Sari la conținut

Incepatorii si motocicletele puternice


Silenti
 Share

Postări Recomandate

Eu cum am luat permisu miam luat un zuzuki gsxr 750 , nici scuter nu avusesem inainte , cand am cumparato de la fostul proprietar nu am fost instare sa plec cu ea dupa loc mia aduso el pana la poarta si pe acolo mam invatat cu ea , o urcam pe coasta si coboram cu ea oprita doar ca sa ma invat cu greutatea ei , si acum dupa doua luni ma joc cu ea ,260-280 km/h viteza pe curbe si mai si , trebuie doar sa ai vointa si sa fi putin sarit ,

Nu ai mai scris nimic de ceva timp :( . Fara tine forumul ar fi trist si ar semana cu o pagina funebra . Iti multumim ca existi si ca ne faci sa zambim . Pe langa asta ne ajuti si la digestie . Am un prieten care a ras de era sa se c... pe el :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am ras ceva :D

Insa uite ce contrast puternic intre ce posteaza kosty toma si semnatura ta Arthur,asa de mult adevar in cateva randuri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cum am luat permisu miam luat un zuzuki gsxr 750 , nici scuter nu avusesem inainte , cand am cumparato de la fostul proprietar nu am fost instare sa plec cu ea dupa loc mia aduso el pana la poarta si pe acolo mam invatat cu ea , o urcam pe coasta si coboram cu ea oprita doar ca sa ma invat cu greutatea ei , si acum dupa doua luni ma joc cu ea ,260-280 km/h viteza pe curbe si mai si , trebuie doar sa ai vointa si sa fi putin sarit

 

daca dupa 2 luni te joci cu gixeru' la 260-280 km/h, vezi sa nu constati ca ai putin sarit peste parapet.

da' nu asta vroiam sa zic...

te rog io mult dăn sufletu' meu dă copil... ia-ma si pă mine sa vad curbele pe care te dai tu cu 200 la ora...

 

a, am uitat: ia-ti niste de astea, ca or sa-ti foloseasca

 

http://www.militarytrend.ro/content/16-dog-tag-personalizat

Editat de latomeru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti de un Suzuki GSR 600 ca si prim motor?

E cam tardiva intrebarea din moment ce deja l-am cumparat, insa eram curios si de parerea voastra. Am zis sa iau naked pt pozitia usoara si ca sa ma mai bata vantul, sa nu fiu tentat sa ma infig la viteza cu ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cum am luat permisu miam luat un zuzuki gsxr 750 , nici scuter nu avusesem inainte , cand am cumparato de la fostul proprietar nu am fost instare sa plec cu ea dupa loc mia aduso el pana la poarta si pe acolo mam invatat cu ea , o urcam pe coasta si coboram cu ea oprita doar ca sa ma invat cu greutatea ei , si acum dupa doua luni ma joc cu ea ,260-280 km/h viteza pe curbe si mai si , trebuie doar sa ai vointa si sa fi putin sarit ,

cum ajungeai cu el sus , pe coasta ?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti de un Suzuki GSR 600 ca si prim motor?

E cam tardiva intrebarea din moment ce deja l-am cumparat, insa eram curios si de parerea voastra. Am zis sa iau naked pt pozitia usoara si ca sa ma mai bata vantul, sa nu fiu tentat sa ma infig la viteza cu ea.

 

Foarte buna ! Felicitari. Ai luat chiar o decizie super.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajuta tot satul la impins.

Pai la asta ie bune iele , frumoasele satului care ie ude dupa motoristi raising :) . Probabil ca pe geal , la vale , o capatuit el arta mersului tare pe serpentine . Bietul Suzuki . . . .cu ce-o fi patimit el s-incapa pe mana lui ?

 

P.S : amu imi pica fisa : la modelul asta nu sare vitezometrul la capat cand pui contactul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor cand vorbiti de motociclete puternice parca vorbiti de nave spatiale , orcine poate merge cu ori ce motocicleta

 

Orcine poate merge cu ori (vai) ce motocicleta, da' unii pot decat de cateva ori... :ninja:

Editat de northern_freyja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orcine poate merge cu ori (vai) ce motocicleta, da' unii pot decat de cateva ori... :ninja:

 

:10: sau toti pot sa mearga insa putini se si pot opri :)

 

Parca-l si vad pe feciorul asta ca in bancul cu : " cine are motor ca mine . . . "

Editat de Arthur TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajuta tot satul la impins.

sunt eu nou ? sau asta e cea mai amuzanta faza de pe forum dintotdeauna ?! nu rad de om , rad de intamplarile lui ..

deci azidimineata la 4 m-am stricat de ras ..

