Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Mai donez si o pereche de protectii soft pentru umeri.

 

protectiile soft pentru umeri mei daca nu le-ai maritat deja!

 

merci bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut.

m-am apucat de 2 saptamani cu "aranjat" un nipru si incep sa ma apropii de final cu vopsit si curatzat.

urmeaza "aranjarea" putin a motorului si apoi vine partea cea grea.

daca are cineva si ii prisoseste ceva gen: semnale, comenzi, manere, oglinzi, ghidon, sissy bar, crash bar, cric lateral si orice mai poate avea un chopper si nipra nici n-a visat macar, bucuros v-as scapa de ele :P

bafta multa si asfalt uscat.

:D

PS: berica la intrunire, fara numar.

 

copleteazati datele personale la profil

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez: 2 combinezoane de ploaie de la Louis, Marimi M si L, sunt uzate, dar sunt in stare buna.

Cel de marime L are o mica taietura pe genunchiul drept, care a fost o incercare de reparare dar

nereusita, totusi se poate repara. in schimb sunt foarte bune! cine doreste sa spuna.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez: 2 combinezoane de ploaie de la Louis, Marimi M si L, sunt uzate, dar sunt in stare buna.

Cel de marime L are o mica taietura pe genunchiul drept, care a fost o incercare de reparare dar

nereusita, totusi se poate repara. in schimb sunt foarte bune! cine doreste sa spuna.

 

 

MA INSCRIU EU PT. MINE SI A MEA SOTIE !

DACA NU IS BUNE LE DAU MAI DEPARTE !

MERCI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai noroc!

 

Am primit de la un prieten un set de mansoane negre genul mai buretos cu capacele de la ele " cromate". Ptr mobra mea nu se potrivesc asa ca le donez cu placere. Sunt in tipla si sunt de la louis. nu am cum sa pun poze cu ele ptr ca ele care este sunt acasa iar eu la serviciu. Cine le vrea sa-mi scrie sa ne intalnim si sa-l improprietaresc cu ele. :friends:

Numa de bine!

 

 

mai ai mansoanele le vreau eu

eu am niste ciudatenii de aluminiu sau ma rog metalice care arata groaznic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ai mansoanele le vreau eu

eu am niste ciudatenii de aluminiu sau ma rog metalice care arata groaznic

cum arata ciudatzenile alea?...parca m-ar interesa...

 

bineinteles platite :friends:

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum arata ciudatzenile alea?...parca m-ar interesa...

 

bineinteles platite :friends:

 

niste tevi de aluminiu cu cateva striatii pe ele

nimic comod nimic deosebit dar momentan nu am altele

cand o sa le schimb le donez pana atunci trebuie sa ma tin de ceva

Editat de cristian72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma abonez eu la mansoanele alea din cauciuc..vin pe teava de 25?..de fapt le fac eu sa vina. :cheers:

daca nu le-ai dat inca sa anunti..ca sa iti trimit adresa prin pm.

Editat de andrey_832
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
donez doua viziere pentru casca mtr integrala una clara una fumurie ... o sa pun si ceva poze

vizierele au plecat la motorist1

 

daca nu se poctrivesc stii regula..... dai mai departe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Donez set oglinzi de monster (naked in general). Le vedeti montate pe intruderasul din semnatura mea. Am vandut intruderul si tipul nu le-a vrut. Una e usor zgariata, cealalta e in stare perfecta. da-ti PM cu numarul de telefon, de preferat sa ne intalnim in bucuresti ca n-am timp sa ajung la posta sa trimit.

 

Foarte curand, la fiecare motor pe care o sa-l vand o sa donez o armura noua incepatorilor.

 

Donez set oglinzi de monster (naked in general). Le vedeti montate pe intruderasul din semnatura mea. Am vandut intruderul si tipul nu le-a vrut. Una e usor zgariata, cealalta e in stare perfecta. da-ti PM cu numarul de telefon, de preferat sa ne intalnim in bucuresti ca n-am timp sa ajung la posta sa trimit.

 

Foarte curand, la fiecare motor pe care o sa-l vand o sa donez o armura noua incepatorilor.

 

S-au rezervat unui chopperist care m-a contactat pe PM. Sambata le are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are Kawasaki VN 400 custom? donez o sea,facuta acasa,pentru un singur loc.

 

 

Salut Mendoza, ma intereseaza seaua , sper ca o mai ai , eu am un vn 400 si sunt din Ploiesti, daca stiam de anunt pana in intalnirea de la Paulesti, poate ca vorbeam cu tine direct! daca mai este de donat seaua trimite-mi si mie un nr de telefon ca sa vorbim! Salutare si numai bine, mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pe acasă niÂşte bocate negre, mărimea 42, înalte, bune-la cea dreaptă e puțin boțit vârful.

Eu le-am luat din târg pe neprobate Âşi-mi sunt mari, aÂşa că dacă le vrea cineva să-mi dea de Âştire.

Prefer să le dau unui chopperist din BucureÂşti sau localități pe aproape(care să nu cârmească din nas că nu sunt noi), deoarece din cauza programului de la serviciu nu ajung în timp util la poÂşta-coletărie.

Sunt gratis.

Tel.0747406817, mihai_prd@yahoo.com sau p.m.

Ca idee cum or fi arătat noi.

202785_330_FR_04.JPG

vreau si yo mai ai? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut...m-as abona eu la oglinzi...cred ca ar arata bine pe jawa ts ...abia am cumparat-o si oricum nu are oglinzi...stau si aproape de bucuresti...as putea da o fuga sa vin sa le iau dar duminica ...da-mi un pm cu numaru de telefon si vorbim...asfalt uscat

Editat de kta_bmxpunk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut...m-as abona eu la oglinzi...cred ca ar arata bine pe jawa ts ...abia am cumparat-o si oricum nu are oglinzi...stau si aproape de bucuresti...as putea da o fuga sa vin sa le iau dar duminica ...da-mi un pm cu numaru de telefon si vorbim...asfalt uscat

 

Daca accesezi una din semnaturile lui dai si de datele de contact! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...