Sari la conținut

BMW Voineasa 2009


22iulian
 Share

Postări Recomandate

Am doua amendamente:

Unu: cine vrea tombola sa se grabeasca, ca vine sezonul si nu se stie daca mai prinde cineva "Dakare"!

Doi: Si care va sa zica, ai primit matale confirmarea ca vin aia de la AB? Si inca cu mobre la test?!!!! Mai sa fii tu de nemaipomenit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 396
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Avem si "eticheta"

post-27837-1236766875_thumb.jpg

(mari artisti e unii)

 

:D

BeemMe to Voineasa!

Cum suna ca slogan?

 

:)

Hai copii, ati achiatat avansul? Ca uite, deja incepe publicitatea si ramineti fara locuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA....pentru tine !

Stai pe-aproape !daca prinzi bilete ...cumpara ...multe !

Scuze...eu postasem aici raspunzand lui Ianachim la anuntul de pe Club BMW /index.php?...689&st=1280

Asa e daca deschid zece pagini deodata,se mai intampla . :)

 

:P

BeemMe to Voineasa!

Cum suna ca slogan?

 

:D

Hai copii, ati achiatat avansul? Ca uite, deja incepe publicitatea si ramineti fara locuri!

Suna bine.

Bai eu n-am incotro si o sa risc sa dau banu' chiar pe 30.Ce sa fac daca atunci sunt platit :D

Nici nu am acum si oricum tre' sa dau pt 2 persoane.Sper totusi sa am noroc si sa nu se ocupe.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vor fi tricouri sau colante de pus pe mobra?

 

.....?..... :D

 

Eu ma gandesc sa fie tricouri de pus pe mobre..

 

Dati-mi si mie va rog marimea mobrelor voastre...

Mobra mea poarta XL.

 

 

:)

 

Vor fi habdtipilde nene Enduristule.!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vor fi habdtipilde nene Enduristule.!

 

colante,autocolante ,stickere,habdtipilzde=tot aia.

vreau si eu o habdtipilzda d-aia :)

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuck eu vream prezervative

 

pai si unde naiba mai scriai 36?

 

Iuliane se dau si doar cu-o cifra? :)

 

In alta ordine de idei ne mai videm asta-seara pi undiva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

colante,autocolante ,stickere,habdtipilzde=tot aia.

vreau si eu o habdtipilzda d-aia :cheers:

 

Colante nu este femininul de la Colanti ?.... :friends:

 

Vii...primesti habdtipild,

Nu vii ..primesti canci !

 

Iuliane se dau si doar cu-o cifra? :)

 

Se dau , in ordinea inscrierii, toate ..de la 1..la ..cati om fi

 

Cine doreste un numar anume, sa spuna public aici :

Singurul numar rezervat este 22. :lol:

Restul se pot licita....nu va sfiiti.

Daca cineva doreste caractere in loc de cifre/numere ..sa spuna...deschidem comanda...licitati asadar !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Colante nu este femininul de la Colanti ?.... :friends:

Ba da,te-ai prins :lol: vreau sa pun colanti la furca ca sa nu se murdareasca.

 

Vii...primesti habdtipild,

Nu vii ..primesti canci

Vin sigur da vreau si habdtipizd si canci...doi canci da mai mici :cheers:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem si "eticheta"

post-27837-1236766875_thumb.jpg

(mari artisti e unii)

 

Cine a facut grafica stickerului ? e ok , mai merge lucrat... da numai folositi arial black ca e supra-extra-full-arhi-folosit, ce dracu... suntem oameni cu facultati... estem intelihentes... :friends:

 

Tre' sa facem un sticker mult mai c.o.i.o.s ca "amaratii" aia cu grafica orange... :cheers:

Editat de Stefan GS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine a facut grafica stickerului ? e ok , mai merge lucrat... da numai folositi arial black ca e supra-extra-full-arhi-folosit, ce dracu... suntem oameni cu facultati... estem intelihentes... :friends:

 

Tre' sa facem un sticker mult mai c.o.i.o.s ca "amaratii" aia cu grafica orange... :cheers:

 

Foarte frumos din partea matale....

Ma bucur ca-ti place...dar data viitoare faci 'talica unul si mai mumos .

