Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Bine ati venit fetelor! :huh:

 

Mult succes in obtinerea categoriei A si de ce nu, propriului motor! :laugh:

 

Si nu uitati sa aveti grija cum mergeti, ca treaba cu motoarele nu e o joaca!

:laugh:

SANATATE! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buna, eu sunt Gia, ea e papushica mea si sper ca in 10 zile sa termin hartoagele si sa ne vedem pe strazi. :ok:

Bravo... sa-l stapanesti cu placere :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... luiza, posesor cbr 400 rr. poze... nu inca.

infestata de microbul motociclist de mai multi ani

 

ce ma bucur sa vad ca din ce in ce mai multe fete isi iau inima in dinti si conduc si ele !!! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati venit, fetelor! Ma bucur ca ne inmultim pe zi ce trece. :ok: Azi am iesit prima data cu papushica mea si a fost senzational! In sfarsit e cu acte-n regula. Am avut ceva emotii prin oras dar in afara a fost super pentru ca se insera si era mai putin aglomerat. Sunt foarte incantata de ea si sper sa ma suporte cat mai multi km. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ma bucur ca se inmultesc motociclistele ca sa se obisnuiasca si ceilalti ca motocicletele nu-s numai pt baieti.pacat ca acum nu pot sa ies prea mult cu motorul ca mai am de invatat,dar o sa recuperez eu dupa bac :makeout:

Asfalt uscat tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saluatre! M-am prezentat mai demult , dar pentru noi veniti ,sunt Anca din Sibiu si din sambata pastelui sunt fericita posesoare unei Honda CBR 600F! Atasez si o poza sa o vedeti!

S-o stapanesti sanatoasa si sa ai grija cum mergi! Arata super motorul! :ok:

Asfalt uscat!! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anca-banca, ia zi-le tu fetelor, cum am plecat noi la plimbare intr-o sambata (tu ultima si eu penultima) si cum nu te mai vedeam eu in oglinda si tu ramaneai fara benzina si fara un leu in portofel; :makeout: :ok: :moto:

s-o stapanesti sanatoasa si fara incidente! cand facem o plimbarica? s-o sunam si pe reli ca si ea e din sibiu si poate mai face o pauza de la invatat?

 

T.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta-i buna! E ceva specific fetelor chestia cu ramasul fara benzina? :makeout:

Credeam ca numai noua ni se intampla...Si unde mai pui ca eram doua fete, un motor mare(jupiter 4 pt. cei curiosi), nu prea multi bani la noi si benzinaria la vreo 3 ?(nu prea le am cu distantele!) km departare. :ok:

Noroc cu baiatul care vine sa sara in ajutor la timpul potrivit! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor si salut sader! Io-s tipa care ramane tot timpul fara benzina. Asta e daca banii e putini....Oana ma cheama si-s din Craiova,motoru:Ij jupiter,si cam trista in ultimul timp SUNT IN SESIUNE :makeout: si plimbare cu motoru ioc. Sader succes cu licenta ! Da lasa ca scapam noi si... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbarea de care vorbesti, Titiluka, nu am sa o pot uita niciodata! In primul rand ca am ramas fara benzina si in al doilea rand pentru ca a fost prima mea plimbare in grup. Dar am tras o lectie , si vreau sa iti spun ca am devenit obsedata sa ma uit sa vad cata benzina mai am.

Despre plimbarea cu motoarele , stii ca vreau sa iesim doar noi fetele , dar astept sa hotarati ziua si ora!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit Oana! (pe forum :moto: ) :makeout:

anca, titiluka, fetelor aveti un club exclusivist acolo la voi la Sibiu? :blbl:

Cand vin si eu sa ma plimb cu voi? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sader (ti-am mai spus) oricand esti binevenita la noi in Sibiu!

Plimbarea in grup de care vorbea anca era de fapt o plimbare, a mea, si a ei, intr-un grup de baieti; a fost bine dar parca tot mai bine e in grupuri mici, de fete, preferabil; deocamdata suntem doar noi 2 in grupul asta, dar in curand o sa ni se alature si wildthing (nana) din Tm. Baietii ne-au ajutat mult, dar uneori sunt prea protectori si vor sa invatam din greselile lor; eu zic ca mai bine invatam din ale noastre; ex: pana de benzina in plin camp, a ancai. (bine si atunci am avut noroc tot cu un baiat, cu Blackrider)

 

T.

ps: anca eu sunt pregatita de plimbare! in week-end?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Titiluka, eu sunt pregatita de plimbarea pe care am tot zis ca o facem ,dar, am auzit ca toata saptamana va ploua! De data asta nu ne poate ajuta nici un baiat ca sa se indrepte vremea! :makeout:

Sader, dupa cum a zis si Titiluka, esti oricand binevenita la noi, in Sibiu sa ne plimbam cu motoarele! Despre ajutorul baietiilor, eu una ma bucur ca ne pot ajuta si daca m-as pricepe la mecanica si as avea bani, i-as ajuta si eu pe ei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia astept sa profit de ospitalitatea voastra! :wave:

Asta o sa fie peste cateva luni cand sper sa scap si eu cu licenta si alea-alea..

 

Va salut si va urez din inima "Asfalt uscat"! :o

 

p.s. Daca nu vin cu motocicleta ma primiti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: Salut, sunt Andrada am 19 ani şi stau in Mureş. Vara trecută mergeam pe o Planeta 5 şi tot atunci am avut marele noroc să am parte de o Yamaha Diversion de 600 cmc (cea din poză). Sper ca într-o zi să întâlnesc(si sa am bani sa-l cumpar) şi eu enduro-ul acela la care să ajung cu picioarele la pamant (constructorii nu sunt prea darnici pe tema asta cu femeile) pentru că iubesc muntele şi cam toate drumeţiile se axează pe zone din munţi.

În rest ce să zic? Ne vedem pe la întâlniri... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am uitat poza :wave:

:) Bine ai venit!! :o

 

Da' sa stii ca nu-i frumos sa stai cu spatele (in general)! :o

 

aa.. ups! acum am vazut ca-s doo casti in poza! :blbl:

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sader, cu sau fara motor, esti binevenita! o sa te "plimbe" Black (prietenul tau nu trebuie sa-si faca griji, Black e barbatu-mio) :wave:

 

T.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...