Sari la conținut

Veteranii,adunarea!


Dan Nastase
 Share

Postări Recomandate

Da copii cu tricouri de fotbalisti cu nume celebre pe ele cu siguranta exista copilul fiind in piata cu taticu? Acel copil aia aspira!Nu vad de ce unul care si este sa nu si poarte numele?Sunt unii care au scris pe ei TANTA 1992 si nu se sterge cu sapun ce i cu aiureala asta? Oare nu gasim si niste subiecte de oameni cu ratiunea la locul ei?

 

Pentru început îți recomand o exprimare cu lizibilitatea crescută. Abia am reușit să citesc ce ai scris mai sus (am corectat eu și citatul fiindcă nu se înțelegea care este textul meu și care al tău).

 

Argumentația ta are niște carențe destul de mari din punct de vedere logic.

 

Eu am comentat doar oportunitatea gestului ca un om să circule în trafic cu numele său scris mare pe cască.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Argumentația ta are niște carențe destul de mari din punct de vededere logic

 

 

De acord.Care sunt ele?

 

Am inteles ce s-a intamplat... imi cer scuze, neatentia mea...postul exista la locul lui.

Referitor la acel post. Nu cred ca ati vazut vreodata un posesor de chopper din ale carui genti laterale ies semete niscai fire de ceapa si niste lalele pt soacra.Am dat ex cu chopper ul fiinca de obicei acest moto poseda genti.De fapt dl Nastase doreste ca forumistii sa poata intelege si aplica ce scrie intr un pdf din posturile dumnealui.Acolo sunt scrise lucruri de bun simt care te determina sa te gandesti sa ti fie rusine sa te scobesti in nas cand nu te vede nimeni si sa folosesti obligatoriu o batista. De varza gasca pe motor nici nu incape vorba. Adevaratii motociclisti sunt alceva. Distinctivitate, cum bine spune dl profesor Constantin ! In opinia mea cam asa stau lucrurile Respect si stima. Pdf ul se afla la postul 83 pe topicul CE user este acesta motoveteranii

Editat de Dan Olaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Referitor la acel post. Nu cred ca ati vazut vreodata un posesor de chopper din ale carui genti laterale ies semete niscai fire de ceapa si niste lalele pt soacra.Am dat ex cu chopper ul fiinca de obicei acest moto poseda genti.De fapt dl Nastase doreste ca forumistii sa poata intelege si aplica ce scrie intr un pdf din posturile dumnealui.Acolo sunt scrise lucruri de bun simt care te determina sa te gandesti sa ti fie rusine sa te scobesti in nas cand nu te vede nimeni si sa folosesti obligatoriu o batista. De varza gasca pe motor nici nu incape vorba. Adevaratii motociclisti sunt alceva. Distinctivitate, cum bine spune dl profesor Constantin ! In opinia mea cam asa stau lucrurile Respect si stima. Pdf ul se afla la postul 83 pe topicul CE user este acesta motoveteranii

 

double-facepalm.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Da, vanitatea este o ambitie omeneasca

Nu sunt si nu am fost niciodata un motociclist roman reprezentativ.

 

Nu am fost nici os domnesc,

dar nici o paragladina care sa care verze si gaste pe motor.

 

Eu am carat de-a lungul timpului cu motorul: bidoane de vopsea lavabila; un bidon mare de plastic pentru pus varza la murat; coltzare pentru gips-carton; cauciucuri moto; parchet laminat; piese de schimb pentru moto; scule de pescuit; un aspirator. Verze si gaste - nu inca, dar nu m-as da in laturi, daca ar fi nevoie. Prefer sa folosesc cat de mult motocicleta, inclusiv pentru transport. Intrebare:

 

Sunt o paragladina?

 

 

paragladină: Cuvânt folosit în loc de "parapantă", provenit din varianta în engleză, "paraglider", pentru a asocia încă o specie de paraÂşută cu o femeie de moravuri uÂşoare. (cf. dictionar urban) http://dictionarurba...aragladina.aspx

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord.Care sunt ele?

