Sari la conținut

Accident Arad


reptile
 Share

Postări Recomandate

Acum 5 minute am primit un telefon cum ca ar un accident la bariera la intrare in Arad.Motociclistul era din Vladimirescu si avea un kawasaki,m-a sunat de la fata locului si o zis ca o decedat.Mai mult nu stiu pentru ca nu a lasat politia pe nimeni sa se uite,sper sa nu fie vorba de un al deces :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:moto: sper sa se fi inselat...

unde? l-a calea ferata pe drumul ce vine de la Timisoara??? cine era motociclistu? sau ce numere avea???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe soseaua Arad - Deva la trecerea de cale ferata (inspre Vladimirescu) am inteles ca o conserva s-a gandit ca e un loc bun pentru a intoarce cu 360 grade, rezultatul accident mortal

 

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe soseaua Arad - Deva la trecerea de cale ferata (inspre Vladimirescu) am inteles ca o conserva s-a gandit ca e un loc bun pentru a intoarce cu 360 grade, rezultatul accident mortal

 

RIP

 

 

360???

 

rip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe soseaua Arad - Deva la trecerea de cale ferata (inspre Vladimirescu) am inteles ca o conserva s-a gandit ca e un loc bun pentru a intoarce cu 360 grade, rezultatul accident mortal

 

RIP

Si daca zici ca merita omorati in bataie iti sare lumea in cap :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea multi se duc... Imi vine sa urlu!

 

R.I.P. :moto: :ok:

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era coada la bariera.o astra de bihor a vrut sa intoarca.asta se stie.

Pentru ca pentru restul am auzit 2 variante;1cum ca motorul venea dinspre bariera si astra era de-a curmezisul drumului[dupa cum era lovita masina asta tind sa cred]si

2 cum ca motorul depasea coloana sia astra a vrut sa iasa din coloana.

cert e ca motorul a intrat intre roata stanga spate a masini si coltul spate.in urma impactului motorul a luat foc.baiatul a murit.

am inteles ca se numea Paul avea 25 ani si era din Vladimirescu.

proaspat motociclist.Motocicleta,un kawasaki 636.

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

:moto: :ok: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: fratilor cum e posibil!!!!!!!!!!!!!!!!

morti peste morti parca suntem in jungla si suntem vanati de masini

mam saturat mereu cand intru pe forum la accidente imi vine sa ma las de motociclism

lasnd nervii la oparte codoleante famililor

RIP :ok: :) :blink:

 

 

 

DUMNEZEU SA IL IERTE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau sa aud...fie-i tarana usoara :crack:

 

Totusi, din cate ati povestit, nu avea cum sa vina dinspre bariera lasata decat daca a trecut printre :crack: iar daca depasea pe contrasens coloana oprita la bariaera, si cu o viteza suficianta sa moara la impact... :blink: :) Bineinteles ca tampitul de conservat trebuia sa se asigure, pe langa faptul ca nu avea voie sa intoarca acolo daca era suficient de aproape de bariera, dar totusi :crack: Prietenii lui care il plang acum, de ce nu i-au spus ca 636 nu e nici pe departe o motocicleta pentru un incepator???? :ok:

 

 

 

 

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...interesante observatii..hmm... :moto: ...buna intrebarea de la sfirsit!!!...la incepatori degeaba le spui asa ceva ca rid de tine si te fac babalic!!

...anyway...rest in peace!!!... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietenii lui care il plang acum, de ce nu i-au spus ca 636 nu e nici pe departe o motocicleta pentru un incepator???? :)

:moto:

Mah, da mai lasati-o naibii de treaba :ok: Observatiile astea isi au si ele un rost, respectiv un moment / loc potrivit unde pot fi facute. Dar in situatia asta particulara, chiar credeti ca nu se facea bucati chiar si daca avea un motor mult mai slab ?! E aiurea sa se exagereze asa.

Nu ca ar mai conta, oricum ... RIP, si multa putere familiei si celor apropiati :crack: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...