Sari la conținut

Taxi Vs Me


OLY
 Share

Postări Recomandate

:moto: :moto: B 19 SFL dupa toata bataia care ti-am dat-o ma jur ca iti aflu si locul de parcare ....de nu te lasi tu de taxi :moto: ....aia a fost doar pt levieru meu de ambreiaj rupt ..... :moto: TAXIMETRISTII sunt indrazneti si obraznici in trafic ....am si conserva baietzi :moto: :moto: :kali: :kick: :puke: :box:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poti dezvolta putin?

m-a trantit k pe prost ma ....bai parca eram din sticla ...daca era vreun tir in locu meu nu mai tragea stanga de volan mtzii lui .....sunt prea plin de spume si AAAAAAAAAA auzi nu se da jos si nu k esti bine sau scuze sau ceva tot el cu gura mare :moto: ce puteam sa-i mai fac eu si amicul cu care eram decat ce i-am facut ......cand eu mi-am luat mobra si am plecat nu cred k mai era constient :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate te superi, dar nu se intelege mare lucru.Poate doar ca unul te-a dat jos si tu l-ai omorat in bataie.

Daca am inteles bine,cam nasol...

Da, sunt de acord ca taximetristii merita atentionati, dar parca ceva nu se leaga..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-a trantit k pe prost ma ....bai parca eram din sticla ...daca era vreun tir in locu meu nu mai tragea stanga de volan mtzii lui .....sunt prea plin de spume si AAAAAAAAAA auzi nu se da jos si nu k esti bine sau scuze sau ceva tot el cu gura mare :moto: ce puteam sa-i mai fac eu si amicul cu care eram decat ce i-am facut ......cand eu mi-am luat mobra si am plecat nu cred k mai era constient :moto:

 

 

i-ai dat ptr toata comunitatea ?? bai bine i-ai facut trebuia sa ai un cuter la tine si sa ii redecorezi banchetele :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati avut noroc ca ati scapat bine, ca de obicei taximetristii sunt ca tiganii (multi dintre ei chiar sunt tigani), se aduna imediat si isi fac dreptate singuri. Bravo voua baieti, asa merita toti, iti provoaca tie durere, le provoci si tu lor.

Bafta si daca vrei sa te duci dupa el, da si mie un PM ca nu strica un om in plus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate te superi, dar nu se intelege mare lucru.Poate doar ca unul te-a dat jos si tu l-ai omorat in bataie.

Daca am inteles bine,cam nasol...

Da, sunt de acord ca taximetristii merita atentionati, dar parca ceva nu se leaga..

asta pt k nici eu nu mai sunt asa coerent ......inca nu imi vine sa cred oricum :Eu ies de pe o straduta ma inscriu si trec pe banda 2 langa linia continua ajung in urmatoarea situatie curba la stanga in fata masina in paralel pt 2 secunde un taxi care face stanga nu o data cu mine ci incearca sa faca peste mine ....am fost in unghiu lui mort am fost de sticla treaba e ca m-a varsat degetul meu de frana si-afacut datoria ...viteza era f mica oricum si mai mult m-a impins din lateral ...nu mi-a venit sa cred .....prietenul meu mi-a zis k tipu vorbea la mobil si a tras stanga fara sa clipeasca REPET viteza era cam 30 dar el in loc sa ia stanga o data cu mine a preferat sa incerce peste mine .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in locul tau procedam un pic altfel....pe langa o strangere prieteneasca de mana in usa (sa nu te uite) il dadeam jos din masina si ii inchideam cheile in masina,acolo, in mijlocul strazii....Trust me, merita incercat !

si apropo - ar trebui sa fii mai atent si tu la treburile astea, eu casc ochii la oricine ca si cum toti m-ar vâna. dă rezultate.Ma refer sa fi observat ca vb la mobil, sa il lasi departe de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati avut noroc ca ati scapat bine, ca de obicei taximetristii sunt ca tiganii (multi dintre ei chiar sunt tigani), se aduna imediat si isi fac dreptate singuri. Bravo voua baieti, asa merita toti, iti provoaca tie durere, le provoci si tu lor.

