Sari la conținut

Voi 125erilor Cu Vitezane De Ultima Ora Salutati Comunistele


Postări Recomandate

Am deschis acest topic pt toti 125-erii

aici vom vedea daca ne salutam prietenii nostrii cu comunistele...

vreau sa vad pe toti cei care saluta si pe toti cei care nu saluta

daca nu salutati...nu va fie rushine si salutati

eu unul...ii salut si ii rspect ca pe toti ceilalti motociclisti

tu faci asta?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis acest topic pt toti 125-erii

aici vom vedea daca ne salutam prietenii nostrii cu comunistele...

vreau sa vad pe toti cei care saluta si pe toti cei care nu saluta

daca nu salutati...nu va fie rushine si salutati

eu unul...ii salut si ii rspect ca pe toti ceilalti motociclisti

tu faci asta?????

Daca nu saluti asta inseamna ca nu esti motociclist adevarat :crack:

Sa fiu on-topic salut de la moped la HD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt mne asta inseamna discriminare

nu ...glumeam

si eu dupe fb salutam orice mociclist

si spre surprinderea mea

salutau doar cei dupe choppere

EXACT LA FEL PATEAM SI EU :crack:

Pentru ca o vitezana trece mult prea repede pe langa tine si nu te vedea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pana acum am salutat toti motociclistii pe care i-am intalnit in mers, si am fost salutat la randul meu, dar ce mai respectuosi mi se par strainii care trec prin tara pe la noi...in plimbare.

adevarat..cand eram cu fb-ul am intalnit 2 nemtzi pe traseu care f respectuosi cand m-au vazut ca i-am salutat au salutat inapoi

si in rest cand am mai mers pasager si conducatorul saluta..este salutat inapoi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu aceasta ocazie vreau EU sa va salut pe cei cu "vitezane"

MULT noroc si cati mai multi km pe motoare (in special de 125) si sa ne intalnim pe soselele patriei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu inteleg de ce este o problema asa de mare cu salutul asta!Am fost de mai multe ori la Londra unde numarul de motociclisti este urias, daca ar trebui sa salute ar fi numai cu mainile pe sus tot timpul , ar fi imposibil.

La noi mai merge ca sunt inca destul de putini dar eu zic ca intr-un an doi o sa se intample acelasi fenomen, or sa fie atat de multi incat o sa te saturi de salutat!

Parerea mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, noi suntem 4: io cu un IJ, al doilea cu un Virago 535, al treilea cu un Suzi de viteza si al patrulea cu un Harley Classic Elektra Glide. Si daca v-ati intalnit careva cu noi sigur v-am salutat " in cor ".

Respect.

 

PS Un singur amendament: ii cam tinem minte dupa numar pe cei care n-au raspuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti sa va salutati mai oamenilor, faceti-o pe strada, nu aici, daca un user care nu se uita in sectiunea asta si are o experienta foarte mare si in ani si in km, inseamna ca nu e motociclist adevarat ? Ha... Si mai sunt destui care nu intra pe forum desi au motoare de ani buni, dar noi ne referim doar la forum, nu !?

 

PS Un singur amendament: ii cam tinem minte dupa numar pe cei care n-au raspuns.

 

Asta e o amenintare :crack: ?

 

PS : Si daca va incalzeste cu ceva, salut....

Editat de Ghostface Ridah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti sa va salutati mai oamenilor, faceti-o pe strada, nu aici, daca un user care nu se uita in sectiunea asta si are o experienta foarte mare si in ani si in km, inseamna ca nu e motociclist adevarat ? Ha... Si mai sunt destui care nu intra pe forum desi au motoare de ani buni, dar noi ne referim doar la forum, nu !?

Asta e o amenintare :crack: ?

 

PS : Si daca va incalzeste cu ceva, salut....

 

 

Da, o amenintare serioasa, asa, ca aia de sub poza ta.

 

Ideea e ca pe aia care sunt mojici si nu respund nu-i mai salutam. Acuma, daca apar confuzii, scuze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, o amenintare serioasa, asa, ca aia de sub poza ta.

 

Ideea e ca pe aia care sunt mojici si nu respund nu-i mai salutam. Acuma, daca apar confuzii, scuze.

 

Ce este sub poza mea nu se poate numi nici prin absurd amenintare. Este caracterul meu, o stare de spirit. Eu ii urasc pe ei, ei ma urasc pe mine. Si iti dai seama cat ii intereseaza pe astia mai mojici un salut. Ei e jmecheri :crack:

:crack:

Editat de Ghostface Ridah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Eu salu pe toata lumea,incluzand si pe cei cu scutere ! Fara deosebire ! Asta tine de solidaritate ! :goodposting:

 

 

si eu, in general, ii salut dar mai uita si omul sau nu e atent.

De obicei ma salut si cu cei cu MTB-uri. Cred ca toti am plecat de la bciclete si nu ar trebui sa uitam asta....in final suntem toti pe 2 roti si trebuie sa ne respectam reciproc si, in final, trebuie sa ne respectam propria persoana. Tine de onoare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

eu chiar salut toti motociclistii..doar ca cateodata ma simt aiurea cand salut unul cu moto mai mare si nu saluta :):cheers:...da asta e! eu tin minte ca si cand eram scuterist ma salutau multi motoristi mai mari si ma simteam super bn si de atunci salut pe toti bikerii

:cheers:!..topicu e vechi dar vroiam sa rasp si eu :cheers:!salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...