Sari la conținut

Urata mea


Calduta
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Haywood Yablomme

Frumusica motocicleta si din ce se distinge in avatar de asemenea si fata,ce e rau e cu inscriptia Virgin case o sa creeze maaaaari confuzii. :P :) :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CBR 600 F

1993`

abea am cumparato o frumusete... momentan suntem in discutii cu vremea dar avem timp sa ne cunoastem mai bine :bounce:

alt cauciuc pe fatza neaparat si curatzat lantul ala ca arata jalnic. asta doar la prima vedere.

sa o stapanesti sanatoasa.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alt cauciuc pe fatza neaparat si curatzat lantul ala ca arata jalnic. asta doar la prima vedere.

sa o stapanesti sanatoasa.

bafta

Momeeeeeeentan n bag bani in ea ca nu am nici de echipament... abea mi am permiso ... lantu cica e nou ( e dat c vaselina cica) ... si cauciucu pe fata ... ala de spate trb schimbat... din cate mi s a spus.... acu astept salariu doh ce sa fac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Skywalkere, cine a facut furori? Blonda sau motocicleta? :P :) :lol:

 

Ca sa fiu ontopic, mi se pare sexoasa motoreta, mai ales calarita de o tipa. Culoarea rosie si acel sticker Virgin dau tot farmecul :bounce:

S-o stapanesti cu placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CBR 600 F

1993`

abea am cumparato o frumusete... momentan suntem in discutii cu vremea dar avem timp sa ne cunoastem mai bine :bounce:

 

Da si tu mai multe detalii,cati km are,cat ai dat pe ea.

 

Sa o stapanesti sanatoasa. :P

 

te asteptam si pe topicul cbr-istilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Skywalkere, cine a facut furori? Blonda sau motocicleta? :P :) :lol:

 

Ca sa fiu ontopic, mi se pare sexoasa motoreta, mai ales calarita de o tipa. Culoarea rosie si acel sticker Virgin dau tot farmecul :bounce:

S-o stapanesti cu placere!

 

Tu cam ce zici, asa, dupa parerea ta? :)

 

Targoviste 2007....

post-5192-1268740870_thumb.jpgpost-5192-1268740886_thumb.jpg

 

Bonus, o poza cu motoreta in 2006.

post-5192-1268740943_thumb.jpg

 

Scuze de off-topic.

Frumoasa motoreta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu cam ce zici, asa, dupa parerea ta? :lol:

 

Targoviste 2007....

post-5192-1268740870_thumb.jpgpost-5192-1268740886_thumb.jpg

 

Bonus, o poza cu motoreta in 2006.

post-5192-1268740943_thumb.jpg

 

Scuze de off-topic.

Frumoasa motoreta.

:P

de la cumnata ei am luat-o ... aceasi motor :) yep ea este ... tinand cont ca si eu sunt blonda :bounce:

Mesaj completat

Da si tu mai multe detalii,cati km are,cat ai dat pe ea.

 

Sa o stapanesti sanatoasa. :)

 

te asteptam si pe topicul cbr-istilor

 

52.000 km... nush daca sunt reali

1300 euro ( multa lume zice ca e cam mult.)

o sa bag bani in ea... numai sa ma angajez pe undeva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

de la cumnata ei am luat-o ... aceasi motor :lol: yep ea este ... tinand cont ca si eu sunt blonda :bounce:

Mesaj completat

 

 

52.000 km... nush daca sunt reali

1300 euro ( multa lume zice ca e cam mult.)

o sa bag bani in ea... numai sa ma angajez pe undeva

 

Cand iti iei un motor te gandesti si la costurile ce vin o data cu "fierul"... Iar daca intr-adevar vroiai sa te plimbi mult si cu costuri minime cu 1300 eu gaseai numeroase motoare, inclusiv un CBR125 ideal din toate punctele de vedere,mai ales la inceput cand banii sunt cam lipsa :)

 

Bring za fitza on!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

... tinand cont ca si eu sunt blonda :bounce:

 

Pai atunci nu ne tine pe jar, baga o poza cu tine pe respectivul bolid...Adevarul e ca pt o fata, layout-ul motocicletei este chiar beton.

 

Spor la pus motoreta la punct si sper sa ai parte de ea. 1300 nu e mult deloc, pt un motor de 600, chiar si din 93.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand iti iei un motor te gandesti si la costurile ce vin o data cu "fierul"... Iar daca intr-adevar vroiai sa te plimbi mult si cu costuri minime cu 1300 eu gaseai numeroase motoare, inclusiv un CBR125 ideal din toate punctele de vedere,mai ales la inceput cand banii sunt cam lipsa :bounce:

 

Bring za fitza on!

gaaaaaaaaata fierl e cumparat oricm stiam ca bag in ea... dar e frumos :P

125cc sa ma chinui cu brrrrrrrrrrrrrrrrr no mersi:D e frumos am condus dar vreau ceva mai stabil :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina motoreta.

 

Ia nu-i mai ziceti fier... e fier daca ramine singura in desertul sahara... atita vreme cit omu (oama in cazu de fata :drink: ) o ia si se da cu ea sau o ingrijeste etc... fieru prinde viata.

 

De exemplu scuteru meu... e scuter de cind a iesit din fabrica dar din cauza mea... e o "chinezoaica" cu numele Serenity... acum e defect... daca va fi nevoie sa o schimb... "spiritul" ei se va muta in noul "fier"... Si Serenity va trai din nou.

 

La fel asta mai maricica :wink: .

 

Daca vi se pare ca exagerez ginditi-va ca voi sinteti numa niste cadavre in devenire... simple lesuri umblatoare pe care ii pindeste moartea... heck... fiind mortociclisti isi freaca mainile mai tare.

 

Ia terminati cu insinuatiunile...

 

 

PS

 

1300 de Epuro e pret OK. Nu e doar un fier... nu? Sigur ca se poate negocia in sus sau in jos dar asta nu mai tine de "valoarea ei" tine de maiestria negociatorului. care nu conteaza.

 

PS 2

 

Deci cum o va chema? Urita suna urit. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gaaaaaaaaata fierl e cumparat oricm stiam ca bag in ea... dar e frumos :wink:

125cc sa ma chinui cu brrrrrrrrrrrrrrrrr no mersi:D e frumos am condus dar vreau ceva mai stabil :D

 

Cata experienta ai pe 2 roti? :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata experienta ai pe 2 roti? :wink:

 

 

Nu conteaza experienta , ci latimea anvelopei spate Gixxule ! :drink:

 

On-T : Sa o stapanesti sanatoasa si ai grija la incheietura dreapta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

eu cred ca e entuziasmul de inceput,cand incepem sa bagam bani in ele parca nu ne mai bucuram asa de mult si de.....cu o motocicleta nu e de glumit , trebuie pusa la punct altfel ne punem viata in pericol.

Sa o stapanesti sanatoasa si sa ai grija de ea ...si sa nu uiti sa schimbi cauciucul ala pe spate daca e uzat.Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...