Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

"IUBI", tu esti? daca da, bine ai venit si toate cele bune!

 

Tati, Coco si Anca (Sibiu)

 

ps: si-a luat si Anca motor (viteza)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Cri , ne-am cunoscut ieri la arc , si ti-am ascultata sfatul si mi-am facut cont.

Pacat ca la motor nu pot spera decat pt. vara viitoare. Oricum bafta si sa te vad cu motorul tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hallo, sunt Ioana din Sibiu, locuiesc in Buc., viitor boboc motociclist!

Va salut pe toate si pe toti!!!  :huh:

ceau "iubi" ma bucur ca ai postat ,ce se mai aude cu achizitionarea motocicletei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam intarziata prezentarea mea dar oricum mai bine mai tarziu decat niciodata...

 

Ana Maria , constantzeanca, actualmente pe alte taramuri ale lumii din pacate. In prezent sunt la scoala de soferi pt A si sper sa termin cam in o saptamana ca sotul are deja permis si ma oftic :laugh:

 

Motor e posibil saptamana viitoare sa imi iau si arata cam asa....

 

:huh: :laugh:

post-9-1115307088_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:huh: Buna sera!Imi cer scuze pt deranj.Ma numesc Elena sunt noua pe aici!Imi doresc enorm de mult un motor pana in vara cand o sa-mi iau si A-ul.A da...an 20 de ani,studenta in Bucuresti la sociologie si sunt din Caracal.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam intarziata prezentarea mea dar oricum mai bine mai tarziu decat niciodata...

 

Ana Maria , constantzeanca, actualmente pe alte taramuri ale lumii din pacate. In prezent sunt  la scoala de soferi pt A si sper sa termin cam in o saptamana ca sotul are deja permis si ma oftic  :laugh:

 

Motor e posibil saptamana viitoare sa imi iau si arata cam asa....

 

:huh:  :laugh:

Buna!

 

Fratilor, de unde aveti voi bani, e vreo smecherie, ca vreau si eu sa stiu... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna sera!Imi cer scuze pt deranj.Ma numesc Elena sunt noua pe aici!Imi doresc enorm de mult un motor pana in vara cand o sa-mi iau si A-ul.A da...an 20 de ani,studenta in Bucuresti la sociologie si sunt din Caracal.

 

bine-ai venit potaie!!!

ups! m-a luat gura pe dinainte... trebuia sa zic 'doarEU'... :lol:

 

daca se ia careva de ia ca-i din caracal are de-a face cu mine!!! :laugh: :laugh: :laugh:

 

credeti-ma pe cuvant ca e exceptia care intareste regula... :huh:

 

inca o data bine-ai venit si multa bafta la luat motor si carnet!!!

Editat de rontz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saliu! Eu sunt ROCKSANA si sunt din Iasi! De pe data de 19 mai 2004, fac parte oficial din Clubul East Side Dogs din Iasi, neoficial sunt cu motociclistii/ele din Iasi inca din clasa a 11-a (1998). Incerc acum sa iau permisul, dar merge cam greu, cred ca cineva acolo sus, ma fereste de vreun incident negativ sau inca nu imi e dat sa iau A-ul, pe care abia astept sa il iau, deoarece m-am saturat sa conduc motociclete pe neve sau prin poligoane, iar de locul din spate incerc nici macar sa nu ma mai ating. Am condus de la Dnepra pana la Kawasaki, si cu toate ca am un respect deosebit pentru motocicletele de viteza, chopperele mi-au intrat in sange. Visez la un Harley, dar nu cred sa ajung vreodata sa am unul al meu, decat poate la pensie :huh: ..... asa ca fiind constienta de faptul, ca nu as fi inca in stare sa ma grija de o Dnpera, am sa incerc sa-mi fac un leasing sau o rata in urmatorii doi ani la o motocicleta touring, second hand, Honda cred. Mi se pare cea mai fiabila pentru strazile pline de gropi din Iasi si imprejurimi. As vrea sa va cunosc mai bine si cine stie, poate ne vom vedea toate la Intrunirea de la Iasi, ca sa ma ajutati sa le insuflu independenta si motociclistelor noastre, care nu stiu de ce, se plafoneaza sub aripa ocrotitoare a motociclistelor. Tineti-o tot asa si am sa va anunt cand am luat permisul. Pup la voi.

post-9-1115468980_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit printre noi badrocksana; succes la ex pt carnet si sper sa-ti poti lua cat mai repede si motor; si eu mi-am luat motorul in leasing si pot sa-ti spun ca desi la inceput nu stiam daca o sa-mi pot permite sa platesc ratele, acum e chiar un "obiectiv" in fiecare luna, sa "fac" banii de rata (am noroc ca sunt platita in functie de cat lucrez)

 

T.

 

ps: iubesc chopperele la fel de mult ca si tine.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Cri , ne-am cunoscut ieri la arc , si ti-am ascultata sfatul si mi-am facut cont.

Pacat ca la motor nu pot spera decat pt. vara viitoare. Oricum bafta si sa te vad cu motorul tau.

ei, ma bucur ca am dat si eu un sfat bun.

 

in ceea ce priveste motorul,stai linistita. am invatat ca rabdarea are foarte multa importanta. plus ca o sa ti-l dau eu pe al meu cand va fi. multa bafta si abia astept sa ne revedem. :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ei, ma bucur ca am dat si eu un sfat bun.

 

in ceea ce priveste motorul,stai linistita. am invatat ca rabdarea are foarte multa importanta. plus ca o sa ti-l dau eu pe al meu cand va fi. multa bafta si abia astept sa ne revedem.  :laugh:

Ai spus-o ........... Te tin minte.............

Nu mai poti s-o dai la-ntors..., :laugh:

Oricum e reciproca, daca-mi voi lua inai :huh: ntea ta......., cu toate ca nu prea cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit AlexAndra! povesteste si tu ceva despre tin si completeaza-ti profilul!  :ch:eers

merci...dupa cum probabil ai vazut...mi-am mai completat profilul...nu stiu ce as ai putea spune despre mine...sunt o tipa inebunita dupa motoare...am fost contaminata cu acest virus de prietenul meu care acum este plecat in afara...si sper sa reusesc sa plec si eu la vara si sa ne intoarcem cu motoare adevarate...

sper sa reusesc sa-mi indeplinesc visul cat de curand :laugh: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...