Sari la conținut

Comentarii Privind Intalnirile Anului 2006


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Admin

Stimati colegi,

 

Sunt doua evenimente distincte.

ROAD Patrol (Timisoara) vor organiza o intalnire de iarna, undeva pe langa Hunedoara, urmand a ne anunta detaliile cat de curand.

Dracula Bikers (Cluj-Napoca) din cate inteleg vor organiza o petrecere de lansare club. Inca nu am primit oficial informatii despre acest eveniment dar il vom adauga in lista cu titlu de neconfirmat.

 

Admin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam, Admin! Ai dat o veste buna. Chiar daca vor veni timisorenii sa organizeze intalnire in Hunedoara, poate vor da un imbold si lenesilor de noi sa ne organizam putin.

 

Pai... Zoli, noi ne organizam sa... mergem impreuna! :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde anume va fi intrunirea de la Hundeoara? Chiar in Hunedoara? Eu am vazut undeva o alta locatie de intalnire in februarie, undeva in Cluj. Sunt curios, ar fi prima din judet, suntem cam rasfirati, neorganizati pe aici.

 

 

Pana acum avem 3 posibile locatii, dar veti afla mai multe detalii (desfasurare, echipament recomandat, preturi, etc.)peste vro saptamana sau doua pe site-ul clubului ( www.roadpatrol.ro ).

 

Pana atunci, "asfalt uscat".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

SUNT DIN PLOIESTI SI SUNT CRED CA E SUPER CA INTREBATI MULTI DESPRE INTANLIREA NOASTRA - STATI LINISTITI SE VA TINE : :D :haha:

IN REST INTALNIREA DIN FEBRUARIE MI SE PARE CHIAR O PROVOCARE - BANUIESC CA DACA NU E ZAPADA MARE,SE VINE CU MOTOCICLETA , DAR DACA E ? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum avem 3 posibile locatii, dar veti afla mai multe detalii (desfasurare, echipament recomandat, preturi, etc.)peste vro saptamana sau doua pe site-ul clubului ( www.roadpatrol.ro ).

 

Pana atunci, "asfalt uscat".

 

In Baisoara de Cluj e zapada pana in aprilie de obicei ca e zona montana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUNT DIN PLOIESTI SI SUNT CRED CA E SUPER CA INTREBATI MULTI DESPRE INTANLIREA NOASTRA - STATI LINISTITI SE VA TINE : :D :haha:

IN REST INTALNIREA DIN FEBRUARIE MI SE PARE CHIAR O PROVOCARE - BANUIESC CA DACA NU E ZAPADA MARE,SE VINE CU MOTOCICLETA , DAR DACA E ? :lol:

 

Daca e, cu atat mai bine. Si speram sa vina cat mai multi pe motoare.

 

Daca rusii au curaj sa se duca mii de km. iarna in zapada la astfel de intalniri in Germania, si noi putem sa facem zeci de kilometri in astfel de conditii, si sa dormim pe zapada in cort.

 

 

In Baisoara de Cluj e zapada pana in aprilie de obicei ca e zona montana.

 

In Timisoara e si nu e.

De aceea am ales o zona montana pentru asa ceva.

post-3555-1134172478_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai... Zoli, noi ne organizam sa... mergem impreuna! :friends:

 

Sper sa ne organizam sa mergem impreuna !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Valah ati avut o intilnire excelenta anul asta care a trecut unde toti care au fost prezenti s-au simtit super bine(cel putin asa cred) shi speram ca anul asta care a venit sa ne intilnim iar la Tirgoviste! Numai bine si SUCCES :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Targovetzilor, in primul rand LA MULTI ANI! In al doilea rand e musai sa faceti intalnirea , pentru ca daca nu venim noi si o facem la voi. Si ati vazut ca nu mai plecam acasa... Sau poate facem schimb si o faceti voi pe a noastra si noi pe a voastra :peace:

Oricum, tre sa le facem impreuna ca asa e frumos, indiferent de locatzie.

 

P.S. 1. AWD sa-l stapanesti sanatos si milioane de kilometrii de asfalt uscat. Cand esti pe acasa sa ne vedem la o bere?

2. Sper ca baiatul cu accidentul s-a facut bine si o sa fie si el prezent. (atat la bere cat si la intalnire)

3. Ynutza sper sa fie si ea prezenta, pentru ca vrem TZATZEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!! :ok:

Editat de boieru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu le doresc celor din Targoviste sa repete isprava de asta vara pentru ca ne-am simtit minunat.Am fost si in vara lui 2004(cand a fost la fel de frumos) si pot sa spun ca pentru 2005 s-au vazut eforturile depuse. Asa ca astept sa ne distram in 2006 cel putin la fel de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[iN REST INTALNIREA DIN FEBRUARIE MI SE PARE CHIAR O PROVOCARE - BANUIESC CA DACA NU E Z

APADA MARE,SE VINE CU MOTOCICLETA , DAR DACA E ?

 

daca e.....se vine cu A.T.V.-ul si musai cu aspirine. :ok:

 

In primuil rand LA MULTI ANI PENTRU TOTI !!!

 

Noi tot cu motoarele mergem.

In rest fiecare cu ce are curajul.! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

siteu nu mai merge :

Bandwidth Limit Exceeded

The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

Apache/1.3.34 Server at www.roadpatrol.ro Port 80

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Cand e Ploiestiu'?

La fel ca anul trecut, adica de zilele orasului Ploiesti?

 

Din cate am inteles (din surse neoficiale) Ploieshtiul se tzine in weekendul 19-21 Mai. Sa ashteptam totushi o confirmare oficiala.

 

Word...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

26 - 28 - CLUJ - (organizator DRACULA BIKERS sau TRANSILVANIA BIKERS 1990 - nu s-a hotarat inca)

 

Sa inteleg ca va fi o singura intrunire numai organizatorul nu se cunoaste???

 

Transylvanian Bikers nu mai fac parte din UCMR???

Editat de kpax
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...