 

uite un prim exemplu -» Păi ori ești de acord ori nu ești de acord. :) (adică, în citatul de mai sus, tocmai ce ai făcut un paradox al bărbierului)

 

Legat de povestea de mai sus. L-ai dat de exemplu pe Titi Aur care umblă cu grupa sanguină scrisă pe mașina de concurs. Nu se pune. Aia e mașina lui de concurs, nu de stradă. Eu am spus că mi se pare ridicol ca o persoană să umble cu numele scris pe casca de stradă, nu în cadrul unei competiții. La fel și legat de exemplele cu Sheene și alți motocicliști celebri ( despre care am mari dubii că umblau pe stradă cu numele lor scris pe ei ).

 

De fapt dl Nastase doreste ca forumistii sa poata intelege si aplica ce scrie intr un pdf din posturile dumnealui.Acolo sunt scrise lucruri de bun simt care te determina sa te gandesti sa ti fie rusine sa te scobesti in nas cand nu te vede nimeni si sa folosesti obligatoriu o batista. De varza gasca pe motor nici nu incape vorba. Adevaratii motociclisti sunt alceva. Distinctivitate, cum bine spune dl profesor Constantin !

 

Eu cred că domnul Năstase nu are nevoie de avocat sau secretar (care să țină contabilitatea pdf-urilor postate) și că se poate exprima și apăra și singur. Nu de altceva dar genul acesta de posturi mă fac să mă întreb dacă nu aveau dreptate băieții aceia în legătură cu multiplele personalități.

 

Eu am carat de-a lungul timpului cu motorul: bidoane de vopsea lavabila; un bidon mare de plastic pentru pus varza la murat; coltzare pentru gips-carton; cauciucuri moto; parchet laminat; piese de schimb pentru moto; scule de pescuit; un aspirator. Verze si gaste - nu inca, dar nu m-as da in laturi, daca ar fi nevoie. Prefer sa folosesc cat de mult motocicleta, inclusiv pentru transport. Intrebare:

 

Sunt o paragladina?

 

 

Și eu am cărat diverse chestii atunci cînd am avut nevoie să o fac. Paragladină ? Nu cred, mai degrabă ești un om normal și nu trăiești cu senzația că ești Don Quixote călare pe Rossinante ( și cu Sancho Panza alături care să-ți numere pdf-urile și să-ți fie alături în cruciadă ).

Editat de bibi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Eu am carat de-a lungul timpului cu motorul: bidoane de vopsea lavabila; un bidon mare de plastic pentru pus varza la murat; coltzare pentru gips-carton; cauciucuri moto; parchet laminat; piese de schimb pentru moto; scule de pescuit; un aspirator. Verze si gaste - nu inca, dar nu m-as da in laturi, daca ar fi nevoie. Prefer sa folosesc cat de mult motocicleta, inclusiv pentru transport. Intrebare:

 

Sunt o paragladina?

 

 

paragladină: Cuvânt folosit în loc de "parapantă", provenit din varianta în engleză, "paraglider", pentru a asocia încă o specie de paraÂşută cu o femeie de moravuri uÂşoare. (cf. dictionar urban) http://dictionarurba...aragladina.aspx

 

Sunt curios sa aflu si opinia d-lui Nastase in ce ne priveste pe noi, astia de se intampla sa caram diverse chestii cu motocicleta...

 

Și eu am cărat diverse chestii atunci cînd am avut nevoie să o fac. Paragladină ? Nu cred, mai degrabă ești un om normal și nu trăiești cu senzația că ești Don Quixote călare pe Rossinante

 

Pai atunci, poate ca dl. Nastase a vrut sa spuna baragladina si nu paragladina...

 

BARAGLĂDINĂ - (Depreciativ) Țigan. baraglĂĄdină - Epitet ironic unui Țigan orĭ uneĭ Țigance. Vezi http://dexonline.ro/...aragladin%C4%83

 

 

Nu sunt si nu am fost niciodata un motociclist roman reprezentativ.

