Sari la conținut

Incepe Constructia


Klaus
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Felicitari,klaus,pentru avant si hotarea cu care bagi flexul in diverse chestii vitale :D Eu unul nu m-as da pe asa ceva decat la defilare, mai ales ca acele comenzi avansate, desi estetice, au cele mari sanse de a trece prin tibia driverului la cel mai mic impact frontal, sau daca agati vreun gard cu scara laterala. :D

 

Rezervorul ti-a iesit super,mai ales stiind cu ce scule si de la ce ai plecat.

 

Pentru toba ti-as recomanda o teava cu diametrul cat mai mare, un samson cu o toba atent acordata are un relanti de tremura asfaltul si cand pleci de pe loc iti da fiori pe sira spinarii :P ,de zici ca cine-stie-ce fiara salbatica :) ar fi motorul ala...

Bafta si spor la treaba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... macar atata placere ai la motoru de simson, sunetul de mitraliera, comparativ cu zbangu ala de lighean batut cu lingura de tabla de la fumigene :D))))))

Bine zis, asta-i singura placere, sunetul, k in rest, D-zeu cu mila :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

klaus, te felicit pentru curajul tau de a modifica o motocicleta atat de mult. o faci sa para ca ar fi simplu... cat despre design, sunt inmarmurit! nu-mi vine sa cred ca baza e un simson! felicitari! as fi vrut sa am si eu curajul tau cand l-am modificat p'al meu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

klaus, tot respectul, ti-a iesit foarte frumos. :D

 

cat despre comentariile pro-contra simson/izh, nobloody, daca vrei sa-ti creasca numarul de post-uri, fa-ti un topic si da-ti singur reply-uri, altfel lasa-l pe om in pace si pe noi sa ne clatim ochii fara sa trebuiasca sa inotam prin post-uri stupide.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare super tare ce ai inceput sa construiesti. Multa bafta in continuare. Sincer daca as avea o curte sau ceva garaj si mie mi-ar placea macar sa reconditionez o motoreta mai veche. Mai prind pe discovery fazele cu orange county chopers ... e marfa.

 

Totusi cred ca poti veni cu ceva idei mai bune decat sulitele alea. Mi se par super periculoase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cand l-am inceput am hotarat sa nu ma mai duc zi de zi la scoala cu el, se vireaza putin mai greu, are prea multe colturi ascutite, si mai important n-am bani de amenzi, va merge la cateva intalniri , o sa-l vedeti la Sibiu, Brasov si mai ma gandesc, in rest cu ai mei prin Pitesti ca de unu singur nu prea as iesi.

man, super-scula, super-munca, n-am ce zice... decat... proiectoru' de jos: vede drumu' sau doar roata? :D

 

hai poate ne vedem la BV :D sa punem mina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

klaus tot respectul arata ca nu ai cuvinte este super asteptam finalul...si nu ita ceam vb la telefon fa toba de esapament asa cum ai proiectato ca va arata bine la forma care ai dato cadrului

cu timpul te asigur ca vei incerca sa pui o roata mai groasa pè spate

tot respectul

klaus CHOPPERS

ar suna bine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Klaus ce sa-ti spun ,ti-a iesit super :D cum ma asteptam dupa ce am vazut desenele initiale.

Abia astept sa-l vad in realitate si mai ales in formula finala.

Stiu ca o sa arate si mai bine decat acum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, io te-am mai felicitat la telefon, dar o fac si aici. Este bestil, tun cumai zice tu! :D

Ai ochi de artist, de asta m-am convins de mult. Si pentru astfel de munca imaginatia e totul. Felicitarile mele inca o data!

Cu prima ocazie vin sa il vad!

Poate la vara te angajezi sa-mi faci un nipru. :D Ce zici? Poate iti faci si tu unul. O sa vin cu vesti sapt viitoare despre Afacerea Nipru. Tine-mi pumnii.

 

Pt unii privitori de aici:

1. chopperul asta nu e in stare finala,a sa ca lasati fazele gen "proiectoarele care nu bat nu stiu cum"

2. chopperul asta are motor de simson pt ca domul Klaus nu si-a permis unul de harley. IJH nici nu intra in discutie. Anti-simsonarii nu sunt bine veniti daca nu si tin parerile pt ei

Am zis!

Bafta in continuare omule, si nu pune la suflet ce zic rautaciosii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...