Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Mai traieshte...nu-ti fa griji...plus de asta aproape mi-au trecut nervii pe faza aia deci pt urmatoarea perioada e in siguranta.

Nu se foloseste portavoce...se foloseste doar creierul...nu conteaza cat de tare vorbesti...ci ceea ce spui (conteaza mesajul).

Observ ca toti fac doar caterinca...iar mesajele care intr-adevar au continut sunt prea putine.

Dar...noi sa fin sanatosi..................ca piticii-i vindem :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Se poate trai si cu o mana rupta si injunghiat in spate. :what:

 

La dracu', urasc mancarea asta din spital! :baldy:

Ma Hadess e bine ca nu esti cu mana rupta si infipta in spate !!! :laugh: Ca asa crezusem prima data. A fost iertatoare Bendis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

aa... salut

eu sunt Raluca, fara motor inca dar posesoare de permis A. Pentru ca sunt incepatoare ( desi mi-ar placea la nebunie o Hayabusa sau un Ducati 999 ), anul acesta sper sa reusesc sa-mi iau o Aprilia 250.

microbul...l-am constientizat acum ceva ani in urma, pe niprul modificat al unui fost iubit si pe la o intrunire moto de la Sibiu. Cam atat, sper sa reusesc sa invat cat mai multe si apoi sa ne vedem cu motorul meu prin tara. :blink:

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Noa! Nu are importanta cum ai contactat microbul... principalul este ca l-ai luat :P ( am auzit ca este cu transmitere sexuala) Bine ai venit printre noi...si la cati mai multi Km inainte fara incidente neplacute ! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Fetelor, Prezentati-va !

nu asta e titlu` topicului?

am observat o chestie tare ciudata! mai pe toate forumurile toata lumea se ia in gura cu toata lumea

pe sbz era un "Loc de dat cu capu` " aici nu este? daca nu este sugerez administratorilor sa se faca unu` si sa i se aloce multi giga

si la fete si la anunturi si peste tot cate un mare smecher de-al tastei se ia in gura cu toata lumea si apoi toata cireada ii urmeaza exemlpu` si iese un rahat de ti-e sila sa mai citesti ceva pe site, devine neinteresant,

ma fratilor daca o tineti tot asa apoi mai bine zicetii dreaq : www.caterincamotociclistilordinromania.panarama.ro :wave:

... parerea mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, adevarul asta e...Insa din tot amalgamul asta de caterinca mai gasesti cate un post de te da pe spate si incepi sa razi...si razi ...si razi. (ca de ex faza cu Hadess...Ca are mana rupta si infipta in spate) Pierrooradea, trebuie sa vezi partea buna a lucrurilor in viata (ca si pe acest topic) ca daca stai sa te enervezi pt fiecare tampenie pe care o scrie fiecare...te evervezi ==> faci riduri ==> imbatranire prematura ==> accident vascular!!! De-asta nu e bine sa te enervezi! Si de altfel, romanu a fost facut sa faca ( :wave: bad choice of words) caterinca (haz de necaz)

in concluzie, froumul asta e pt toti romanii (mai mult sau mai putin)

Hai ca v-am plictisit destul, si nu sunt amuzant!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

"Pseudo-numele" meu e Sader, pentru ca in general sunt mai trista decat majoritatea oamenilor. Sunt nou venita pe forum dar mi se pare super. Inainte sa aflu de site nu ma gandeam la posibilitatea unei intalniri virtuale cu motociclisti din toata tara. Ma bucur ca exista. :moron: :wave:

Motor personal inca nu am, desi am si A-ul si B-ul, asta datorita prietenului meu care ma iubeste mai mult decat motocicleta pe care o detine: o Jawa350 rosie, foarte nervoasa... :huh:

Mi-as dori f. mult o motocicleta proprie, ador motoarele enduro, (mai ales de cand mai merg sa asist la raliuri) :ph34r: dar cum as spune: "no money, no problem"

:drums:

 

In poza sunt pe motocicleta unui prieten, pe care nu am avut inca onoarea sa o conduc. Am facut scoala pe un Minsk si am mai mers si cu motocicleta prietenului meu.

VA SALUT PE TOTI cei care stiu ce inseamna "viata pe 2 roti"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

"Pseudo-numele" meu e Sader

Welcome! :wave:

 

Bafta maxima si drum uscat!

 

Si sa ne vedem pe la intruniri! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

"Pseudo-numele" meu e Sader, pentru ca in general sunt mai trista decat majoritatea oamenilor. Sunt nou venita pe forum dar mi se pare super. Inainte sa aflu de site nu ma gandeam la posibilitatea unei intalniri virtuale cu motociclisti din toata tara. Ma bucur ca exista.  :moron:  :wave:

  Motor personal inca nu am, desi am si A-ul si B-ul, asta datorita prietenului meu care ma iubeste mai mult decat motocicleta pe care  o detine: o Jawa350 rosie, foarte nervoasa... :huh:

Mi-as dori f. mult o motocicleta proprie, ador motoarele enduro, (mai ales de cand mai merg sa asist la raliuri)  :ph34r: dar cum as spune: "no money, no problem"

:drums:

 

In poza sunt pe motocicleta unui prieten, pe care nu am avut inca onoarea sa o conduc. Am facut scoala pe un Minsk si am mai mers si cu motocicleta prietenului meu.

VA SALUT PE TOTI cei care stiu ce inseamna "viata pe 2 roti"!

Super tare motoreta! Am avut si eu una asa...foarte buna pentru inceput! Iti urez bun venit!

 

 

P.S.

 

Ai jucat Final Fantasy?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Mielu, dragut baietel ai (profil)!

Sabin, motocicleta nu e a mea (I wish...), n-am eu banii aia :moron: . Raspunsul la intrebarea ta este nu, n-am jucat. :wave:

UnderTaker nici eu nu stiu, asa e firea mea, dar nu tot timpul... In nici un caz cand merg cu motocicleta!...

 

Asfalt uscat si voua! :huh:

p.s. E buna urarea asta, dar am observat ca si cand ploua e interesant de mers cu motocicleta, e strasnic, nu vi se pare? :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit pe forum, sader :wave: .

Nice avatar :huh: . Da' daca tot n-ai jucat FF (nici eu) ai vazut macar filmul? Mi s-a parut tare misto. Si grafica, si actiunea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit Sader!

 

T. (la fel de noua ca si tine, pe aici)

 

ps: esti tare draguta! (stiu ca suna ciudat ca o fata sa-ti zica asta, dar chiar asa esti) :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...