 

Nu am fost nici os domnesc,

dar nici o paragladina care sa care verze si gaste pe motor.

 

Asadar, domnul Nastase, tinand cont ca obisnuiesc sa transport cu motocicleta diverse obiecte, cum sunt?

 

Sunt o baragladina sau sunt o paragladina ?

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Sunt curios sa aflu si opinia d-lui Nastase in ce ne priveste pe noi, astia de se intampla sa caram diverse chestii cu motocicleta...

 

Pai eternul Nastase si-a exprimat deja parerea, esti o paragladina. Tu, si restul motociclistilor muritori (adica si eu).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Pai eternul Nastase si-a exprimat deja parerea, esti o paragladina.

 

Poate ca sunt o baragladina. Daca din graba, dintr-o greseala de tastare, din superficialitate sau pur si simplu datorita necunoasterii unor cuvinte ce le foloseste (asa cum i s-a mai intamplat) dl Nastase de fapt crede ca -pentru ca obisnuiesc sa transport cu motocicleta lucruri voluminoase- nu sunt nicidecum o paragladina si ca de fapt sunt o baragladina?

 

Cum sunt, domnul Nastase?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM inteles. Astept cu interes pozele Dv in ipostazele descrise alaturi de poza daciei cu capita de fan pe ea , al ladei 1500 cu vitelul inauntru, a porcului carat cu bicicleta, al gainii c u sfoara de gat si stapana ei.etc Repet Nastase s a referit la propria persoana. Faptul ca in senzatia mea va regasiti in ce de fapt nu a vrut sa spuna e o autoofensa pt Dv. si o ofensa adusa motociclismului. In afara de o femeie sau un prieten bunul simt te obliga sa nu transporti altceva.cu exceptia coburilor de calatorie Cu scuze dar asta e parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, vanitatea este o ambitie omeneasca neintemeiata, contrariul modestiei

si un forum ar trebui sa se defineasca prin promovarea polemicii ideilor si al principiilor

si nu sa traiasca din atacurile la persoana.

 

In comentariile mele, eu ma bazez pe o viata traita pe tot felul de motoare,

implinita cu o sumedenie de intamplari moto.

Pe care, din pacate, majoritatea posesorilor nu le-au trait si de aceea sunt tentati la se le catalogheze aiurea.

Daca speculezi naspa, o dai de gard si nu te bazezi pe fapte adevarate,

poti chiar si sa dovedesti ca moralitatea Maicii Tereza este o scroafa...

Reveniti-va, dragilor!

 

Nu datorez nimic nimanui, si nimeni nu imi datoreaza mie nimic.

A fost doar viata mea, petrecuta de la maturitate pe o seama de motoare.

Nu sunt si nu am fost niciodata un motociclist roman reprezentativ.

Pentru mine, toata viata motocicleta mi-a fost un alter ego.

Nu stiu daca am procedat bine sau rau din punct de vedere social

si nici nu doresc sa oblig pe cineva sa procedeze asa.

 

Nu am fost nici os domnesc, si nici urmasul lui Agostini su Cecotto pe pamant,

dar nici o paragladina care sa care verze si gaste pe motor.

Nici la propriu, si nici la figurat!

 

Faptul ca pe un forum dedicat pasionatilor se mai intampla asemenea atacuri talibane,

mai ales la adresa veteranilor moto... nu fac decat sa ne dea motiv sa ne intrebam

cat de pasionati si calificati sunt acesti useri motociclisti, (acei mereu cei 3-4 nesatisfacuti de viata)...

si de ce procedeaza intotdeauna de de ajung sa isi piarda si tresele... de oameni si de... moderatori...

 

Orice animal poate sa demoleze foarte usor si cu spor.

Pentru a construi... iti trebuie inteligenta superioara si simt artistic.

Aceasta este si explicatia pentru care motociclistii cu faima se recunosc mereu si se apreciaza intre ei.

Pur si simplu, isi traiesc visele lor si nu pe ale altora...

