Sari la conținut

Veteranii,adunarea!


Dan Nastase
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Norocu' meu ca stiu sa scriu si mi l-am copiat pe hirtie!

Sa scrii numele (doar numele) participantilor pe forum ca poate e cineva care ti-a scapat si o sa ridice doua deshte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa postez o lista saptamina viitoare, in primele zile, ca sa stie fiecare cu cine merge si linga cine doarme! Imixtiunile de orice fel is permise! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate eu nu pot participa, intrucat pe 9 trebuie sa participa la un simpozion in buc. va urez drum bun, asfalt uscat si depanarea multor amintiri placute din calatoriile pe 2 roti!

 

 

m

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confirmam pezenta,Gigi Constantin impreuna cu subsemnatul plus inca 2 persoane.Am facut acesta precizare in ideea ca poate trebuiesc facute rezervari la hotel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Numai bine,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maicutele m-au refuzat, au frica lui Dumnezeu si a motociclistilor roackeri si violatori, asa ca programul artistic in cazul in care si fetele de la Capilna refuza sa vina, va trebui sa va aiba (iar) ca si animatori! :blbl:

Anul asta (sper iar!) ca instalatia de sonorizare sa functioneze la capacitate maxima, fiindca muzica buna se gaseste. Numa' sa nu se gaseasca cineva sa arda iar boxele sau mai stiu io ce belele sa faca si sa cintam ca pinguinii singuri!

Pentru orice eventualitate anul asta avem dublura la sonorizare! :D

Daca este muzica show voi face si io alaturi de Dan Rosca si Marian, ca sa nu rida lumea numai de ei ca-s mai piperniciti! ;)

 

L.E.- ce s-a intimplat cu formularu' ala de inscriere, ca este sincer total?!

Ma rugase un amic sa-l inscriu si cind sa notez...pace!

 

 

Bine mai, fie, o sa va prezentam iar un program artistic. ;)

Ne apucam de repetitii.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca cineva doreste un pat, o noapte, sunt dispus sa impart camera in noaptea de sambata spre duminica. Astept un semn pe PM, sa discutam si sa stiu cu cine iau legatura.

Pune si tu o poza mai inatai ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune si tu o poza mai inatai ;)
Cu Pinochio ? ;) Mi-e rusine ! :P Cine doreste poza cu hotelul sau cu camera, il poate servi Ivan, el este maestrul de ceremonii. In alta ordine de idei, sper sa tina Domne Doamne si cu noi, poate mai opreste robinetul, sa nu ramanem sinistrati la manastire. Doamne ajuta ! Editat de fast_arrow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei, sper sa tina Domne Doamne si cu noi, poate mai opreste robinetul, sa nu ramanem sinistrati la manastire. Doamne ajuta !

Iti dai seama ca odata ajunsi se pun maicutzele pe acatiste ca sa dea Doamne Doamne ploaie cu bulbuci ,ca sa ramanem la ele sa le dam....nuci ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa si ninga, anul acesta sunt prezent din multe motive.

1. Ivan e un super domn.

2. Despre domnul Nastase am citit suficient de mult, incat va fi o onoare pentru mine sa dau mana cu domnia sa.

3. Vin suficient de multi motociclisti adevarati acolo de la care ai ce invata.

4. Vreau sa vad ce mai pregateste Galen.

5. Si sa il ascult pe KATO.

Chiar daca detin permis din 1989 nu ma pot compara cu "Adevaratii veterani".

Respect deosebit!

Mesaj completat

Poate sa si ninga, anul acesta sunt prezent din multe motive.

1. Ivan e un super domn.

2. Despre domnul Nastase am citit suficient de mult, incat va fi o onoare pentru mine sa dau mana cu domnia sa.

3. Vin suficient de multi motociclisti adevarati acolo de la care ai ce invata.

4. Vreau sa vad ce mai pregateste Galen.

 

Chiar daca detin permis din 1989 nu ma pot compara cu "Adevaratii veterani".

Respect deosebit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei care sunt din bucuresti si vor sa mearga la tismana de vineri anuntativa pe forum si sa ne intalnim dimineata la petromul la intrare pe autostrada bucuresti-pitesti. si binenteles cei care vrea sa mearga in grup, ca sa stim cati suntem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ar fi ca pina miine la prinz sa va hotariti care veniti, fiindca voi comanda masa festiva pentru simbata seara (numar de portii, meniu...etc.) si nu am chef sa ramin cu banii dati si apoi sa mai ramin si dator, fiindca astea is portii comandate = platite (chiar daca nu se consuma)...la fel si camerele, daca nu se vor ocupa, costul cazarii il voi suporta personal, chiar daca acele camere vor dormi goale! Vad ca pina acum era zarva mare pe-aici, iar acum, cind ar trebui sa va anuntati sosirea (implicit participarea), s-a asternut linistea! Mai veniti sau fac intrunire doar cu 44-45 persoane? Cei care nu aveti posibilitatea sa anuntati pe internet din diverse cauze, puteti suna sau puteti anunta prin prieteni daca veniti.