Bafta si daca vrei sa te duci dupa el, da si mie un PM ca nu strica un om in plus.

iti multumesc pentru solidaritate ....post'ul tau ma face sa ma mai gandesc .... nu am moto de f mult timp si nici multi prieteni ...ii poti numara pe degetele de la o mana ....sunt impulsiv si dintr-o bucata nu accept nici figuri nici suferinte...si mi-e scarba de foarte multi cu japane .....nu sunt mai bun cu nimik decat unu cu o jawa ....kiar daca doar casca si geaca mea fac cat moto lui .....e valabil si invers nici unul din trabant si nici unul cu iju nu tre sa se uite la mine k la un fitzos cu japan .....mai ales niste ciori de taximetristi ....on topic ..omu nu a apucat sa duca statia la gura sa zica ceva iar cand am terminat cu el nu mai avea cum ..cred k asta e secretul reusitei ...

 

in locul tau procedam un pic altfel....pe langa o strangere prieteneasca de mana in usa (sa nu te uite) il dadeam jos din masina si ii inchideam cheile in masina,acolo, in mijlocul strazii....Trust me, merita incercat !

si apropo - ar trebui sa fii mai atent si tu la treburile astea, eu casc ochii la oricine ca si cum toti m-ar vâna. dă rezultate.Ma refer sa fi observat ca vb la mobil, sa il lasi departe de tine.

daca ii inchideam cheile in masina era un fel de pedeapsa de copii treceti la lectii si oricum NU AM GANDIT din momentul in care am vazut k pot merge si nu doare nimic.....asta combinata cu ceva carbon pe manusi si cizme

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeez, man, deci i-ati dat sa zaca! Si-a cam meritat-o.

 

Noroc ca nu a apucat sa dea prin statie, pt ca astia sa aduna mai ceva ca paduchii la blana. De unde stau ei si refuza comenzi din lene, imediat vezi ca vin de la mama dreaq din capatul orasului cand e rost de ingramadeala si show.

Bine ca ati scapat si sunteti si teferi.

:moto:

 

PS: buna ideea cu cheile.. numai ca nu sa fie incuiate inauntru, ci luate si aruncate la mama nabii in vreo curte. Sa-i dai de lucru dupa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ii iei cheile, poti intra in bucluc, ca e furt. Daca i le incui in masina poa' sa te pupe, ca n-ai facut nimic.Si daca nu e o berlina care se deschide numai cand te uiti urat la ea, atunci va avea de furca cu masina si sa o mute, d-apai sa isi scoata cheile...Daca-l gaseste si AITILOP in mijlocu' strazii cu masina inchisa, poate mai decarteaza si la ei ceva sute de mii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ii iei cheile, poti intra in bucluc, ca e furt. Daca i le incui in masina poa' sa te pupe, ca n-ai facut nimic.Si daca nu e o berlina care se deschide numai cand te uiti urat la ea, atunci va avea de furca cu masina si sa o mute, d-apai sa isi scoata cheile...Daca-l gaseste si AITILOP in mijlocu' strazii cu masina inchisa, poate mai decarteaza si la ei ceva sute de mii...

ati reusit sa ma inveseliti un pic baieti :moto: auzi cheile :)mutat masina amenda ...dar tot la levierul meu de ambreiaj mi-e gandul acum :moto: ma duc sa ma culc :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni...civilizatie,respectul fata de oameni... alea-alea...apa de ploaie, ii doare la basca de noi, ne omoara din nesimtire . Trebuie sa le mai dam si in gura, macar sa stie de frica daca de altceva nu. Sa ia distanta, sa se ascunda cand vad motociclist...daca-s caini, ii tratam ca pe caini, le inoculam reflexe pavloviene. :moto:

 

Vor sari acuma pacifistii cu "imaginea motociclistilor" si alte alea... dar dupa ce vedeti destui frati motociclisti lati pe caldaram pentru ca pe un limbric de-asta l-a durut in p*** de existenta lor , va schimbati atitudinea, garantat.

