D

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Chill out Lieutenant! At ease!

 

P.S. Bine ati venit fetelor. :D Asfalt uscat si o vara placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cri: cand te vedem pe la arc? :laugh:  :D

cand ma intorc in tara, in primul rand...

 

si apoi as prefera sa vin pe moto proprie si nu cu masina :D

 

dar abia astept.o sa ne vedem curand :D :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Good morning, lume :lol:

Aici Ankutza, inca fara permis si motor, dar cu mari sanse de realizare anul asta (zise ea, cu speranta in ochisori...). Citesc de mult forumul si incerc sa-mi fac curaj sa postez, si cum se apropie festivalu` de la ploiesti, am zis ca nu se mai poate. Subsemnata o sa fie acolo, pregatita sa "cucereasca lumea". (apropo, daca citeste cineva din craiova si merge, pm me.. de abia astept).

Ce sa va mai zic ? aproape 19 ani, multe vise in cap, cam aeriana de felul meu si innebunita dupa motoare de tot felul. Cam atat.. restul, ne vedem / auzim / fugarim pe forum si la intalniri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna...imi pare rau ca m-am prezentata atat de tarziu dar stiti cum e niciodata nu-i prea tarziu. Ma numesc Alexandra si locuiesc intr-un micut orasel numit Onesti dar cel mai important lucru consider ca este pasiunea mea nebuna pentru motoare. Nu am inca o motocicleta a mea dar sper sa o am in curand. Permisul cat de curand ca doar a,m doar 19 ani...Bine v-am gasit!!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...