Sari la conținut

DACORUM BIKE FEST II


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

Daca n-ar fi atata alcool si femei despuiete si rock bezmetic poate as veni si eu...ore de ce beau si se distreaza romanii in halul asta?

 

ca sa ne invidieze altzii :cheers:

 

o sa facem tot posibilu` sa aducem un raspopit rock sa va asculte pe totzi shi sa va absolve de cele lumeshti. nu de alta, da` cand e foaia curata, potzi sa te apuci din nou de nebunii :cheers: :D

 

iata`l, in persoana Inalt Preasfintziei Sale Don Leoncio, mitropolit al DAC Motors, preacuvios intre ale spirtoaselor si Mare Paharnic.

 

post-8185-1252649637_thumb.jpg

Editat de LordSith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 337
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ca sa ne invidieze altzii :cheers:

 

o sa facem tot posibilu` sa aducem un raspopit rock sa va asculte pe totzi shi sa va absolve de cele lumeshti. nu de alta, da` cand e foaia curata, potzi sa te apuci din nou de nebunii :cheers: :D

 

iata`l, in persoana Inalt Preasfintziei Sale Don Leoncio, mitropolit al DAC Motors, preacuvios intre ale spirtoaselor si Mare Paharnic.

 

post-8185-1252649637_thumb.jpg

 

Dupa cum se poate vedea in poza cu His Hollyness, apare si burta plina de bere a enoriasului Ambidextru, bine impartashit si la fel de preafericit ca si Sfintzia Sa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare... cum e cu locatia? Am cautat ceva detalii detaliate prin topicul asta da' nu am gasit. Mai concret, spatiul de pus corturi banuiesc ca sunt suficiente, dar alte posibilitati de cazare prin zona gen pensiune sau ceva? Cum o sa fie cu budele, dusuri etc? Haleala, beutura?- se poate cu gratare, pirostrii si chestii de genul asta?

 

Spor la treburi si ne vedem pe'acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

re, dar nu mai puneti intrebarea aia referitoare la locatie - au pus dacii 2 lincuri foarte explicite, ce nu e asa clar?

 

Aveti idee despre cum ar fi vremea? Sa stiu cate paturi bag in cort! ... Nu pot gandi ca va plaoua, imi iese total din calcul! :blink:

 

Succes in organizare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...