Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

Raul,

 

 

mi-a placut prea tare asta sa nu ti-o arat

 

post-20781-1276632007_thumb.jpg

[/quote

:D in viteza am crezut ca este a mea !!! dar mie imi lipsesc coburii de pe crash-bar!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D in viteza am crezut ca este a mea !!! dar mie imi lipsesc coburii de pe crash-bar!! :cheers:

 

 

 

 

cred ca mai incape unu...pe parbriz in exterior :10:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D in viteza am crezut ca este a mea !!! dar mie imi lipsesc coburii de pe crash-bar!! :cheers:

 

 

 

 

cred ca mai incape unu...pe parbriz in exterior :D))

Sigur !!! mai ales ca eu am GPS-ul pe ghidon...pot pune si pe interior!! :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raul,

 

 

mi-a placut prea tare asta sa nu ti-o arat

 

post-20781-1276632007_thumb.jpg

 

de unde este poza ? pe ce tip de crash bar a pus cutiile ? eu vroiam sa pun textile, cu prindere si peste rezervor. asta e si mai tentant. probabil, daca as adapta asa ceva, as merge pe cele mai mici cutii pe care le-as gasi pe piata, dar am ceva dubii in legatura cu rezistenta crashbarului

 

numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, salutare

 

Vin miercuri si eu la Arc ca mi-am cam terminat treburile si imi dai atunci. Poate iau miercuri un extras sa ne uitam pe el. Hai, care mai vine sambata in plimbare spre M. Ciuc?

Salut Vlad,

Astazi bag si eu banii in cont.

Vineri o sa stiu exact daca pot sa vin cu voi la M.Ciuc...ne auzim la telefon.

Cheers m8s;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am luat extrasul de cont si il atasez in format pdf. Am crezut ca dau lovitura: iau banii si plec din tara pe Coasta de Azur pana la pensie :D . Pana azi s-au strans 1039.50 RON. Oricum, nu este totul pierdut. Pana vineri poate imi faceti si mie batranetile linistite, sau marcar un model mai nou de V-Strom :cheers:

 

Deci au platit avansul: R600 (Florin ÂŞule), Andumi (Andrei Dumitrescu), Angreig (Andrei Gudiu), Vrajitoru (Radu Prie), Licuriciul (Silviu Florea), Emilian_rks (Emilian Lukic), Ionutgs (Ionut Banu), Rul (Raul Gherghel), Madalin74 (Madalin Gutu)

Bucuresteniiiii....ne vedem azi la Arc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am luat extrasul de cont si il atasez in format pdf. Am crezut ca dau lovitura: iau banii si plec din tara pe Coasta de Azur pana la pensie :D . Pana azi s-au strans 1039.50 RON. Oricum, nu este totul pierdut. Pana vineri poate imi faceti si mie batranetile linistite, sau marcar un model mai nou de V-Strom :cheers:

 

Deci au platit avansul: R600 (Florin ÂŞule), Andumi (Andrei Dumitrescu), Angreig (Andrei Gudiu), Vrajitoru (Radu Prie), Licuriciul (Silviu Florea), Emilian_rks (Emilian Lukic), Ionutgs (Ionut Banu), Rul (Raul Gherghel), Madalin74 (Madalin Gutu)

Bucuresteniiiii....ne vedem azi la Arc?

 

Salutare,

.....hei, mai sunt si eu ce-l care a platit .....prin sotie: Marinescu Georgiana.

Sa speram ca si restul lumii va face aceelasii lucru.

 

Cu respect,

I.Marinescu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Din pacate nu pot sa vin la intrunire.

Daca printr-o minune o sa pot veni o sa ma descurc singurel cu cazarea si masa.

 

La multi kilometri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

salut,

 

din pacate nu stiu daca ajung nici eu anyl asta insa vreau sa comand tricouri ca anul trecut m-ati lulit :cheers:) eu am tot cerut cont sa trimit banii si am aflat ca nu au fost comandate decat pentru participanti.

 

Deci? Cand va hotarati de unde le comandati, dati-mi si mie de stire va rog.

 

Seara buna,

 

Alex

 

Salutare,

 

Din pacate nu pot sa vin la intrunire.

Daca printr-o minune o sa pot veni o sa ma descurc singurel cu cazarea si masa.

 

La multi kilometri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

.....hei, mai sunt si eu ce-l care a platit .....prin sotie: Marinescu Georgiana.

Sa speram ca si restul lumii va face aceelasii lucru.