Pur si simplu au puterea de a-si vedea de personalitatea si de viata lor!

 

@ forumistii:

Citind cu atentie expozeul meu, realizati faptul ca fraza cheie este:

"Pentru mine, toata viata motocicleta mi-a fost un alter ego."

Mai mult, in continuare, afirm:

"Nu stiu daca am procedat bine sau rau din punct de vedere social

si nici nu doresc sa oblig pe cineva sa procedeze asa."

 

Pe cale de consecinta, este doar un crez al meu in viata,

un crez care nu doreste sa jigneasca vreun om, dar nici sa-l investeasca cu de-a sila la noblete.

In opinia mea, motocicletele solo sunt numai pentru cavaleri.

Referitor la cuvitele:

paragladina

face parte din dictionarul urban si se refera la "parasute"...

baragladina, conform DEX...

 

Nu stiu cat de motociclisti sunt cei care isi cara zilnic zarzavaturile pe motor...

dar mi-as permite sa le recomand (daca nu au bani de un "papuc" cu patru roti

sa foloseasca o motocicleta cu atas.

 

Demonstratie foto, reprezentativa pentru posesorii de motociclete:

 

DOMNUL CANTACUZINO

post-882-0-26130800-1333280746_thumb.jpg..........post-882-0-00591400-1333280792_thumb.jpg

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

1. in senzatia mea va regasiti in ce de fapt nu a vrut sa spuna

 

2. o autoofensa pt Dv. si o ofensa adusa motociclismului***. In afara de o femeie sau un prieten bunul simt te obliga sa nu transporti altceva. ***

 

1. este tare amuzant ce ati scris. :cheers:

 

2. draga domn, daca in crezul dumitale atat de profund motociclistic, enunti senin ca o femeie este un transport realizat pe motocicleta, indraznesc a-ti spune ca de-abia aceasta afirmatie nesabuita este o ofensa adusa motociclismului.

 

*** cum naiba sa spui asa ceva? a calatori insotit de o femeie este orice altceva decat un transport...

 

*** de ce, stimate domn, a transporta lucruri cu motocicleta este "o ofensa adusa motociclismului" ?

 

In opinia mea, motocicletele solo sunt numai pentru cavaleri.

 

Dar cele echipate cu loc pentru un pasager, acestea pentru ce soi de oameni sunt?

 

Nu stiu cat de motociclisti sunt cei care isi cara zilnic zarzavaturile pe motor...

dar mi-as permite sa le recomand (daca nu au bani de un "papuc" cu patru roti ***

sa foloseasca o motocicleta cu atas.

 

tocmai am cumparat o motocicleta cu atas. ce soi de om sunt deci?

 

*** ps. am si o camioneta. un soi de papuc, cum spuneti dvs... il am de mai demult, cu mult, muuult inainte sa va permiteti dvs. aceste recomandari. cu toate acestea, prefer sa transport deseori cu motocicleta, pe cat posibil, lucruri diverse de care am trebuintza. e mai eficient. e mai firesc.

 

 

asadar? ce soi de om sunt?paragladina? baragladina? sau cum sunt?

 

In opinia mea, motocicletele solo sunt numai pentru cavaleri.

Nu stiu cat de motociclisti sunt cei care isi cara zilnic zarzavaturile pe motor...

dar mi-as permite sa le recomand (daca nu au bani de un "papuc" cu patru roti

sa foloseasca o motocicleta cu atas.

 

In doar cateva randuri, scrise aici, ati izbutit sa insultati la gramada o multime de motociclisti. sa va fie rusine. din acest moment, renunt sa va vorbesc cu Dvs. intrucat ati dovedit ca nu meritati aceasta forma de respect.Cum de va permiteti sa faceti recomandari de acest gen? Cine credeti ca sunteti ca sa va permiteti sa insultati camarazii nostri mai nevoiasi dpdv material (printre care ma numar si eu) pe motiv ca folosesc motocicleta spre a transporta bunurile ce le sunt de folos?

