Sari la conținut

vopsea STEALTH cea de pe F- 117


ianachim
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 219
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aia din cladirea aia noua de langa turnul inalt de transmisiuni Semanatoarea (CIA) deja au trimis o masina spre tine. Vopseste BMW-ul si fa-te nevazut.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta clar, insa era vorba de "invizibilitatea radar", ca degeaba il vede perfect pe camera daca aparatul radar tace mâlc :bounce:

il si vad pe garcea cu casca data pe ceafa si cu ochii iesiti din orbitele stelare: WTF?? :friends:

 

 

invizibilitatea radar se poate obtine....chiar si cea termica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un lucru e clar,in caz de accident replica conservarului "nu te-am vazut" va fi pe buna dreptate.

 

Replica asta nu ii mai la moda..

 

II ceva de genu .... Motociclistu a avut aproximatic 190 km/h era intr-o roata , si mi-a taiat calea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi Ianachime, nu ai vrut sa dai 3 bulioane pe detectorul ala al meu portabil.Ai dat in schimb 1000 de para pe o vopsea de care nu stii cum scapi acum... :friends:

 

RUP :bounce:

 

Bafta la vanzare, ca fraieri sunt destui prin preajma! :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da` sistem d`ala cum avea alienul ala urat din Predator de se facea invizibil de-a binelea n-are nimeni? Dar banuiesc ca nici nu e nevoie ca oricum nimeni niciodata nu ne vede...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aiurea e ciordeles vopseaua :bounce: , deja se aud sirenele pe afara.

 

Dap, probabil deja un F117 a fost detectat si doborat de talibani! Doi copii au ramas fara tata, o sotie fara sot, o mama fara copil, o America fara un bun pilot. Si totul de la 0.5 L de vopsea. Ionachime, ai pus-o :friends:

 

 

Acum am realizat cum fac hotii motocicletele nevazute, le vopsesc cu vopsea de la tine! :-L

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cunostintzele mele limitate, vopseaua aia e secret militar, si daca ai pus mana pe ea, ai noroc ca americanii nu prea stiu unde este romanica, ca altfel te vizita o echipa de oameni in negru sa te intrebe din ce tir a picat....

 

Bafta la vanzare, daca pica careva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un lucru e clar,in caz de accident replica conservarului "nu te-am vazut" va fi pe buna dreptate.

 

chiar daca nu esti un posibil client ai o bere de la mine

 

 

CEL MAI TARE COMENTARIU PANA ACUM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ianachime singura ta scapare este la granita din NE, cu conditia sa ne dai recipientul cu vopsea. Grabeste-te daca vrei sa te ajutam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incredibili

incredibili

ma uit la profilul vostru

si nu inteleg

 

cati aveti moto in cauza

 

FOARTE PUTINI

 

cati comentati

 

TOTI

 

so

 

numere intoarse.............multi

numere sub sa....................multi

amenzi pt viteza......................f multi

 

e

va fi 1 smecher care da banul si unicul proprietar de motor nedetectabil RADAR

 

ps.. animalul meu nu se incadreaza pt ca are f mult metal neacoperit de carena si forme rotunde

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rusii nu aveau bani de vopsea de-aia hoatza de F-uri, asa ca le vopseau cu cerneala invizibila.

 

Dar la prima ploaie se ducea dreaq si nu stiau de ce sunt vizibili pe radar, ii pocneau SAM-urile, picau Mig-urile. Cele recuperate erau topite si facute Nipre din ele. Urme de cerneala invizibila tot mai erau asa ca unele proprietati precum rezistenta la compresiune, la forfecare, la abraziune, la schimbari de temperatura, dispareau cu desavarsire. De-aia mai "crapa" Niprele.

 

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cunostintzele mele limitate, vopseaua aia e secret militar, si daca ai pus mana pe ea, ai noroc ca americanii nu prea stiu unde este romanica, ca altfel te vizita o echipa de oameni in negru sa te intrebe din ce tir a picat....

