Sari la conținut

AM SCAPAT PE ARATURA


Postări Recomandate

dus 4 ore cu mers 90 - 130- plecare la 8 ajuns la 12

 

plimbare in zona cam 4-5 ore (intuneric)

 

 

retur cam 5 ore (intuneric, oboseala, pauza de cafea) - ajuns in bucuresti la 10 seara

 

total 800 - 900 km probabil (365 bucuresti - murighiol, inca 150 pe acolo minim)

 

Cand ai facut asta mah?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dom'le, nu e de incercat nimic la ora asta ! Putina rabdare si poate ,,se scoala" si leul asta.

Nu stii ... poate o sa-ti prinda bine ! Incepand cu martie o sa avem prin show-room-uri 990Adv. R (12900e) ... mai strangi ceva la pusculita si ... :D

 

Noi sa fim sanatosi, ca belelele vin singure !

 

Sanatate ! :)

intrebare.asta e cu ABS?desi nu cred,pt ca am inteles ca e urmasul lui S...dar intreb,ca nu costa nimic.mersi de imbarbatare! apropo,unde gasesc in showroom un ADV?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Honda TRANSALP XL600V_ 1987 - 2000, PD06

 

Nu are nevoie de nici o prezentare:

Ca idee seamana cu fiica ei XL650 PD10, modelul dupa 2000, dar dintre toate ramane regina enduro-touring din toate timpurile. Nu a castigat Dakar-ul, nu merge cu 200km/h, nu sare dealuri, dar... a scris istorie si adunat sute de mii de fani in toata lumea inclusiv in USA si Australia unde s-a vandut doar limitat.

 

/index.php?showtopic=104572

http://www.transalp.ro/forum/

http://www.transalp.org/

http://www.ta-deti.de/ta/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! ma intereseaza un manual de freewind (nu ca as avea vre-o problema cu el ) , dau 3 cico in schimb si daca stie cineva pe careva care sa se fi plictisit de freewind am un prieten care e interesat sa achizitioneze unu (nu mai mult de 35000 km , fara bube majore ,undeva pe la 2000 euro.... nu se supara sigur daca e mai ieftin)...salutare

 

Verifica e-mailul. A fost trimis de pe G-mail de catre un prieten. Nu a dat mesaj de eroare. Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate imi traduci si mie sunt mai dang - dang si nu am inteles nimic ....ms

 

ce anume sa iti traduc?

Ai deschis e-mailul?

 

 

Bine ai venit ma bucur ca motoru ramane in familie cat despre Alex il iau eu pasager pe XF-ul meu. Pe de alta parte sper sa ne mobilizam si anul asta sa ne intalnim desi lumea nu prea mai intra pe aici dar cum da caldura o sa incerc sa strang gasca.

 

Eu o sa fac tot posibilul sa vin chiar daca, dupa cum spuneam atunci cand am intrat pe acest topic, din 92 pana acum au trecut multi ani si ma consider un incepator dar o sa recuperez pana la intalnire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce anume sa iti traduc?

Ai deschis e-mailul?

 

 

 

 

Eu o sa fac tot posibilul sa vin chiar daca, dupa cum spuneam atunci cand am intrat pe acest topic, din 92 pana acum au trecut multi ani si ma consider un incepator dar o sa recuperez pana la intalnire.

l-am deschis si nu am gasit nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ABS ...la o japoneza vishinie pe numele lui Lancer :lol:

umm nice, ce an?

Va sa zica te dai racing in spatele meu...ce urasc tipii ce stau la distanta mica in spatele meu si le arde de glume, pacat ca nu si-au gasit cu cine.

 

ee suntem offtopic, asta e...

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mitsubishi Lancer 2005 :crack: Da, conserva. :crack: Da, offtopic :P

 

Nu ma dadeam racing in spatele tau, ma dadeam racing pe stadutele in spate la Alba Iulia, da? pe tine era sa te lovesc din dreapta la o intersectie. Era cam us pe jos si a intrat absu grav. Si cat franam te admiram cum treceai linistita prin fata mea :lol:

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mitsubishi Lancer 2005 :P Da, conserva. Da, offtopic :D

 

Nu ma dadeam racing in spatele tau, ma dadeam racing pe stadutele in spate la Alba Iulia, da? pe tine era sa te lovesc din dreapta la o intersectie. Era cam us pe jos si a intrat absu grav. Tot timpu asta eu ma uitam cum treceai linistita prin fata mea :crack:

Aaaa cred ca imi amintesc...pai acolo stau eu :lol:

 

Ok ok...gata tac...

 

last one :crack: : ce mica e lumea...

 

Acu serios vorbind, de cateva zile citesc topicul post cu post...Am citit ceva interesant:

aditiv in benzina pentru curatat depunerile/supapele/camera de ardere (mie-mi facea probleme in ture - tusea si nu mai tragea, am curatat tot si merge din ce in ce mai bine)

ce fel de aditiv si care stie mai multe?

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe e-mail nu poti trimite fisiere mai mari de 10MB. Am incercat pe G-mail pentru ca permite dar probabil nu a mers yahoo-ul.

 

 

 

 

http://www.manualedereparatie.info/downloa...ice-Manual.html

 

incearca sa descarci de aici

MS DE MANUAL ...DA UNU IN ROMANA NU GASESTI ..ASA CA PT MINE ORICUM E BUN SI ASTA DEJA AM AFLAT CATEVA CHESTII INTERESANTE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MS DE MANUAL ...DA UNU IN ROMANA NU GASESTI ..ASA CA PT MINE ORICUM E BUN SI ASTA DEJA AM AFLAT CATEVA CHESTII INTERESANTE

 

imi pare rau si eu am cautat in romana dar nu am gasit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

La inceput au fost ceva posturi referitoare la DR350, DRZ400, DR Big 800 si XF650 Freewind.

Suzuki Dr350 au deja topic dedicat la sectiunea de hard-enduro - AICI.

La aceeasi sectiune, exista topic dedicat si pentru DRZ400.

XF 650 Freewind sunt AICI iar despre Dr800 lumea a inceput sa discute lejer AICI.

 

Aveti cel mai curat topic de pe sectiunea "Enduro Touring si Adventure" ! Nici un post pe langa. Felicitari :lol:!

 

Infiintam "Topicul posesorilor de DR 600/650" ?

"Topicul posesorilor de DR 600/650/BIG 750-800" ??

Sau nu schimbam nimic...

Astept parerile voastre.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...