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

asadar? ce sunt?

In primul rand esti un... consigliere prbk... si anume pe probleme moto. Tare de tot!!!

Mai esti si un posesor de diverse...

Iaca cum ajunge burghezul domn si posesorul motociclist:

fentand problemele de principiu si bagandu-se "in fata" la pozat!

In primul rand esti posesorul unui tupeu gonflabil,

mult peste cunostintele minime necesare convietuirii in lumea moto.

Aici, demonstrezi obraznicie la adresa lui Dan Olaru, un om care ar putea sa iti fie "tata"

si ca varsta, dar si ca motociclist! Un om printre alti veterani moto

care a avut puterea sa se dezica de "grupul vostru de evadati la berarie"...

Majoritatea "veterani" cu 40 de ani varsta si 5 ani experienta la ghidon...

Ai de ce sa-i stimezi... Majoritatea sunt aproape de "anii" tai pe sosele...

Acum, demonstrezi ca nu cunosti termenul elementar uzual de motocicleta solo

care inseamna in primul rand motocicleta fara atas si nu sa de un singur loc...

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Nastase, nu ai raspuns omeneste la nici una din intrebarile mele de mai sus. Preferi sa ma insulti, vad...

 

esti posesorul unui tupeu gonflabil,

demonstrezi obraznicie

 

Oare? Tu ce crezi ca demonstrezi, Nastase, insultandu-ma? Cum iti place tare mult repetitia, am sa iti fac pe plac:

 

de ce a transporta lucruri cu motocicleta este "o ofensa adusa motociclismului" ?

 

tocmai am cumparat o motocicleta cu atas. nu pentru transport, ci pentru placerea de a merge cu atas.

 

asadar? ce soi de om sunt?paragladina? baragladina? sau cum sunt?

 

Cum de-ti permiti sa faci recomandari insultatoare, de genul sa ne cumparam papuc sau moto cu atas? Si daca nu sunt bani pentru asta, care e problema matale? Cine crezi ca esti tu, ca sa-ti permiti sa insulti camarazii nostri mai nevoiasi dpdv material (printre care ma numar si eu) pe motiv ca folosesc (folosim) motocicleta spre a transporta bunurile ce le (ne) sunt de folos?

 

Astept raspunsuri punctuale, cavalere... :D

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nastase, nu ai raspuns omeneste la nici una din intrebarile mele de mai sus. Preferi sa ma insulti, vad...post-47450-0-48831500-1333287616_thumb.jpg

Astept raspunsuri punctuale, cavalere... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In opinia mea, motocicletele solo sunt numai pentru cavaleri.

 

Nu stiu cat de motociclisti sunt cei care isi cara zilnic zarzavaturile pe motor...

dar mi-as permite sa le recomand (daca nu au bani de un "papuc" cu patru roti

sa foloseasca o motocicleta cu atas.

 

Demonstratie foto, reprezentativa pentru posesorii de motociclete:

 

DOMNUL CANTACUZINO

post-882-0-26130800-1333280746_thumb.jpg..........[attachment=789104:gascariul

.........................................UN TOVARAS OARECARE

 

 

 

 

Domnule Nastase, eu va inteleg subtilitatea diferentierii pe care doriti sa o promovati prin antiteza dintre beizadea si tovarasi, dar habar nu aveti ca preferatele printului erau motocicletele cu atas, participand si la curse cu asemenea vehicule. Ar fi bine sa nu institati pe ideea asta penibila privind solo vs. atas, nu va face cinste.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acesta este un pamflet

adresat celor 3-4 galbeni... la fatza, maruntzisii motociclismului romanesc.

post-882-0-40320900-1333290194_thumb.jpg post-882-0-66538900-1333290248_thumb.jpg

Puisorilor, un pic de bun simtz.

Nu va mai bagati aiurea in seama la capitolul VETERANI MOTO

decat daca sunteti in stare sa sustineti ceva constructiv aici.

