Sari la conținut

Semnaturi pentru ALEX


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 394
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

va implor oameni buni, hai sa facem ceva !

Ploiesti fac eu tabelul

Numar de telefon: 0727239404

Sper sa strang cat mai multe cu toate ca nu imi prea permite timpul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marian Palade

RT 301516

Sunt alaturi de voi in orice actiune , cat despre miting , am impresia ca tre autorizatie de la primarie , asta ca sa fie treaba legala ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor, ma bucura nespus faptul ca am reusit sa ne adunam cat mai multi si cu cat mai multi cu atat mai bine ...unde s multi puterea creste nu?

trebuie neaparat rezolvata aceasta problema in amintirea lui alex si in sprijinul familiei lui ...

r.i.p :cheers: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ploiesti fac eu tabelul

Numar de telefon: 0727239404

Sper sa strang cat mai multe cu toate ca nu imi prea permite timpul

 

din ploiesti : SORIN -IOAN PRAHOVEANU , C I : PH 295102. TEL MEU 0720636028 , IN CAZ CA NU DAU DE TINE LA TEL DE MAI SUS SPER SA NE INTILNIM DUMINICA SA VORBIM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu, hai sa o facem cu cap de data asta, ca sunt implicatii mai mari. Va trebui sa vorbim cu familia, sa lucram cu aspectele legale pe net (petitii, etc) apoi sa organizam acel miting la Udriste. Care trebuie facut in zi de program cu publicul (sambata au program pana la 2) si chemate televiziuni, etc.

 

Acum e prea in scurt si nu va avea impactul dorit.

 

 

vedeti ca pe strada Udriste este accesul interzis cu exceptia riveranilor.

deci nu va bagati acolo, va fi ultrausor sa va dea sute de amenzi pe bune.

gasiti alta locatie: de exemplu puteti defila incontinuu undeva, cu viteza mica (adaptata conducerii preventive) respectand TOATE regulile de circulatie (sistem manifestatie USA), si nu se poate lua ABSOLUT nimeni de voi. E mai de efect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vedeti ca pe strada Udriste este accesul interzis cu exceptia riveranilor.

deci nu va bagati acolo, va fi ultrausor sa va dea sute de amenzi pe bune.

gasiti alta locatie: de exemplu puteti defila incontinuu undeva, cu viteza mica (adaptata conducerii preventive) respectand TOATE regulile de circulatie (sistem manifestatie USA), si nu se poate lua ABSOLUT nimeni de voi. E mai de efect.

 

Multumin pt informatie

Si treaba cu defilarea este buna dupa parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prieteni, cu parere de rau va anuntz ca avem cartitze. Militzieni. Aici pe acest topic. Daca au intrat cu buna credinta, sa faca bine sa isi declare profesia si adeziunea sincera la cauza noastra.

Cred ca e mai bine de trimis datele personale lui Lizu-ka pe PM sau direct la atelier...

Editat de mihaiachi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prieteni, cu parere de rau va anuntz ca avem cartitze. Militzieni. Aici pe acest topic. Daca au intrat cu buna credinta, sa faca bine sa isi declare profesia si adeziunea sincera la cauza noastra.

Cred ca e mai bine de trimis datele personale lui Lizu-ka pe PM sau direct la atelier...

 

Si ce daca.........sa le fie de "cap"....ce pot sa ne faca.........ceea ce facem noi este perfect legal si orice politist....pardon...militian(dupa incercarile de musamalizare gen securitate) care este aci poate in cel mai rau caz sa ne zica "sarumana' " cand ne vede pe strada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

militieni .....ai......?....sa raporteze......a.....?la superiori.......pai atunci sa raporteze ca aia.. motociclisti aia... pina la urma o sa-i rupa un picior lu demirel ....daca el aomorit unul (cunoscut), macar un picior o sai se rupa . si daca se ascunde cit poate face asta.??la un moment dat se va intampla. a era sa uit : cirtite , militieni .....ce o-ti vrea voi ...treba voastra vreti .....sa continuati vinatoare ... veti avea picioarele rupte la modul cel mai serios....si nu e amenintare ci un raspuns , cred ca prea blind la actiunile voastre.atunci sa vad militieni dind in judecaa peagresori si prezentindu-se la proces in scaun poate chiar mai rau. azi unul maine unul ...tot asa ....nu credeti ca se vor opri.?? daca nu eu cred( alta solutie nu vad) ca e nevoie de o alta revolutie, si nu sunt cuvinte mari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ploiesti : SORIN -IOAN PRAHOVEANU , C I : PH 295102. TEL MEU 0720636028 , IN CAZ CA NU DAU DE TINE LA TEL DE MAI SUS SPER SA NE INTILNIM DUMINICA SA VORBIM.

Am vb la telefon (scuze de background)

Suna-ma maine sa ne intalnim pe la 1-2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sologiuc teodor gheorghe sv 008021 (semnati si pentru mine)

alex R.I.P.

asta e legea in romania ,politia musamalizeaza totul......intr o zi totul se va schimba pana atunci aveti grija de voi ,ca sunteti pe 2 roti

Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...