Sari la conținut

ACCIDENT MORTAL BUCURESTI


monsteristu'
 Share

Postări Recomandate

adânc de tot! tu ai priceput ceva din ce ai scris? aaa, da, Âşi vezi că am fost apropiat, nu apropiată.

 

stimați useri, în mod normal, la finele acestei săptămâni părinții lui Ady ar trebui să îi facă parastasul de Âşase luni. vă rog din nou să vă duceți. sunt ferm convins că dânÂşii se vor bucura, aÂşa cum s-a bucurat Âşi mama Mădălinei când a văzut câți au fost, pe 4 septembrie, alături de dânsa.

 

am scris mai sus "în mod normal", deoarece este foarte posibil ca parastasul să fi fost făcut săptămâna trecută sau acum două săptămâni. interesați-vă Âşi vedeți care este situația. cei care nu puteți ajunge la parastas, puteți aprinde o lumânare pentru sufletul lui Ady la orice biserică.

 

2G

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 941
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

păi scrie nightwolf aici cum se poate afla care a fost cauza accidentului. eu nu sunt parte implicată Âşi am maaaari rețineri să îi întreb pe părinții Mădălinei ce scrie la dosar. încercați să luați legătura cu fostul soț al ei, Dany (este Âşi el motociclist) sau cu fratele ei, că are Âşi el cont pe forumul ăsta. o să-l întreb pe unul dintre verii ei ce Âşi cum, numai să Âştie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

prospat reintors in tara am trecut pe acolo..... e un loc foarte ciudat....mereu pierd controlul pt. o fractiune de secunda daca merg pe liniile discontinue(chiar si dupa ce au asfaltat)....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prospat reintors in tara am trecut pe acolo..... e un loc foarte ciudat....mereu pierd controlul pt. o fractiune de secunda daca merg pe liniile discontinue(chiar si dupa ce au asfaltat)....

 

 

pana la clarificarea dosarului e clar - un loc foarte ciudat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prospat reintors in tara am trecut pe acolo..... e un loc foarte ciudat....mereu pierd controlul pt. o fractiune de secunda daca merg pe liniile discontinue(chiar si dupa ce au asfaltat)....

 

 

pana la clarificarea dosarului e clar - un loc foarte ciudat !

 

:)

Nu cred ca este nimic ciudat ...eu fac drumul ala zilnic ... tot cheiul, de la Unirii pana pe soseaua de centura ... asta vara cu motorul, acum cu masina ... n-am pierdut niciodata controlul, nu stiu ce voodoo credeti voi ca e acolo ...

Cand au murit cei 2 ... trebuie sa recunoastem ca drumul era praf si pulbere ... canalele nu erau la acelasi nivel cu asfaltul (nici acum rigolele de langa troatuarul drept nu sunt la nivel) ... erau santuri de-a dreptul transversale ... gauri si mult nisip ... ramas probabil de la vreo basculanta nenorocita ... ca asa e la noi ...

Imi pare rau ca a trebuit sa moara cei doi pentru ca nenorocitii astia sa asfalteze drumul ...

Din pacate, mai sunt sute de strazi si bulevarde intr-un stadiu deplorabil ...si poate ar trebui sa fim si noi mai atenti ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

daaamn, aproape 1 an :blink:

 

 

 

 

picture029resize.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Mesaj completat

mama Madalinei va anunta ca, Sambata 19 Martie, la 1an plin de lacrimi si durere in suflet de la plecarea Madalinei dintre noi, prietenii si cei ce au cunoscut-o sunt asteptati la biserica Sf arhanghel Mihail si Gavril- pe bdul Brancoveanu, visavis de Petrom, la ora 9. Si apoi vom merge la cimitir, in jur de ora 10 vom fi acolo. Va roaga mama ei sa ii confirmati prezenta la tel 0722.592.220.

 

 

picture106u.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietenii si cei ce au cunoscut-o sunt asteptati la biserica Sf arhanghel Mihail si Gavril- pe bdul Brancoveanu

nu va veni nimeni, crede-mă. la parastasul de 9 luni nu a fost absolut niciun motociclist. din păcate, prietenii încep să o uite.

 

emylyo, vezi ce scrie la mine în semnătură.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
ok, atunci îmi prezint scuze. din ce țineam minte, fuseseră numai rude, dar se vede că mă înÂşel. Âşi, da, important este ce spui tu: să ne gandim la ea toți.

 

Chiar ma gandeam ca a trecut un an de la nefericitul eveniment si ma intrebam cand va fi parastasul ...din pacat nu am aflat nimic suficient de devreme pt a putea participa . Imi pare chiar foarte rau intrucat aseara chiar am visat ca ma aflu la pomenirea madalinei dupa un an de la plecarea ei . :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au fost multe persoane. sincer, nu mă aÂşteptam să fie atâția motocicliÂşti (vreo 14-15). Âşi absolut toți ai venit Âşi la restaurant, chiar dacă nu au putut să stea foarte mulți. Âşi, încă o dată, m-au impresionat plăcut priin diferite gesturi - fraze pe care le-au făcut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare la inmormantarea oricarui motociclist decedat ,toti acei motociclisti si scuteristi din videoclipuri erau prieteni cu cel decedat??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu domnule, mai sînt și din aceia care vin din solidaritate umană!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP pentru amandoi......asa e viteza ..dar si voi ca si mine stiti prea bne ca se intmpla cateodata cand nici macar nu it dai seama cand ajungi deja la 100....toti ne gandim oare cat de rpd ajungem la 100km/h dar oare ne itrbam si in cat timp putem frana de la 100 la 0...la ora?? am invatat si eu asta de la cnva mai invarsta si pot spune ca mereu ma gandesc la trb asta cand sar calu....asfallt uscat tutror si aveti grija de voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare la inmormantarea oricarui motociclist decedat ,toti acei motociclisti si scuteristi din videoclipuri erau prieteni cu cel decedat??

 

Nu bre, unii vin si pentru pomana, altii pentru coliva, altii pentru circ ... hai da-o dreacu, asa intrebare, asa raspuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...