Ieri am fost in Tismana iarasi si platoul din preajma hotelului este pregatit sa primeasca motoarele si calaretii, lemnele pentru focul de tabara stau cuminti in forma de piramida, iluminatul in zona s-a rezolvat incit caprele nu vor inopta in bezna, muzica in sala sparge timpanul si lazile cu bautura de la pensiunea Ursu, invecinata cu hotelul, is ticsite de bere si racoritoare. Sintem asteptati!

Vinul este inca in damigene sau butoaie si miine sau miercuri voi merge in statiune sa-l trag la sticle, sa-l platesc si sa-l transport la rece! :laugh:

Am facut si ceva poze cu locatia si ce ne-asteapta la rece!

 

P.S. - am anuntat si potera, ca sa nu mai avem probleme ca anul trecut cu baietii in albastru! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care s-au trecut in tabel mai trebuie sa confirme? Daca da atunci confirm ca vin Sambata la 10 dimineata ,particip la masa festiva,dorm o noapte cu nevasta la hotel si duminica dupa micul dejut o tai acasa. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care au fost trecuti in defunctul tabel al lui Dan Enduristu' nu mai trebuie sa confirme nimic!

O sa postez tabelul cu cei care au confirmat deja dupa ce o sa-l intocmesc in vreun program PC si-apoi sa-l listez ca sa-l las la receptie, sa se stie cine are rezervare...ca sa nu se iste probleme, fiindca locurile is limitate in camere!

Haideti ca de doua zile au stat si ploile, e cald si numa' bine de motociclit! :laugh:

Editat de ivan_pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa postez tabelul cu cei care au confirmat deja dupa ce o sa-l intocmesc in vreun program PC si-apoi sa-l listez ca sa-l las la receptie, sa se stie cine are rezervare...ca sa nu se iste probleme, fiindca locurile is limitate in camere!

Daca nu ti-e greu , poti sa reintroduci datele in Formularul de inscriere initial care acum e gol .

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greu nu-mi este, dar se gaseste iar vreun ozenaut si sterge tot...si nu-i pacat sa transpir io degeaba?!

Pun io mai tirziu un tabel facut de mine, in care nu poate umbla decit vreun flacau verde sau nenea adminu'!

Mesaj completat

Greu nu-mi este, dar se gaseste iar vreun ozenaut si sterge tot...si nu-i pacat sa transpir io degeaba?!

Pun io mai tirziu un tabel facut de mine, in care nu poate umbla decit vreun flacau verde sau nenea adminu'!

Mesaj completat

Ce dracu' dubleaza site-ul asta posturile?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK si mersi, Ivane!

Repet solicitarile pt care raspund:

1 camera Constantin

1 camera Dan Nastase

1 camera Bogdan Harea

pt sambata seara.

La cina festiva:2 persoane

 

Voi aduce ecusoane cu A.., Nume..., Tismana 2010, ca anul trecut, sa le completeze acolo, cand vin baietii. Panglici pentru ele am mai putine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Ivane,

 

M-ai rezolvat si pe mine cu patutu?

Daca nu se poate cu Nicu, pot sta cu Fast_arrow.

Eu vin de vineri, deci doua nopti de cazare.

 

Abia astept sa ne vedem!

 

Sorin,

 

:laugh:

Editat de sorin56ro2001
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fii fara grija, cei care s-au trecut aici is rezolvati toti, nu cred ca o sa am reclamatii la capitolul cazare!

Probleme vor fi cu masa (cina festiva de simbata seara) fiindca am preconizat circa 100 persoane si acum vad ca rindurile se subtiaza, confirmarile intirzie sa apara...si nu stiu pe unde voi scoate camasa! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fii fara grija, cei care s-au trecut aici is rezolvati toti, nu cred ca o sa am reclamatii la capitolul cazare!

Probleme vor fi cu masa (cina festiva de simbata seara) fiindca am preconizat circa 100 persoane si acum vad ca rindurile se subtiaza, confirmarile intirzie sa apara...si nu stiu pe unde voi scoate camasa! ;)

 

 

Ivane, eu am rezervat o camera desi vin singur, ma gindeam sa tin locul pentru o maicuta doritoare de un motociclist... :D

1 persoana pentru cina festiva ( maicuta banui ca tine post ) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...