 

Cu respect,

I.Marinescu

:cheers: Trebuie sa ceri daune morale!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

URAAA :10: ...mi-a venit ....dupa ceva luni...SRC-Systemul pentru Schuberth C3-ul meu deosebit. :D

Vi-l recomand din urmatoarele motive (in ordine cronologica):

- se monteaza foarte usor;

- radio merge foarte bine;

- bluetooth merge fantastic (cu telefonul);

- am incercat si intrarea prin USB cu un Mp3 stick si se aude fenomenal;

- pana acum are ceva autonomie bateria....

 

.....deci, la banii care i-am dat, nici nu trebuia sa fie altfel!

 

Daca mai are cineva, as dori sa-l probez si pe intercom (n-am luat decat unul). Poate o merge cu Midland-ul lui Vrajitoru'!

 

Ne vedem la V-Stromania 2010! :D

 

Cu respect, :cheers:

I.Marinescu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

URAAA :10: ...mi-a venit ....dupa ceva luni...SRC-Systemul pentru Schuberth C3-ul meu deosebit. :)

Vi-l recomand din urmatoarele motive (in ordine cronologica):

- se monteaza foarte usor;

- radio merge foarte bine;

- bluetooth merge fantastic (cu telefonul);

- am incercat si intrarea prin USB cu un Mp3 stick si se aude fenomenal;

- pana acum are ceva autonomie bateria....

 

.....deci, la banii care i-am dat, nici nu trebuia sa fie altfel!

 

Daca mai are cineva, as dori sa-l probez si pe intercom (n-am luat decat unul). Poate o merge cu Midland-ul lui Vrajitoru'!

 

Ne vedem la V-Stromania 2010! :D

 

Cu respect, :cheers:

I.Marinescu

al meu nu are intercom.

si eu nu l-am probat cu mp3 :D

desi mufa exista.

dar l-am probat cu muzica pe BT folosind A2DP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D) era misto sa am si masina parcata langa motor sa fie domino: scuterul sa cada peste motor, motorul peste masina :10:))) ca in filmele cu prosti. Motorul a cazut ca nu era pe cricul central ci pe cel lateral :cheers:........ asa e in tenis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ajutor :cheers:

 

Aseara vantul mi-a daramat scuterul care mi-a daramat motorul :D)) si ca urmare am numai semnalizatorul dreapta fata spart. De unde pot lua unul la fel de frumos si la un pret bun ?

 

Multam !

licuriciule. tu nu ai crashbar givi?

cum dracu s-a spart semnalul?

eu am scapat-o pe a mea in curte, la tara, si nu a patit nimic in afara unei mici zgarieturi pe crash bar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raul,

 

cand faci cu Dl-ul asa? :cheers:

 

 

Editat de greenspan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ajutor :cheers:

Aseara vantul mi-a daramat scuterul care mi-a daramat motorul :D)) si ca urmare am numai semnalizatorul dreapta fata spart. De unde pot lua unul la fel de frumos si la un pret bun ?

Multam !

 

Hm... ieftin nu prea cred... da' dc ai de dat 1.5 bulioane lei vechi, poti sa suni la elfworkshop.ro, cam au pe stoc.

 

De la ei am luat si eu unu', ca am reusit sa il dau gata la 1 saptamana dupa ce am cumparat mobra.

Nu aveam inca crash baru' montat.

 

Florin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am luat extrasul de cont si il atasez in format pdf. Am crezut ca dau lovitura: iau banii si plec din tara pe Coasta de Azur pana la pensie :D . Pana azi s-au strans 1039.50 RON. Oricum, nu este totul pierdut. Pana vineri poate imi faceti si mie batranetile linistite, sau marcar un model mai nou de V-Strom :cheers:

 

Deci au platit avansul: R600 (Florin ÂŞule), Andumi (Andrei Dumitrescu), Angreig (Andrei Gudiu), Vrajitoru (Radu Prie), Licuriciul (Silviu Florea), Emilian_rks (Emilian Lukic), Ionutgs (Ionut Banu), Rul (Raul Gherghel), Madalin74 (Madalin Gutu)

Bucuresteniiiii....ne vedem azi la Arc?

Salut,

Am depus si eu astazi avansul pt 2 persoane - sper ca nu este f tarziu.

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

licuriciule. tu nu ai crashbar givi?

cum dracu s-a spart semnalul?

eu am scapat-o pe a mea in curte, la tara, si nu a patit nimic in afara unei mici zgarieturi pe crash bar

 

 

da am GIVI, dar a cazut pe un fost trunchi de copac (caci copacul a fost taiat si a ramas un ciot mai inalt :cheers: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Licuriciule,geam portocaliu si bec alb iti dau eu, Vlade eu n-am apucat sa iti dau avansul,te sun miine(vineri) cind ma intorc si eu acasa.nu ma lasati pe afara.....................cius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...