Editat de campers
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti de un Suzuki GSR 600 ca si prim motor?

E cam tardiva intrebarea din moment ce deja l-am cumparat, insa eram curios si de parerea voastra. Am zis sa iau naked pt pozitia usoara si ca sa ma mai bata vantul, sa nu fiu tentat sa ma infig la viteza cu ea.

Ca si prim e super, ca oricum e tardiva. Mie imi place cand imi bate vantu in plete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor cand vorbiti de motociclete puternice parca vorbiti de nave spatiale , orcine poate merge cu ori ce motocicleta , am un prieten de 16 ani care ii dau motocicleta si merge cu ea mai bine ca mine , taicasu e motociclist inrait are un suzuki sv 650 de doi ani si umbla cu ea fara permis pe unde nam umblat eu cu permis si voi vorbiti aci , pai cand iti cumperi o motocicleta de viteza pai de viteza sa fie frate cand pleci de acasa nu pleci sa mergi batraneste , ii bagi numaru sub sa si cox ,

succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respect KOSTY.Jumate de aici nu au mers in viata lor pe sportiva,jumate au si le e frica de ea si alta jumatate nu au mers niciodata pe nimic.Ma rog cam multe jumatati da voi intelegeti dastea ca printre randuri sunteti experti(printre randurile scrise nu cele de masini)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respect KOSTY.Jumate de aici nu au mers in viata lor pe sportiva,jumate au si le e frica de ea si alta jumatate nu au mers niciodata pe nimic.Ma rog cam multe jumatati da voi intelegeti dastea ca printre randuri sunteti experti(printre randurile scrise nu cele de masini)

 

Popcorn :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti de un Suzuki GSR 600 ca si prim motor?

E cam tardiva intrebarea din moment ce deja l-am cumparat, insa eram curios si de parerea voastra. Am zis sa iau naked pt pozitia usoara si ca sa ma mai bata vantul, sa nu fiu tentat sa ma infig la viteza cu ea.

E okay motocicleta, trage din ture joase liniar, este manevrabila.

Un mic dezavantaj: este cam grea dar te vei obisnui repede cu dimensiunea si ciclistica ei.

S-o stapanesti sanatos si fara evenimente neplacute !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arthur,stiu pe cineva care face bine floricelele,ii spun sa ne faca un bol mare ? :D

Fara gluma,de obicei mananc citind pe la rubricile astea,imi fac ziua mai buna :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arthur,stiu pe cineva care face bine floricelele,ii spun sa ne faca un bol mare ? :D

Fara gluma,de obicei mananc citind pe la rubricile astea,imi fac ziua mai buna :)

Comanda doua ! Prevad un serial de calitate :) . Problema este ca daca se va intinde prea mult ne vom ingrasa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot să mă ingras,dabia am dat jos vreo 25 kg anu trecut.....daca pun pe mine nu mai imi vine geaca dupaia.iţi las ţie două teleco...ăă jumătăţi de bol si eu mănanc doar a 3-a jumătate.

Editat de MZRider18
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respect KOSTY.Jumate de aici nu au mers in viata lor pe sportiva,jumate au si le e frica de ea si alta jumatate nu au mers niciodata pe nimic.Ma rog cam multe jumatati da voi intelegeti dastea ca printre randuri sunteti experti(printre randurile scrise nu cele de masini)

 

 

:)) daca tu ai mers pe sportiva inseamna ca sti ce inseamna 260-280 pe curbe? sau nici tu n-ai mers dar vrei sa ajungi ca "Kosty" ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu 280 pe curbe ia scapat si lui din tastatura,cam greu peste 250 pe curbe.Mai negociem si noi ce naiba.A zis si el o cifra voi dati mai putin,ne intelegem.



Si motor am am zis ca o sa pun poze cu 919 ierier da acum e putin sifonat,pamantul de la mine de la tara nu ie asfalt acu stiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...