Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

LOL @ Navarro, nu numai ca te-a pus dracu sa intrebi, dar ai si sapat dupa raspuns - vezi peste ce-ai dat? :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

LA DRACU!

 

Deh, daca postezi la 3 jumate dimineata, asa se intampla. Navarro, am vazut dublu, cum ca tu ai fi intrebat "hmmmm...baiatul cu gixerul este prietenul tau cumva??? "

 

Shit happens!! :agree: :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit :bounce: toti am fost la fel de mici ;unii chiar mai mici ! unii au ajuns mari, altii auuitat ca au fost mici...fruntea sus! :D La mai multi km fara evenimente-desigur neplacute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Permiteti-mi sa raman un pic masca; eu abia acum am vazut mai atent pozele lui blackrose.

Fata, da' ce par luuuuuuuuuung ai! :)

A trebuit sa-mi exprim uimirea si in Photoshop un pic

blackrosewhoa3cy2.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Permiteti-mi sa raman un pic masca; eu abia acum am vazut mai atent pozele lui blackrose.

Fata, da' ce par luuuuuuuuuung ai! :scratch:

A trebuit sa-mi exprim uimirea si in Photoshop un pic

 

daca am identificat bine personaju nici la culoarea pielii nu sta rau :) . chiar raritate :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!Io revin cu niste poze in care se vede si motorul..:)

 

 

frumoasa "mobra". Sa o stapanesti sanatoasa, fara evenimente si cat mai multi km. Transfagarasan cumva?(pozele). Indicat ar fi sa porti un echipament complet, adica si pantaloni si ghete(cisme):) .

Editat de nightRider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa "mobra". Sa o stapanesti sanatoasa, fara evenimente si cat mai multi km. Transfagarasan cumva?(pozele). Indicat ar fi sa porti un echipament complet, adica si pantaloni si ghete(cisme):) .

 

 

 

Mda..Transfagarasan :D Cu echipamentul ai mare dreptate,,chiar este nevoie de el,am vazut asta pe pielea mea,si nu e prima data..:)(

Sar'mana pt urari,numai ca frumusetea asta nu e chiar a mea,e a prietenului meu..

Urmeaza si a mea :hurt: Uraaaaaaaaa!!!!!!!

Editat de Alexutza_sct
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo fata, see you soon pe drumuri atunci :lol: dar mai sunt si fete care isi urmeaza perechile oriunde se duc ei, indiferent de mijlocul de deplasare :) sa lasam bibelourile sa straluceasca, sunt mai frumoase asa ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo fata, see you soon pe drumuri atunci ;) dar mai sunt si fete care isi urmeaza perechile oriunde se duc ei, indiferent de mijlocul de deplasare :lol: sa lasam bibelourile sa straluceasca, sunt mai frumoase asa :)

 

Pey io n-am nik cu bibelourile..:D fiecare cu ce-si doreste..

Despre ceilalti mobristi...numai bine si asfalt cat mai uscat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...