Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

da domnilor se tine intrunirea,voi pregatiti-va pentru intrunire. -_- :D

asa e ,pe mine m-a trimis firma in delegatie de doua saptamini,vineri ma intorc,simbata duminica o chermeza,luni iar in delegatie dar in alt loc,n-am timp nici sa ma plimb cu mobra, :lol: ,vine ea si luna iulie, intru in concediu ....fabio vezi ca dupa intrunire trebuie sa-i faci toaleta de vara la mobra,poate merg si eu cu voi in tura aia prin nordul moldovei si maramures ,sa vad cum stau cu banii....

Mesaj completat

omul cu cuie..sper ca ai aranjat lucrurile cu johann,nu ne lasati dezbracati la intrunire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da domnilor se tine intrunirea,voi pregatiti-va pentru intrunire. -_- :D

asa e ,pe mine m-a trimis firma in delegatie de doua saptamini,vineri ma intorc,simbata duminica o chermeza,luni iar in delegatie dar in alt loc,n-am timp nici sa ma plimb cu mobra, :lol: ,vine ea si luna iulie, intru in concediu ....fabio vezi ca dupa intrunire trebuie sa-i faci toaleta de vara la mobra,poate merg si eu cu voi in tura aia prin nordul moldovei si maramures ,sa vad cum stau cu banii....

Mesaj completat

omul cu cuie..sper ca ai aranjat lucrurile cu johann,nu ne lasati dezbracati la intrunire.

 

eu astept niste raspunsuri de la johann legat de culori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropos de tricouri............

am gasit pe cineva care le face cu 14 euro bucata ca in ultimul desen postat de cuisor.... -_-

 

e scumpe?.... :D

 

pai daca imi aduc bine aminte Johann ne-a adus anul trecut tricourile cu 25lei/bucata

 

Johann... la cate culori reduc logo-ul? sau incercam o policromie anul asta? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

weekend concentrat, la plic: duminica ora 15:30 suit pe motor, calarasi, silistra, adamclisi, mangalia, vama veche, inotat 1000 de lopeti, cat timp m-am uscat am mancat o friptura la bibi, plinul la mangalia, constanta, cernavoda, bucuresti, luni 01:00 :ok:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Vlad. Vii miercuri la ARC sa-ti dau si eu banii, transfer nu am cum sa fac?

Mesaj completat

weekend concentrat, la plic: duminica ora 15:30 suit pe motor, calarasi, silistra, adamclisi, mangalia, vama veche, inotat 1000 de lopeti, cat timp m-am uscat am mancat o friptura la bibi, plinul la mangalia, constanta, cernavoda, bucuresti, luni 01:00 :ok:)))

 

 

BRAVO. Te plimbi nu gluma. Duminica vroiam sa vin si eu la mare, dar am ajuns tirziu in Bucale de la Curtea de Arges si asta a fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Vlad. Vii miercuri la ARC sa-ti dau si eu banii, transfer nu am cum sa fac?

 

Salutare, salutare

 

Vin miercuri si eu la Arc ca mi-am cam terminat treburile si imi dai atunci. Poate iau miercuri un extras sa ne uitam pe el. Hai, care mai vine sambata in plimbare spre M. Ciuc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cererea publicului telespectator revin cu varianta finala

presupun ca daca erau probleme zicea lumea ceva si consider ca v-a placut... jhon si vrajitoru (aka botezatu) s-au exprimat deci consider subiectul aproape inchis

asadar ramane sa-i trimit lui Johann toate cele trebuincioase

deci la anu ramane galben :ok:

 

post-22815-1275389385_thumb.jpg

Salut stromerii,

in varianta asta cel mai mic pret l-am gasit la 14 lei tricoul negru si 20 lei imprimarea, plus stickerul 1 leu, total 35 lei/ buc tricou.

Daca eliminam scuturile alea de pe maneci si mai reducem vreo culoare, doua poate il reducem la 30 lei/tricou.

Voi ce parere aveti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut stromerii,

in varianta asta cel mai mic pret l-am gasit la 14 lei tricoul negru si 20 lei imprimarea, plus stickerul 1 leu, total 35 lei/ buc tricou.

Daca eliminam scuturile alea de pe maneci si mai reducem vreo culoare, doua poate il reducem la 30 lei/tricou.

Voi ce parere aveti?

 

Eu zic ca este pret foarte bun. Personal, raman la ideea ca scuturile de pe maneci sunt foarte reusite si tare as vrea sa am varianta propusa de Stefan. Avand in vedere ce tampenii am gasit prin Bucuresti la niste preturi de 20 euro/tricou imprimat, variata lui Johann este foarte buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut stromerii,

in varianta asta cel mai mic pret l-am gasit la 14 lei tricoul negru si 20 lei imprimarea, plus stickerul 1 leu, total 35 lei/ buc tricou.

Daca eliminam scuturile alea de pe maneci si mai reducem vreo culoare, doua poate il reducem la 30 lei/tricou.

Voi ce parere aveti?

:blbl: Fa-le sa fie cat mai faine si bune...chiar nu merita sa ne zgarcim la 1-2ron!! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: Fa-le sa fie cat mai faine si bune...chiar nu merita sa ne zgarcim la 1-2ron!! :ok:

 

Subscriu... nu merita compromisu' pentru diferenta de pret.

Dl. Johannn, daca pot sa ajut cu caratu' lor la destinatie, tinand cont ca si eu sunt din Timisoara, dati un semn (asta daca nu cumva se trimit in avans prin curier)...

 

Florin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pina la urma le facem doar o data pe an...e pacat sa ne uitam la citva lei

 

OK baietii,

deci ramane varianta integrala cu toate brizbrizurile la 35 lei plus un sticker inclus. Mai astept vreo saptamana dupa care lansez comanda conform formularului de inscriere.

 

R600 si Emil rcs, chiar imi faceam probleme cum sa duc atatea tricoaie, m-as bucura sa ma ajutati la transport deoarece anul trecut am avut de carat numai vreo 25 si era si asa un pachet voluminos.

Hai noroc.

Editat de Johann
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK baietii,

deci ramane varianta integrala cu toate brizbrizurile la 35 lei plus un sticker inclus. Mai astept vreo saptamana dupa care lansez comanda conform formularului de inscriere.

 

R600 si Emil rcs, chiar imi faceam probleme cum sa duc atatea tricoaie, m-as bucura sa ma ajutati la transport deoarece anul trecut am avut de carat numai vreo 25 si era si asa un pachet voluminos.

Hai noroc.

 

Nici o problema, pe mine se poate conta, iau cu placere o parte cu mine pe motor, mai ales ca nu am pasager.

 

Florin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...