Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Admin
Smokey intr-adevar ai dreptate! Oricum reactiile au fost dragute, dar nu suficient de convingatoare pt a ma determina sa actionez :what:

uite aici reactie convingatoare: daca nu actionezi primesti ban 7 zile :baldy:

 

 

 

 

 

 

glumesc, stai linistita si scrie cat mai multe posturi interesante - nu doar la sectiunea asta.

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy:

:lol: :lol: :blbl:

Esti bestial smokey......pur si simplu bestial.

Bendis de unde ziceai ca esti??? Mi se pare ca te cunosc dar la poza aia ...... s-ar putea sa ma insel.

Oricum bine ai venit pe forum.....la cat mai multe posturi interesante.....si poate ne vedem si prin primavara....curaj......asa dau ei impresia de duri .... nu te lasa coplesita de mesaje.

:laugh:

:hug: :ok: :lol:

Numa' bine!

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mey...tinand cont de ceea ce a spus smokey...am fugit repede sa fac nishte poze cat mai goala...Btw...daca nu fac poze cu mai putine textile primesc ban 7 zile...dar daca fac ceva poze nud...ce primesc? :baldy: The Hammer merci mult pentru incurajare :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Mey...tinand cont de ceea ce a spus smokey...am fugit repede sa fac nishte poze cat mai goala...Btw...daca nu fac poze cu mai putine textile primesc ban 7 zile...dar daca fac ceva poze nud...ce primesc?  :ok: The Hammer merci mult pentru incurajare :hug:

pai negociem :laugh: un statut de super-membra te-ar aranja? :what:

 

 

 

 

numai fii atenta cu ce pui, ca ma roaga uncle fester sa nu-i rupem serverul cu traficul :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... nu mah... chestia este.. bere cu paiul !? :laugh:

 

asta dovedeste clar ca este ceea ce pretinde a fi ... si chestia aia cu bestia se aplica doar la cei care o detin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smokey nu ma intereseaza statutul pe site...cu atat mai putin cu cat imi este solicitat sa ma eliberez de textile pt el. :ok:

Dan Popescu....sa ma calific pentru ce?? :what:

Hadess :laugh: la faza asta ti-ai dat foc la valiza....poate ar trebui sa vii sa ma fotografiezi la dus...si in cazul asta iti negociezi tu statutul pe site cu Smokey.

Asta nu se face :hug:

Acum ai reusit sa o dai in bara...ai grija ce faci pe viitor :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

theBD dupa cum ai observat cu tine nu am treaba si nici cu restul. Hadess stie el care-i faza... cat despre schema cu dushul vorbitzi cu el ...are toate shansele sa ma prinda in obiectiv, ca imi este vecin. :baldy:

Atitudinea mea nu mi se poate parea decat normala. Poate nu ai observat, dar (ca tipe) pe acest site intram foarte repede in defensiva tocmai datorita pozitiei pe care o adoptati. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce caterinca? vrei sa ne atacam reciproc( verbal)?! asteapta o intrunire sau ceva de genu ca sa facem asta cum trebuie...face 2 face...asa ascunzandu-ne dupa monitoare parca nu are farmec. :laugh:

Editat de Bendis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: She's a mean one!!!! Devin ingrijorat ca Hadess nu a mai postat. Mai traiesti, prietene? Sau te-a ucis ca ai pus poza aia?

p.s.

Bendis...cum se ataca (verbal) cum trebuie? Folosesti portavoce?

p.p.s.

Mai, Bendis, mai...Tu nu vezi ca aici toata lumea face misto de toata lumea? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...