Vrei vreun numar ? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nea iuliane, parerea mea e ca ar tre' sa faci logou' respectand proportiile celui de dakar

desigur, tu esti artistu' nu ma bag, dar cred ca s-ar potrivi mai bine pe parbrizele mobrelor !

in alta ordine de idei, avem niste graficieni bmw-isti, ar putea sa faca neste variante :friends:

 

bafta !

post-20871-1236935086_thumb.jpg

post-20871-1236935134_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nea iuliane, parerea mea e ca ar tre' sa faci logou' respectand proportiile celui de dakar

desigur, tu esti artistu' nu ma bag, dar cred ca s-ar potrivi mai bine pe parbrizele mobrelor !

in alta ordine de idei, avem niste graficieni bmw-isti, ar putea sa faca neste variante :cheers:

 

bafta !

buei mie mi-a placut mai mult ala pe verticala cu harta si emblema BMW la locul de campare.O singura obiectie am,in loc de negru la text poate folosim albastru ca doar e culoarea BMW.E o parere ,nu dati cu paru'

 

domnu' "dumneavoastra,dumneavoastra inshiva si cu persoana dumneavoastra",la habdtzipizdul dvs nu apare numarul,va rog sa luatzi masuri :friends:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate trebe sa facem doua variante,unul mai indesat pt. cei care au parbrizu mai mic si unul mai inalt pt cei cu parbrizul mai inalt.

In situatia asta,ca sa nu existe neconcordante intre tipul de parbriz si numarul de participant,propun ca numerele sa fie facute separat(sub forma de bulina) si sa se aplice ulterior,peste habdtzipizdul fiecaruia.

P.S. Daca nu aveti unde a le produce,cunosc eu un motosticlist care le poate face.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buei mie mi-a placut mai mult ala pe verticala cu harta si emblema BMW la locul de campare.O singura obiectie am,in loc de negru la text poate folosim albastru ca doar e culoarea BMW.E o parere ,nu dati cu paru'

 

domnu' "dumneavoastra,dumneavoastra inshiva si cu persoana dumneavoastra",la habdtzipizdul dvs nu apare numarul,va rog sa luatzi masuri :cheers:

 

 

poate trebe sa facem doua variante,unul mai indesat pt. cei care au parbrizu mai mic si unul mai inalt pt cei cu parbrizul mai inalt.

In situatia asta,ca sa nu existe neconcordante intre tipul de parbriz si numarul de participant,propun ca numerele sa fie facute separat(sub forma de bulina) si sa se aplice ulterior,peste habdtzipizdul fiecaruia.

P.S. Daca nu aveti unde a le produce,cunosc eu un motosticlist care le poate face.

 

 

enduroiule, ideea mea s-a " bazat" pe trei botoane'n fotosop si o gura de cafea :lol:

pan' la urma am sa pun ce abtipild o iesi, nu conteaza

acum am pe mobra un " dakar" printat de cacao si pe care il schimb dupa fiecare ploaie, am fost prevazator si am comandat zece !

asa ca cine le face, macar sa le faca bine, nu se se stearga dupa prima apa !

 

 

 

bafta !

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuueii ..frati patati.....da' mari bulangii mai sunteti !

Sa depuneti avansul , asa....ca o dovada ca va pasa si ca veti participa la intalnire , n-ati fost in stare !

Da' sa faceti pe desteptii ..mama,mama ..tare priceputi sunteti...

 

Ca-i prea ..negru , ca n-are c,oa,ie...ca nu-i roz, ca nu.. miroase...

 

Stiti ceva ?

Eticheta va fi platita de mine...si , asa naspa cum e , eu ..si cu amicu' cel care-a pictat-o (manca-l-ar tata pe el de Picasso) suntem mandri ca e prima eticheta a primei intalniri de posesori de BMW din Romania.

 

Mi-a fost teama ca o sa fiu certat de posesori de LT-uri, sau de K-uri..ca imaginea nu prea are de-aface cu ei ..dar ..vezi bine ..baietii au fost (sunt) "subtiri ".

 

Hai ca va iert...stiu ca sunteti foarte esxcitati sa ne vedem mai repede si sa va lipiti habtibildu-n geam..asa ..naspa cum e el...

 

P.S.

Mai sunt 12 locuri libere ! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...