Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

lol, sint 2 acu

un cartush si o cartusha :friends:

 

si ambii hondari ! :laugh:

ba am auzit un zvon de tradare cu un gsxr1000 :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol, sint 2 acu

un cartush si o cartusha :cheers:

 

si ambii hondari ! :laugh:

Ea ar fi munitia...don'soara cartush :friends: ,mai du-te o data in profil si vezi ca poti sa editezi de acolo apartenenta la un anume sex...te lasa membr-ele fondatoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze. vezi ca ai ciordit porecla altuia.

 

 

sorry daca am furat vreo porecla , dar de vreo 18 ani o port, asa ca...

eu n-o sa tradez Honda... :friends: si daca am s-o tradez vreodata are cine sa ma :cheers:

s-auzim de bine... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt Coco din Sibiu, am...ani si motorul in sange de la 4 ani (de cand ma ducea tata la gradinita cu motorul,si la 6 ani ma duceau la mare pe motor intre ei). Nu am motor, din pacate nu pot conduce....Sotul meu, Mircea, are un Suzuki Marauder si mai posedam una bucata copil frumos (ca mamica), de 4 ani, Iris, care si ea e innebunita dupa motoare!

Mi-ar face placere sa cunosc cat mai multe motocicliste....chiar daca numai pe forum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scoateti frate textul asta: "Un loc doar pentru fete. Doar membrele comunitatii motociclistilor au dreptul de a citi si scrie aici." Asta e ca la streaptease pt fete!

!acces doar pt ele! :cheers:)

Voi la streap pt baieti nu ati vazut fete? Mai e mult pana depasim conceptiile astea...sau despre ce e vorba de fapt?

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza e ca au facut 2 thread-uri pe forum cu "prezentati-va"... alta faza e ca daca o fata se prezinta pe thread-ul de la "motociclisti" nu zice nimeni nimic, dar daca un baiat intra la "fete" ... :banana:

Asa ca think again! Ce rost avea sa se faca 2 teme separate, unul pt. fete si unul pt. baieti? Sau poate avea... pentru unii... :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai salut la toata lumea,eu sunt de ceva vreme pe acest forum dar nu cred ca mi-am facut niciodata o prezentare pana acum desi poate ca ar fi trebuit asa ca o sa incerc sa fac asta acum.Eu sunt Maria,o sa implinesc anul asta 20 de ani,sunt din Dragasani(jud. Valcea), acum sunt in Bucuresti la fac. de drept; am motor asa cum scrie si la profilul meu:Yamaha Virago de 250cm,o am de anul trecut si am si permis bineinteles.

In mare cam asta e... ce pot sa va mai spun e ca anul anul asta as vrea sa cunosc pe cat mai multi dintre voi si sa ne vedem pe sosele... :banana:

 

A era sa uit, o poza cu mine si cu motorul meu... :grinbandit:

post-9-1111701465_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca sint mai mult torpila decit cartusha  :grinbandit:

te-ai ingrasat ? :ok: :ok: :banana: :laugh:

 

</pig_mode>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: Salut Booby-loo si Cartush ! Bine ati venit si asfalt uscat!

O intrebare pt. Georgi: motocicleta e a ta? (Suzuki)

Nu este a mea, este a prietenului meu, deocamdata ne dam amindoi cu ea, dar daca isi ia ceva mai mare o sa ramina al meu in viitor. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa mai incerc o data!(data trecuta eram patetica-din greseli invata omul)

Numele meu e Jeanina, am 21 de ani, sunt studenta si lucrez pe un salariu mizerabil la stat. De motoare nu mai stiu cum m-am indragostit, stiu doar ca am avut o atractie pentru ele dintotdeauna: focul a ars mocnit mult timp pana sa ma hotarasc sa-mi iau categoria A. Permisul il am de un an, an in care n-am reusit sa-mi iau si motor. Acum sunt aproape de a deveni proprietata unei comuniste, pe care o voi iubi si o voi respecta!

Asa sa imi ajute Dumnezeu!

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit!

 

si multa bafta la achizitionarea motocicletei.

 

:grinbandit:

 

PS. Daca vrei, editeaza si tu in profil sa-ti apara 'membra', nu 'membru'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa mai incerc o data!(data trecuta eram patetica-din greseli invata omul)

Numele meu e Jeanina, am 21 de ani, sunt studenta si lucrez pe un salariu mizerabil la stat. De motoare nu mai stiu cum m-am indragostit, stiu doar ca am avut o atractie pentru ele dintotdeauna: focul a ars mocnit mult timp pana sa ma hotarasc sa-mi iau categoria A. Permisul il am de un an, an in care n-am reusit sa-mi iau si motor. Acum sunt aproape de a deveni proprietata unei comuniste, pe care o voi iubi si o voi respecta!

Asa sa imi ajute Dumnezeu!

  :banana:

asa mai vii de acasa!

 

Bine ai venit :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal Georgi...o intrebare...esti viitor motociclist sau viitoare motociclista? Nu de alta dar te-ai prezentat la "Fetelor prezentati-va" dar figurezi ca "membru" . Oricum multa bafta la examenul moto si cati mai multi km inainte!!!

:grinbandit: uite-ma sunt "membra" ........nu mai sunt "membru" :laugh: , mercic mult de tot celui care m-a ajutat :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,sunt noua pe aici si am vazut topicul,adica "prezentare".Ma numesc Linda,am 21 de ani si de vreo doua zile ma bucur sa ma pot "cara" cu o Yamaha FZR 600.Am carnetul pentru cat. A de ceva vreme,dar pana acum nu am reusit sa-mi achizitionez o motocicleta,doar o masina(cam de varsta mea :grinbandit:),ca deh, e ceva mai utila.Dar de vreo doua zile incoace am reusit sa cumpar Yamaha(pe jumatate,ca jumatatea cealalta a achitat-o prietenul meu).Ce sa-i faci,e bine si asa,ca macar apuc sa ma car.Febletea mea ramane insa Honda CBR,pe care sper sa reusesc s-o cumpar numai pentru mine(suna cam egoist,nu?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...