Sari la conținut

Accident mortal pe scooter in Dambovita


euinsumi
 Share

Postări Recomandate

D'zeu sa-i odihneasca. RIP :crack:

Sper macar sa se faca dreptate si sa nu fie scos mortul vinovat, chiar daca asta nu ii va ajuta cu nimic pe cei 2 baieti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa le fie tarana usoara!

 

nici n-a inceput bine anu si deja sunt victime!

bag pixu ca nici nu-mi vine sa ma mai dau pe sosea!

 

ba, ce draq scrie mare ''TARGET'' pe noi si nu stiu eu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat de repede va voi arata si pozele cu ce a mai ramas din scuter , cat de repede le bag pt k sunt p dial-up si merge greu rau

am fost aqm 2 ore aqlo la locul accidentului am stat de vb cu cativa martori care contrazic total ceea ce sa dat la tv

am fost si aks la cei 2 frati si nu va puteti inchipui ce jale era aqlo

o sa ii inmormanteze luni sau marti , cat de repede voi reveni si cu pozelcel care a provocat acest accident nu vreau sa ramana nepedepsit , k in cazul elei si al lui traian

Editat de diandy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat de repede va voi arata si pozele cu ce a mai ramas din scuter , cat de repede le bag pt k sunt p dial-up si merge greu rau

am fost aqm 2 ore aqlo la locul accidentului am stat de vb cu cativa martori care contrazic total ceea ce sa dat la tv

am fost si aks la cei 2 frati si nu va puteti inchipui ce jale era aqlo

o sa ii inmormanteze luni sau marti , cat de repede voi reveni si cu pozelcel care a provocat acest accident nu vreau sa ramana nepedepsit , k in cazul elei si al lui traian

 

sal

ceva date despre accident ...........

aveau casti................................

era semnalizat........................

mergea pe banda lui......................

 

merg mult prin tara

si

sincer

 

casti nema

fara aprins oha stop inexistent

iti vin direct in fata pe banda ta ca acolo stau ei.......................

 

si ceva interesant

 

ALCOOOOOLEMIA

 

...................................................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are dreptate katalyn , mergeau regulamentar , nu erau bauti , aveau casti , era semnalizat scuterul

maine seara sper sa pot pune si pozele k sunt p dial-up

cei doi se intorceau din oras de la munca mergeau regulamentar si un audi a intrat pe banda lor si ia luat frontal

Editat de diandy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca e de bicicleta, de street, dar e irelevant.. La cum s-a rupt scuterul in bucati, nu prea-mi vine sa cred declaratia soferitei, cum ca nu ar fi avut viteza..

 

Sa le fie tarana usoara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cum arata masina puteau sa aiba si mama echipamentului pe ei, nu au avut nici macar o sansa.

Dumnezeu sa ii ierte!

Eu sunt de parere ca jigodia aia de soferita vroia sa`si ia zborul. DE`ar ajunge la fel ... RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-zeu sa-i odihneasca.Dupa cum vorbea asa zisa soferita ,nu cred ca a condus ea.Mai degraba cel care incerca sa explice ,ce s-a intamplat,vorbind in locul ei.Cum poti omori doi oameni si sa fii foarte senin.Ceva e cusut cu ata alba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-zeu sa-i odihneasca.Dupa cum vorbea asa zisa soferita ,nu cred ca a condus ea.Mai degraba cel care incerca sa explice ,ce s-a intamplat,vorbind in locul ei.Cum poti omori doi oameni si sa fii foarte senin.Ceva e cusut cu ata alba.

aceeasi parere o am si eu...la.bagiul cu basca a condus si acu se da lovit...dar ma gindesc ca si mortul nu era destul de semnalizat...rar am vazut scuteristi care sa fie vizibili noaptea...merg bezmetic fara nici o idee de regulament...

R.I.P...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot crede ca nu aveau farul aprins.Puteau fi si pe jos nu neaparat pe scuter sau motor.Cum naiba sa intri intr-o curba asa ,fara sa-i vezi capatul,fara sa stii ce e dupa colt( fara sa poti opri in bucata pe care o vezi).Chiar pe contrasens sa fi circulat cei cu scuterul si tot ii evitai ,daca circulai ca un om normal cu un pic de judecata.Nu inseamna ca daca-ti pastrezi banda esti ferit de orice si intotdeauna o gasesti goala.Un tir ramas in pana in acelasi loc i-as dori dobitocului care a condus auto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...