Sari la conținut

Incepatorii si motocicletele puternice


Silenti
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare sunt si eu un incepator pe CBR 900 RR ,de condus am mai condus scutere si un enduro fara acte luat de la un prieten ,CBR-ul este prima motocicleta pe care o conduc de cand am permis,mentionez ca am B-ul de ceva vreme si destui kilometri...si da te cam sperie la inceput acceleratia da in rest zic ca e ok...cat despre pozitie pot spune ca nu as vrea sa ie alta decat cea de pe CBR fie in oras fie in afara....miam luat FireBlade pt ca am visat-o inca de cand aveam 15 ani....o sa va tin la curent cu evolutia asta dak mai apuc sa o fac....:)) drumuri libere si cat mai multi km. va pup papa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare sunt si eu un incepator pe CBR 900 RR ,de condus am mai condus scutere si un enduro fara acte luat de la un prieten ,CBR-ul este prima motocicleta pe care o conduc de cand am permis,mentionez ca am B-ul de ceva vreme si destui kilometri...si da te cam sperie la inceput acceleratia da in rest zic ca e ok...cat despre pozitie pot spune ca nu as vrea sa ie alta decat cea de pe CBR fie in oras fie in afara....miam luat FireBlade pt ca am visat-o inca de cand aveam 15 ani....o sa va tin la curent cu evolutia asta dak mai apuc sa o fac.... :)) drumuri libere si cat mai multi km. va pup papa

 

Tu vrei sa zici ca este mai comod FireBlade-ul decat un touring? :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu vrei sa zici ca este mai comod FireBlade-ul decat un touring? :))

omul zice ca pentru el e comoda, oras sau extra.

 

sunt care isi iau ss si dupa o luna o dau ca ii omoara pozitia (cand de fapt ei sunt de vina, nu moto.)

 

(adica nu stau cum trebuie pe ea)

 

sunt care suporta mai multe, sunt care nu inghit pozitia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok nu vreau sa ma cert cu nimeni accept orice opinie si respect parerile altora dar fazele astea ca pozitia nu e buna ca lumea e rea si viatza e grea ...frate vrei comoditate stai in masina asculta muzica ,fumeaza...oricum mi se pare super tare pozitia pe ea...asta e parerea mea...cel putin la viteze de la 120km\h in sus nu as vrea sa fiu pe o necarenata.

In fine ,weekend = plimbare ,pareri: mam indragostit :X ,schimb prietena pentru inca una :)), imi place mult cum se comporta la viteze ,in curbe, nu mi se pare ca este chiar asa cum zice lumea,oricum dak esti atent nu cred ca e vreo problema cu ss..

Editat de SorinCbr900rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil nu stiu sa zic cum e pe semicarenate...tot ce zic e ca mie imi place asta si as vrea sa ne vedem urmatorul sezon cu totii la o bere ...sper sa nu mi se rupa cablul la ambreiaj pana atunci ...hai ma ca eu credeam ca suntem ca fratii ...motociclistii ma refeream frate eu asta asteptam de la voi...sper sa fie asa...hai sa ne vedem sanatosi si sa prindem sezonul urmator...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Io nu cred ca e de toata jena.Sunt baieti care vor sa invete ceva sa se pregateasca.Ce daca vrea r1.Abia astept sa vanda tata pamantul,ca a zis ca imi da banii.carnetul doar ce l-am luat .si mai vorbim atunci.Apropo motoarele sunt mai ieftine toamna?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu cred ca e de toata jena.Sunt baieti care vor sa invete ceva sa se pregateasca.Ce daca vrea r1.Abia astept sa vanda tata pamantul,ca a zis ca imi da banii.carnetul doar ce l-am luat .si mai vorbim atunci.Apropo motoarele sunt mai ieftine toamna?

 

cred ca vrea sa scape de tine si nu te-ai prins.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-emi place asta http://www.bikeshop....c=3&zoom=1#foto da mai astept.imi place negru cu auriu.am si tricou asa.

 

 

Ia-o repede sa n-o scapi ca are ambunatatiri si engelais sticle fumuri. E jmecherie, dar trebuie sa-i pui xenoane sa vezi mai bine noaptea.

pv_file_487589_phpKJSlCH.jpg

Editat de cristidb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nu stiu de voi dar pe mine ma bucura tare ca s-a dat drumu la conturi pe forum. nu v-ati saturat sa va certati cu aia vechi? :))

ma bucur ca are cine sa animeze mai departe threadu asta ca vad ca nebu a cam tacut.

cum e nebu-le? iti iei tlr-ul ala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...