Nu mai aberati si nu mai considerati prsuputzurile voastre onirice drept adevar.

Respectiv, nu va mai tociti neuronul functional cu afirmatii onirice.

Sunteti de arici-pogonici, egocentristilor!

Ba v-au napadit clonele nicodata dovedite, ba vi s-au belit postarile...

ba in ceea ce ziceti voi si oglinda va jigneste... Tare de tot! :stuck:

Cititi cu atentie replicile mele si exprimati-va conform realitatii. Adevarul se demonstreza.

Eu am argumentat ceea ce am afirmat!

 

Posesori, exhibitioniti, plimbatori... si, din pacate... abia muuuult de tot la urma, motociclisti pasionati!

Dar, suntem pe un forum moto plin de posesori... si, firesc, de la principii revenim mereu la mahalagisme.

Bravos rrromanica, halal caractere!

 

:wink:

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

[/b][/i]Ba v-au napadit clonele nicodata dovedite, ba vi s-au belit postarile...

ba in ceea ce ziceti voi si oglinda va jigneste... Tare de tot! :stuck:

Cititi cu atentie replicile mele si exprimati-va conform realitatii. Adevarul se demonstreza.

Eu am argumentat ceea ce am afirmat!

 

 

 

am scris ridicol ? cred că penibil este un termen mult mai potrivit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Nastase, eu va inteleg subtilitatea diferentierii pe care doriti sa o promovati prin antiteza dintre beizadea si tovarasi, dar habar nu aveti ca preferatele printului erau motocicletele cu atas, participand si la curse cu asemenea vehicule. Ar fi bine sa nu institati pe ideea asta penibila privind solo vs. atas, nu va face cinste.

Stimate colectionar moto,

Daca cititi cu atentie afirmatiile mele,

nu sustin in nicio fraza faptul ca side-caristii ar fi suboameni.

Imaginati-va ca respect pasiunea onesta a unui motociclist, oricare ar fi ea

si imi scot oricand palaria in fata unor realizari tehnice care au lasat o urma demna in istorie!

 

La multi kilometri frumosi!

 

post-882-0-38468800-1333293085_thumb.jpg

 

Cu tot respectul...

Din cand in cand... este bine sa dovedim si un pic... de simtul umorului... post-882-0-67774900-1333293228_thumb.jpg

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am scris ridicol ? cred că penibil este un termen mult mai potrivit

 

...Plus leul meu!

Referindu-ne la neavenitii de pe forum, expresia care vi se potriveste perfect este JENIBIL

:rusinica:

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Eu am argumentat ceea ce am afirmat!

 

Cavalere ... :D faptul ca iar mazgalesti cateva poze nu inseamna ca iti argumentezi veninul...

 

Faptul ca alegi sa insulti - direct ori la gramada - fel de fel de oameni, pentru te miri ce motive bizare (ba ca transportam chestii pe motocicleta si astfel facem motociclismul de ras, ba ca motocicleta cu atas ar fi pentru zarzavagii) - nici aceste insulte nu te-ajuta in a capata respectul pe care il tot cersesti si de care te indepartezi ... Vârtos.

 

PS: Mai Nastase, e foarte placut afara. Tocmai ce am dat o raita scurta cu motocicleta... Soarele straluceste si pasarile canta-n pomi, e destul de cald si asfaltul aproape uscat. Tu de cand n-ai mai iesit din casa?

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

cand veniti mai pe la mine la Cheia? va astept cu drag, Festina ,Dan ,... ??? Facem si o tura lejera pe serpentine

 

Eu chiar maine am sa trec prin Cheia, in drum spre Brasov; insa, cu treburi - nu in timpul meu liber... Din pacate nu voi putea zabovi; cu mare placere insa cand timpul va fi mai cald si voi fi liber, nu la drum dictat de job, mi-ar face placere sa ciocnim o bere...

 

 

Cat despre mers la tura pe serpentine: doar daca ai rabdare cu un incepator ca mine. Obisnuiesc sa merg enervant de prudent... :friends:

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...