 

Bafta la vanzare, daca pica careva.

 

nu a picat de nicaieri

baietii au facut teste dupa monstrele aruncate de laboratoarele sus numite "secrete"

 

doar ca nu au ars si monstrele fraierii

unul destept le.a luat si au produs dupa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

central Transylvanian Basin is separated from the Plain of Moldavia on the east by the Carpathian Mountains and separated from the Walachian Plain on the south by the Transylvanian Alps

 

Io'te mah, io cand ma duc la poiana țapului ma duc de fapt in Alpi... :bounce:

 

Ce pretentii sa ai de la mancatorul ordinar de hamburgăr daca dejteptii de la siaiei sunt asa de bine informati? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand 0,5L de vopsea ruseasca pentru amprenta radar 0 de pe Mig 144 si S37. Un amic de-al meu a facut rost din Tiraspol, repede ca vin ai lui Gorbunov sa ma caute. SUper oferta: 500 Euro vopsitul cu trafaletul.

 

Ba strumfuadi, Fagarasii sunt porecliti Alpii Transilvaniei, acu americanii nu or retine nuantele dar cu toate astea il vor scoate pe Ianachim si din gaura de sarpe.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rusii nu aveau bani de vopsea de-aia hoatza de F-uri, asa ca le vopseau cu cerneala invizibila.

 

Dar la prima ploaie se ducea dreaq si nu stiau de ce sunt vizibili pe radar, ii pocneau SAM-urile, picau Mig-urile. Cele recuperate erau topite si facute Nipre din ele. Urme de cerneala invizibila tot mai erau asa ca unele proprietati precum rezistenta la compresiune, la forfecare, la abraziune, la schimbari de temperatura, dispareau cu desavarsire. De-aia mai "crapa" Niprele.

 

:friends:

 

 

diferenta dintre rusi si americani este ca

 

americanii au inventat marketingul si sa arte ce tari sunt ei

 

so rusii nu fac mare propaganda cu anumite lucruri pe care le detin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

declar topic inchis, Ianachim s-a dat tot cu vopsea sa scape de potera, asa ca nu a mai ramas nici un strop sa va dati pe super-sporturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut rost din state de 0.500 litri de vopsea care este data pe avioanele F 117

 

din ce am discutat cu omul

ei au facut ceva probe pe 3 modele de motoare

care si datorita formelor nu apar pe radarele de politie

deci vopsea + forma carene = 0 detectie radar

 

so

deschid licitatie

de la 1000 euro inclus manopera ............ nu se poate vopsi decat cu scula speciala.... este o duza de o anumita dimensiune care se aplica pe pistolul de vopsit

0.500 litri ajung pt o motocicleta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sa imi trimiti si mie vopsea de aia invizibila...uite adresa mea completa

 

 

 

 

 

ce? nu se vede ?ma scuzi sa schimb pastatura k o folosesc pe cea cu scris invizibil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ma uitam in dimineata asta la un documentar cu avioanele stealth...povesteau cum functioneaza tehnologia. Si apoi mi-a trecut prin cap o idee, oare e cineva care si-ar vopsi masina/motocicleta cu vopsea de asta ca sa scape de detectare radar? Eh, raspunsul a venit foarte repede, dar si cu cireasa in varf...sunt oameni care fac si afacere din vopsirea motocicletelor cu vopsea stealth =))

 

Foarte tare, insa eu sper ca glumesti.

 

 

 

 

 

 

am facut rost din state de 0.500 litri de vopsea care este data pe avioanele F 117

 

din ce am discutat cu omul

ei au facut ceva probe pe 3 modele de motoare

care si datorita formelor nu apar pe radarele de politie

deci vopsea + forma carene = 0 detectie radar

 

so

deschid licitatie

de la 1000 euro inclus manopera ............ nu se poate vopsi decat cu scula speciala.... este o duza de o anumita dimensiune care se aplica pe pistolul de vopsit

0.500 litri ajung pt o motocicleta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...