Sari la conținut

MARS MOTO FORMATIA PHOENIX


Lope
 Share

Postări Recomandate

Dupa un 1 mai de drum lung si obositor (bucuresti-calarasi-ostrov-constanta-vama veche- A2 bucuresti) a fost si ziua de 2 mai care si-a meritat pe deplin eforturile.

 

A fost un mars mai mult decat frumos....a fost primul mars la care toata lumea stia sa mearga in coloana organizata 2 cate 2.

 

La mai multe marsuri! :baldy: :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 121
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am fost acolo la indemnul neobositului MetalHearth care trage de noi cu fiecare ocazie.

 

multumesc man pentru sms.

 

 

 

s-a vazut ca am fost putini, dar am mers organizat si mi-a placut enorm.

 

abia astept sa ii povestesc tatalui meu ca am rulat in coloana alaturi de legenda Nicu Covaci.

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost acolo la indemnul neobositului MetalHearth care trage de noi cu fiecare ocazie.

 

multumesc man pentru sms.

 

 

 

s-a vazut ca am fost putini, dar am mers organizat si mi-a placut enorm.

 

abia astept sa ii povestesc tatalui meu ca am rulat in coloana alaturi de legenda Nicu Covaci.

 

 

Si avem si poza cu el :baldy:

/index.php?...t&id=467255

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.realitatea.net/nicu-covaci-si-o...oto_509957.html

 

"Motoare de mare putere, două vedete Âşi un mesaj puternic: există Âşi motociliÂşti în trafic. ConduÂşi de Nicu Covaci Âşi Ovidiu Lipan Ăăndărică, de la Phoenix, zeci de motocicliÂşti au defilat azi prin BucureÂşti, într-o campanie de sensibilizare a Âşoferilor față de colegii de trafic pe două roți."

 

Huh??? Ce-are sula cu prefectura? Ai zice ca daca tot au trimis echipa de filmare, puteau macar sa intrebe ce se intampla de fapt... or fi ramas cu fixatii de acu' o saptamana :baldy: nu ca ar fi vreo problema...

Eu cred ca oamenii s`au interesat dar asa este cand altii se baga in seama si se dau drept organizatori, uitand ca au incercat sa bage bete`n roate actiunii, de cum au auzit despre ce e vorba. Mie unul, mi se pare extrem de cunoscuta treaba cu "motociclisti in trafic" si de o campanie dusa de o anume asa zisa organizatie.

 

Vreau sa multumesc si pe aceasta cale tuturor celor prezenti si sa ii felicit pentru modul civilizat in care s`au comportat. Pentru ei numai RESPECT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serbane, cu tot respectul, mi-esti drag. Da' te rog eu, ori zici ceva concret, ori o lasi asa cum a cazut. Nu fii flamer, ca te stiu mai stralucit de atat. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serbane, cu tot respectul, mi-esti drag. Da' te rog eu, ori zici ceva concret, ori o lasi asa cum a cazut. Nu fii flamer, ca te stiu mai stralucit de atat. :baldy:
ai mesaj pe Y!messenger
Eu zic sa stai in banca ta si iti bagi linguritza in k...u....r. Asta ca sa nu ti`o bage cineva pe gat.
uuuuu, zmeule.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-i Serbane. Daca atat ii duce inteligenta. Se iau de AMR cand greseste presa in loc sa se duca sa ii ia pe aia de gat. O sa ajunga sa se ia de AMR si fiindca ploua afara.

Eu am obosit sa le mai explic si pana la urma ei nici nu vor sa inteleaga. Au gasit si ei un dusman si ca si manelistii daca nu au un dusman nu se simt bine. Lasa-i frate sa se simta oamenii bine ca nu ne afecteaza cu nimic. Pentru noi vorbesc statisticile.

Pana la urma asta e situatia si eu am inceput sa ma obisnuiesc. Oricum eu o sa imi vad de treaba indifernt ce zice lumea.