Nu mai scriu ca ma ia cu ameteli...tocmai am aflat de cei 2 care au murit in seara asta pe Viilor ( ce nume de kko, isi bate soarta joc de noi) , din cauza unui conservat cu orbul gainilor :moto: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@OLY: cu tot respectul ai gresit, trebuia sa pleci si cu statia si cheile de la taxi :moto: !

 

RESPECT MAN. Daca ar face toti, ar sta conservarii cu okii beliti de frica pe noi.

 

:moto:

 

Bine i-ai facut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Pacifistii dintre noi" Axane, sunt cei care au moto de maxim o saptamana si nu au apucat sa iasa cu ea in jungla pe care o numim strada! Si aia nu merita bagati in seama.

@OLY: bine i-ai facut frate! Si eu as fi facut la fel! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Pacifistii dintre noi" Axane, sunt cei care au moto de maxim o saptamana si nu au apucat sa iasa cu ea in jungla pe care o numim strada! Si aia nu merita bagati in seama.

@OLY: bine i-ai facut frate! Si eu as fi facut la fel! :moto:

 

Incep sa cred din in ce mai tare asta.

Sunt tot incepator insa pe masura ce "cresc" ma fac din ce in ce mai "rau"

Naspa e ca acum sunt "rau " si in conserva - ii opresc si i intreb - "stiti ce se intampla daca eram cu motorul "?

 

 

toti facem dude la "volan. ghidon " dar pt o anumita categorie de "soferi " nu exista decat aceasta varianta - dresajul.

 

Chestia e ( la mine cel putin ) ca incep s o iau personal - ca nu semnalizeza unul cand esti pe 4 roti nu i un cap de tara dar pe mot poate fi fatal in majoritatea cazurilor.

 

 

si nu in ultimul rand ( daca Doamne Doamne a "iertat " si nu am patit nimic, ) CAT COSTA O CARENA ?( de exemplu ) ( ma ia cu friguri cand ma uit la mot meu ) . Si pe ala de "afara" il doare la basca cu RCA ul lui cu TOT .

 

 

off topic : la cum arunca astia tigarile pe geam..mare noroc ca nu m a nimerit..una .

 

Pe de alta partea daca nu sunt sufiecient de speriat/atacat nu mi vine sa l iar la omor. ( si pana acum..doar odata m am dus dupa ..unii ) .

 

 

Conluzia (mea) - ai dresat unul . Spor la reparat si asfalt uscat ca se pare ca demaine..ne uda

 

Bravo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: super tare ma bucur ca mai simt si ei durerea o bere de la mine :moto: . App am si eu de reglat un cont cu un Bmw ursulet negru B 29 LLR in Octombrie mia rupt piciorul (fractura de femur) acum m-am pus pe picioare si sunt gata sai dezmembrez rabla. Dak veti cunostinte despre aceasta masina si zona in care o pot gasi va rog UN MESAJ. Ar trebui sa facem o lista cu masini cautate de motociclisti pt dezmembrare :moto:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-a trantit k pe prost ma ....bai parca eram din sticla ...daca era vreun tir in locu meu nu mai tragea stanga de volan mtzii lui .....sunt prea plin de spume si AAAAAAAAAA auzi nu se da jos si nu k esti bine sau scuze sau ceva tot el cu gura mare :moto: ce puteam sa-i mai fac eu si amicul cu care eram decat ce i-am facut ......cand eu mi-am luat mobra si am plecat nu cred k mai era constient :moto:

foarte tare

bravo

 

trebuia sa ii dai un briceag la tendoane asa pe muteste.si sa il lasi sa zaca in masina.

e foarte posibil sa fii manelar :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare

bravo

e foarte posibil sa fii manelar :moto:

foarte manelar sunt. pana la dumnezeu.e vreo problema?nu mai poti sa dormi din cauza asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Pacifistii dintre noi" Axane, sunt cei care au moto de maxim o saptamana si nu au apucat sa iasa cu ea in jungla pe care o numim strada! Si aia nu merita bagati in seama.

@OLY: bine i-ai facut frate! Si eu as fi facut la fel! :moto:

 

 

si-a meritat-o din plin! :moto:

:moto:

 

 

 

 

Deja imi place ....

 

:moto: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...