 

Pomit ca e ultima oara cand sunt off pe un topic despre o actiune care merita toate laudele.

Daca AMR-ul era impotriva eu si altii din AMR ce am cautat acolo. Am uitat, am venit sa ne asumam meritele. Nu mai intru in detalii ca nu are sens.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-i Serbane.....

 

 

Prietene ozzy, vb la concret si adreseaza-te celor ce ataca, nu folosi pluralul ca e posibil sa inglobezi in discutia ta clubul ci nu omul care nu te place sau mai stiu eu ce are cu tine ori cu voi....

 

eu personal nu va cunosc si nici nu am idee ce anume a iesit intre voi, ceva am omis....cert este ca ma deranjeaza cand te adresezi tuturor pe fundal de sigla (sau la nivel de sigla) in loc sa te rezumi la micile neintelegeri....

 

bafta!

 

ps: si eu cer scuze pt un eventual off topic si sper sa nu devina acest topic ceva gen "manelism"

Editat de d_paulo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dincolo de toate astea, parada asta a fost foarte reusita si foarte placuta. A meritat sa vin din vama pentru ea :)

 

cu aceasta ocazie le multumesc tuturor pentru contributia lor la acesta zi de nota 10

 

fac o exceptie, Sorine (de la Timisoara Bikers) iti multumesc dupa ce dai berea :wacko: ca mi-ai inegrit motorul cu burning-ul ala de la Victoriei :wacko:

 

sper ca Sorin era numele daca retin bine :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fac o exceptie, Sorine (de la Timisoara Bikers) iti multumesc dupa ce dai berea :wacko: ca mi-ai inegrit motorul cu burning-ul ala de la Victoriei :)

 

De-abia astept sa bem berea impreuna :wacko:

 

Multumesc celor de la Choppers Academy si Dac Motors pentru primirea facuta.Am ramas impresionati :moto: Ne-am simtit extraordinar de bine si astept sa ne intalnim cat mai curand.

 

PS Pacat de aceste intepaturi pe forum mai ales ca au fost membri de la AMR(pe care ii salut cu aceasta ocazie) care au sprijinit aceasta actiune.A fost o actiune extraordinara.Mie cel mai mult mi-a placut cand bikerii in frunte cu Nicu Covaci au "cucerit" platoul din fata Casei Poporului.

 

De la Timisoara doar atat:RESPECT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc celor de la Choppers Academy si Dac Motors pentru primirea facuta.Am ramas impresionati :moto: Ne-am simtit extraordinar de bine si astept sa ne intalnim cat mai curand.

 

PS Pacat de aceste intepaturi pe forum mai ales ca au fost membri de la AMR(pe care ii salut cu aceasta ocazie) care au sprijinit aceasta actiune.A fost o actiune extraordinara.Mie cel mai mult mi-a placut cand bikerii in frunte cu Nicu Covaci au "cucerit" platoul din fata Casei Poporului.

 

De la Timisoara doar atat:RESPECT!

 

Total de acord!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene ozzy, vb la concret si adreseaza-te celor ce ataca, nu folosi pluralul ca e posibil sa inglobezi in discutia ta clubul ci nu omul care nu te place sau mai stiu eu ce are cu tine ori cu voi....

 

eu personal nu va cunosc si nici nu am idee ce anume a iesit intre voi, ceva am omis....cert este ca ma deranjeaza cand te adresezi tuturor pe fundal de sigla (sau la nivel de sigla) in loc sa te rezumi la micile neintelegeri....

 

bafta!

 

ps: si eu cer scuze pt un eventual off topic si sper sa nu devina acest topic ceva gen "manelism"

 

Nu am nimic cu cluburile organizatoare si daca citeai de la inceput observai acest lucru.

Hai ca ne vedem la o bere si vorbim ca agitam degeaba un topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta ma gandeam si io, lipsesc prea multi factori ca sa o duci la capat pe forum.

 

Ahh, si berea aia...e a draq de buna pe caldurika asta....asta e concret :moto:

 

va salut cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...